Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az internete...

Mi a véleményetek az internetet elárasztó társkereső weboldalakról?

Figyelt kérdés

Szerintem az aki egy ilyen oldalra be regisztrál annak már normális családja gyermeke is van akkor meg miért keresi fel?

Mit gondoltok arról hogy buktatói is lehetnek egy ilyen oldalnak?Tapasztalatokat kíváncsian várom várom.


2011. jan. 6. 14:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Aki normális és elégedett családi életet él, be sem kukkant az ilyen oldalakba. Legalábbis én ilyen vagyok. Akik meg kalandra vágynak tegyék, amíg le nem buknak.
2011. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondolok semmi rosszat róluk. Sok embernek nincs ideje társaságba járni, és így próbál társat találni, mások pedig már nem látnak más lehetőséget a párkeresésre. Anyukának is volt egy olyan periódusa, mikor javasoltam, hogy regisztráljon egy ilyen oldalra. Mondjuk az adatok megadásánál volt egy olyan rész, h a nemi szervét borotválja -e, na ott egy kicsit elbizonytalanodtunk mindketten (ez az adat amúgy nem volt publikus). Két férfival találkozott erről az oldalról, de egyik kapcsolat sem jött össze neki (az nem derült ki, hogy szerencse -e, vagy sem).

Azóta már van párja, akit a való életben ismert meg :)

20/L

2011. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Az én véleményem: is-is. Ismerek olyan házaspárt, aki interneten ismerkedett meg, azóta bébi is van és jól megvannak. Aztán az elrémisztő példákkal nem akarlak megijeszteni. Az ismerkedést megkezdheted, de ha lehet, legyen minél előbb egy személyes találkozó, azon azért sok minden kiderül.
2011. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

csatlakozom: van akinek nagyon bejön és van akinek nagyon nem. Ismerek ilyet is, olyat is.


Egyébként sokan meg ide járnak beszélgetni mindenféléről, a társkeresők is szolgákják ezt a célt is hogy az ember aki nagyon unatkozik ott keressen beszélgetőtársakat :)

2011. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Miből gondolod,hogy elsősorban azok keresik fel,aiknek már családjuk van.Szerintem nem így van.Több fajtája létezik ezeknek az oldalaknak.Van,ahol már elváltak keresnek társat,van,ahol kifejezetten szexuális kapcsolatot keresők regisztrálnak,de a legtöbb a függetlenek pártalálásáról szól.Úgy gondolom ezzel semmi gond nincs.Az esélyek csak nőnek,ha az ember kitágítja a látókörét és nem csak abból a városból keresi az igazit,ahol él.Nagyon sok ismerősöm találta meg a párját az interneten keresztül.Ehhez legalább annyi szerencse kell,mint ahhoz,hogy a nagy Ő-vel együtt utazunk a vonaton.Bárhol megtörténhet a "találkozás",ez lehet akár ezeken az oldalakon is.

A családos felvetést nem is értem.Szerintem elég kis százalékuk keresi fel az ilyen oldalakat,gondolom elsősorban kalandot keresve.

2011. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Saját példámmal jövök, nekünk bejött a párommal.

De igaz, ami igaz, nagyon sok a kamugép az ilyen oldalakon, nem csupán az, aki már házas, hanem olyan is, aki képes más fotóját feltenni és azt elküldeni, hogy így néz ki, amikor meg beszélsz vele és webcamerát kapcsol, direkt eltorzítja a képet, de akkor is kivehető, hogy egy totál más külsejű pali ül ott.

:P

2011. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
néhány embernek bejön, de sajnos nagy sok a flúgos tag ott... akinél nincs kép, az már gyanús, és az is, akinél nem egész alakos van, hanem egy torz, profilból, semennyire sem kivehető vmi...:S...én próbálkoztam régen, de 1 pasi volt, akivel lehetett normálisan beszélni,, a többi elég aberrált volt...nem ajánlom, inkább élőben kell keresgélni.
2011. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Más az, ha valaki konkrétan társkereső oldalon van fent és más, ha olyan oldalon, aminek van társkereső funkciója is, de vannak esetleg más jellegű fórumok is.

Szerintem azért terjedtek el annyira, mert mostanában nehéz ismerkedni. Még a tizenévesek eljárnak bulikba, de az idősebbeknek már nincs sok lehetőségük társaságba járni, főleg kisebb településeken, így marad a netes ismerkedés.

Vannak persze hátrányai is, mert először nem tudhatjuk, igazán az ír-e nekünk, akinek kiadja magát, de előnye is van, mert a neten sokszor könnyebben megnyílik az ember, mint személyes találkozáskor és itt tényleg sokkal több emberrel "találkozhatunk", beszélgethetünk mindenféle minket érdeklő témában, mint a való életben.

2011. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
10%

Ne haragudj, ha ezzel megsértelek, de eléggé lenézem a netes ismerkedést.

Face to face az a normális.


Kitűnő társkereső oldal az iskola, egyetem, bulik, összejövetelek, stb...



Bár igazából neten (rétegtől függetlenül) olyanok ismerkednek akiknek valamiért gondot okoz a szemtől szembe dolog.

Ilyen pasit, nőt nem sokan szeretnének, szerintem. Legalábbis én biztosan nem.

Azért te is tudod, hogy nem az igazi.


Egyébként pedig azon túl, hogy szerintem szánalmas, más problémák is vannak, lehetnek vele.

A neten mindenki azt mond, ír amit akar.

Kinézet, testsúly, megjelenés, kor, iskola, foglalkozás, hobbi, anyagi helyzet, stb... ezt mind-mind lehet alakítgatni ahogy tetszik.

Semmi értelme nincs.

Aki mellébeszél az végül úgyis rosszul jár, mert amikor majd a valóságban is kellene találkozni, akkor mi lesz? Lebőgés, nevetségessé válás és szépen vége is lesz a "kapcsolatnak".

Akit átvágnak az pedig gyorsan rájön, hogy mennyire nem szabad ilyen helyeken ismerkedni.

2011. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
50 felett biztosan sokan járnak egyetemre, iskolába, meg bulikba....
2011. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!