Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Letiltanátok az internetet...

Letiltanátok az internetet jelszóval ha úgy ítélnétek meg h a párotok túl sokat használja?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőmről van szó, otthon van a gyerekkel, bár már nem sokáig és viszonylag sokat van a neten. Azért mondom h viszonylag, mert kinek mi a sok, szóval a gyerekkel lejár sétálni, van mindig étel, főz, takarít, intézi a postát, egyéb ügyeket, szóval ezek mellett annyira nem sokat tölthet az internet mellett. A netet babaholmik keresésére, saját cuccaik eladására ill. kommunikálásra használja, többek közt velem......ez tünt fel h nem írt már vagy egy hete. Két három naponta dobunk egymásra egy emailt (4-5 sorosat) érdeklődés szinten, mert ugye a net olcsóbb, mint a telefon. Most tudtam meg h a férje jelszóval védette le a netet, h csak akkor használja, ha hazaér este....szóval napközben nincs net. Engem ez megdöbbentett, mégis felnőtt emberekről beszélünk nem kis fruskákról, szerintem ez durva húzás. Mellékesen a pasi mikor hazamegy leül a gép elé és pár órát lövöldözős játékkal játszik. Gondolom lesz aki azt írja h semmi közöm hozzá, ami igaz is de szeretem a barátnőmet és bánt h így viselkedik vele a férje!!!
2010. jún. 2. 12:45
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon aljas dolog, egy zsarnok lehet a férje. Az én férjem sem tetszik, hogy netezek, de nem érdekel, én tanulok is rajta, néha nézgelődök is, de inkább tanulok online. Mondta már sokszor, hogy kihajítja a gépet, mert mindig előtte ülök. Ami marhaság, mert itt van a gyerek is, napközben csak akkor megy, ha alszik, mint most is és este mikor alszik. Közben a férjecskémmel is törődök, de van 1-2 olyan este, amikor nem bújok vele ösze, mert akkor nem haladnék a tanulással. Egyész nap a kicsi mellett, nincs időm, csak este. Próbálná meg lejelszavazni!!! Azt hiszem pakolhatna, vagy én pakolnék.

Micsoda önkényesség, nehogy már a férj szabja meg mikor netezhetünk!! Ő meg odaül játszadozni mikor hazajön! Akkor ő se üljön oda, ez egy nagyfokú önzés!Én a feleség helyében nem türném. Majd aztán jön a többi korlátozás, egynél nem szokott megállni, saját tapasztalat! Vigyázni kell, még időben sarkára kéne álljon az asszonyka, mert aztán már az ajtó is be lesz zárva, nehogy kimoduljanak a férj nélkül. Nálunk ez volt. Sehova se mehettem, a netet letiltotta, telefonon nulla pénz, bezárt minket a négy fal közé!

2010. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
volt, h a férje az ő email címéről üzent nekem, mikor kórházban voltak, szóval a barátnőmnek nincsenek titkai előtte....nem hiszem h ezért
2010. jún. 2. 12:57
 13/47 anonim ***** válasza:
94%
két felnőtt emberről van szó. mi az hogy a férj letiltja a netet??? talán a felesége egy kisgyerek akire felügyelni kell? ez nagyon durva. sajnos vannak olyan nők akik hagyják hogy tárgyként kezeljék őket. szomorú.
2010. jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
jól látod kedves 12:57-es van többi korlátozás is, most arra fogja h a felesége internetfüggő, de mikor tornászni járogattunk, akkor meg az nem tetszett, így maradt a net, de mostmár az sincs, szóval a kövi a telefon lesz....és én nem tudok neki segíteni!!!!elkeserítő!!!!
2010. jún. 2. 13:01
 15/47 anonim ***** válasza:
94%

Ha az én férjem ezt megtenné, tuti kalapáccsal tőrném össze a gépet, hogy a jelszót ő se tudja használni. Persze ezt közel sem gyakorlatból írom, a páromnak meg nekem egy másodpercig nem jutna eszébe hogy jelszavazzuk a gépet, mindketten "békében" használjuk.Én a barátnőd helyébe egyszerűen számon kérném a férjet, hogy óvodásnak nézi esetleg, vagy nem nézi felnőtt embernek? korlátoztatni kell a netet, mint egy 12 évesnek??!!

Ez zsarnokság, ami a házasságban abszolúte nem helyénvaló!!

2010. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
96%

én meg a hűtőt jelszavaznám le ... aztán egyen, amit akar


az ilyen kontrollmániás pasit meg ott kell hagyni, gondolom, minden percével el kell otthon számoljon, meg féltékenykedik a férj állandóan...ennek az lesz a vége, hogy elmar mellőle mindenkit és lelki meg fizikai terrorban fogja tartani...

2010. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Ha úgy gondolnám, hogy túl sok idpt tölt a gép előtt, és elhanyagolja a gyereket és a háztartást, akkor sem tiltanám le. Leülnék vele, hogy megbeszéljem a dolgot. Itt felnőtt emberekről van szó, ez pedig elég gyerekes megoldás.


Szerintem ez nagyon aljas húzás volt a férj részéről. A barátnőd helyében lakatot tennék a hűtőre. Tudja meg milyen érzés, ha valamiről "letiltják".

2010. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
62%

Mindig elcsodálkozom, hogy milyen könnyű dolog is az ítélkezés. Érzelemből, zsigerből, nem kell hozzá semmi, sem a körülmények ismerete, sem objektivitás, egyáltalán semmi, csak maga az akarat, hogy ítélkezzünk egy jóízűt valaki felett! :)


S amikor elgondolkodom ezen, mindig oda jutok, hogy igazán megalapozottan ítélkezni csak akkor lehetne, ha ismernék minden körülményt. Tényleg mindet. Akkor viszont isten lennék.


Mivel nem vagyok, inkább nem ítélkezem. Legalábbis igyekszem nem tenni. Ezért aztán azokat sem ítélhetem el, akik sietnek ítélkezni. Biztosan megvan rá a maguk jó oka. :)

2010. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
44%
Ezek szerint van oka a bizalmatlanságra.
2010. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
65%
Bocs, azt hittem, a szeretőd.
2010. jún. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!