Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Letiltanátok az internetet...

Letiltanátok az internetet jelszóval ha úgy ítélnétek meg h a párotok túl sokat használja?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőmről van szó, otthon van a gyerekkel, bár már nem sokáig és viszonylag sokat van a neten. Azért mondom h viszonylag, mert kinek mi a sok, szóval a gyerekkel lejár sétálni, van mindig étel, főz, takarít, intézi a postát, egyéb ügyeket, szóval ezek mellett annyira nem sokat tölthet az internet mellett. A netet babaholmik keresésére, saját cuccaik eladására ill. kommunikálásra használja, többek közt velem......ez tünt fel h nem írt már vagy egy hete. Két három naponta dobunk egymásra egy emailt (4-5 sorosat) érdeklődés szinten, mert ugye a net olcsóbb, mint a telefon. Most tudtam meg h a férje jelszóval védette le a netet, h csak akkor használja, ha hazaér este....szóval napközben nincs net. Engem ez megdöbbentett, mégis felnőtt emberekről beszélünk nem kis fruskákról, szerintem ez durva húzás. Mellékesen a pasi mikor hazamegy leül a gép elé és pár órát lövöldözős játékkal játszik. Gondolom lesz aki azt írja h semmi közöm hozzá, ami igaz is de szeretem a barátnőmet és bánt h így viselkedik vele a férje!!!
2010. jún. 2. 12:45
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
86%
hm, szal a barátnőd áradozik? hát nézd, vannak ilyen szolgalelkű nők. ha neki ez így a jó. vannak nők akik úgy érzik jól magukat ha irányítva kontrollálva vannak, ha uralkodnak rajtuk.
2010. jún. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
igen, tudom h vannak ilyen nők és ők nem látják magukat kívülről...sajna.....a barátnőm egy okos, inteligens, tanult nő, az önállóságával sincs gond régen egyedül élt és elteremtett mindent, csak ez a pasi és a nagy "szerelem"
2010. jún. 2. 13:43
 33/47 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem elég gáz. Én nem tűrném, és nem is tenném meg mással sem. Felnőtt emberek, nem óvodások.

De ez az ő kettejük dolga, ha a barátnőd tűri, az ő baja.

2010. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
86%
Én lehet levédeném a bejárati ajtót egy lakatossal míg a drága férj dolgozik. kitennék azért egy szalmazsákot az ajtó elé.
2010. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
83%
Na velem csinálná ezt valaki... Én valószínűleg kiverném a balhét.
2010. jún. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
37%
Biztos vagyok benne, hogy van oka.. Nyisd ki a szemed, és tényleg a barátnőddel valami nem stimmel.. Pl. megcsalja a párját, aki nem hülye, ezért joga van letiltani a netet.. Hiába mondogat a barátnőd, hogy szerelmes belé, de én nem hiszem. Bizalmatlanság az egész..
2010. jún. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
92%
Ugyan már! Nem is értem miért zavarja a férjét, ha egyébként törődik a gyerekkel és a háztartást is ellátja. Ez is valami aberrált f...sz. Nem lennék meglepve, ha kiderülne, féltékeny és azt hiszi, hogy a felesége esetleg flörtöl, ismerekedik a neten, esetleg szexoldalakat néz meg ilyesmi. Én is itthon vagyok a gyerkőcömmel (igaz, már nem sokáig), de reggeltől estig be van kapcsolva a gép és a net, főként azért, mert én is árulgatok, így mindig naprakészen tudom követni az eseményeket, valamint ilyenkor, amikor a gyerek alszik, pl. erre az oldalra is feljárok. A férjemnek esze ágában nem lenne ezt korlátozni, sőt naponta több levelet is szoktunk váltani egymással. Ez a természetes, amit a barátnőd férje csinál, az önző, buta dolog.
2010. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
hát pedig elhiheted, h nincs senkije a férjén kívül, nem mintha az magyarázná a dolgot
2010. jún. 2. 14:06
 39/47 A kérdező kommentje:
vannak olyanok aki "szerelemféltésből" kinyírják a párjukat.....h ne lehessen másé....az is normális ezek szerint?
2010. jún. 2. 14:08
 40/47 anonim válasza:
54%

Lehet hogy megvolt rá a nyomós oka, amiről te nem tudsz. A barátnőd nyilván a saját verzióját mondja el, és egyáltalán nem biztos az sem, hogy a netezés mellett mindent megcsinál, és az sem hogy csak arra használja a netet amit leírtál.

Hozzáteszem én is anya vagyok, itthon a gyermekemmel.

2010. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!