Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az internete...

Mi a véleményetek az internetet elárasztó társkereső weboldalakról?

Figyelt kérdés

Szerintem az aki egy ilyen oldalra be regisztrál annak már normális családja gyermeke is van akkor meg miért keresi fel?

Mit gondoltok arról hogy buktatói is lehetnek egy ilyen oldalnak?Tapasztalatokat kíváncsian várom várom.


2011. jan. 6. 14:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

14:32

Face to face-elni max a diákéveidben tudsz, de le kell, hogy lombozzalak, a társkereső oldalakon is rengeteg az egyetemista, fősulis, mikor az ember rákérdez, hogy és hogyhogy nem a suliban ismerkedik, az a válasz, hogy nincs rá ideje a tanulás mellett, a bulikon meg csak egyfajta embertípus található meg, akik könnyű bulit, esetleg szexpartit akarnak aztán lapát.

Hát, közel jár az igazsághoz...

2011. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Pár éve én is regisztráltam magamat 1 ilyen oldalon. Meg néhány barátnőm is.

Mondjuk én csak csalódtam az oldalban. Talán 3-4 mukival találkozam. Külsőleg nem volt egyik sem rossz, de 1-2 randi elég volt belőlük. Szóval töröltem magamat az oldalról, és azóta a közelébe se mentem.

Egyébként utólag hallottam több sráctól is, hogy ők onnan csajoznak, mert heti 2-3szex összejön nekik. Általában elég 1-2 randi, és már az ágyban van a csaj. Persze a titok, hogy egyszerre több csajt szédítenek. És az elején könnyű 1-2 kifogást kitalálni. Munka, haverok, stb. Ha meg rájönne a csaj, akkor mínusz 1, lesz helyette 5 másik...

2011. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
én a páromat egy ilyen oldalon ismertem meg. azóta már gyerekünk is van. mondjuk már évek óta nem voltam fent sehol, de lehet, hogy egy-két regisztrációm még mindig él...
2011. jan. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván azért van ennyi társkereső oldal, mert igény van rá!!!


Ez olyan dolog, ami valakinek bejön, valakinek nem. Nekem is volt pár randim társkeresős mukikkal (:D, tetszik ez a kifejezés), kettőből lett kapcsolat is (egy hathetes meg egy 8 hónapos). Egyébként nem vagyok egy visszahúzódó nő, mondjuk ilyen nagyon közvetlen sem, de szerintem tök átlagos vagyok ilyen szempontból.


Még egyetemre járok, de később kezdtem a szakom, idősebb vagyok az évfolyamtársaimnál 5 évvel -- hát ez azért nem a legjobb ismerkedési terep, hiába "fiús" a szak, ahová járok. Amúgy meg rengeteget kell tanulni, nem érek rá eljárni bulizni.


Igenis van létjogosultsága a társkeresőknek szerintem. Nem kéne így általánosítani, hogy ott csak az aberráltak vannak regisztrálva. Bár tényleg van köztük sok olyan is, futottam bele egy-két olyanba is.


26/N

2011. jan. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanazon a véleményen vagyok, mint az előző. Én is 5 évvel vagyok több a csoporttársaimnál, és m*rhára nem vonzanak az egyetemi bulik sem. Tinikoromban rengeteget buliztam, úgyhogy kb tudom, milyen típusú embereket találnék ott, ha akarnék.

Én is regisztráltam már társkeresőn, de nem konkrétan szerelmi céllal, hanem ismerkedni próbáltam. Persze belefuthat az ember aberráltakba, mint ahogyan a való életben is. Én találtam egy-két új arcot, akivel hasonló a gondolkodásunk, és személyesen is jól megértjük egymást.

26/N

2011. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem egy buktatója van ezeknek az oldalaknak: ha nem találkoznak az illetők azonnal.


Nem egy ismerősöm képes hetekig, hónapokig msn-ezni a másikkal, aztán amikor találkoznak, rájön, hogy a képen jól nézett ki, de élőben nem bírja elviselni. Mert ronda. Vagy nem tud viselkedni. Vagy beképzelt.


Én egyszer regeltem ilyen oldalra, akkor gyorsan ment a dolog, elhatároztam, hogy nem fogok sokat várni a randival, ha úgy alakul. Tehát amikor írt egy szimpatikus srác, kapásból megbeszéltünk egy randit. Innentől meg pont olyan, mintha egy buliban kérte volna el a számom :)

2011. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Régebben én is úgy gondoltam, ahogyan az a válaszoló, aki szerint szánalmas, és csak olyanok mennek oda, akiknek élőben nem megy az ismerkedés, tehát van valami "gáz faktoruk".


De amióta szakítottam azzal, akivel egyetemista koromban jártam (na jó, még most is félig az vagyok, de dolgozom is, meg különben is, "kiöregedtem"), azóta látom, hogy a korban hozzám illő, intelligens, nyitott és racionális gondolkodású, komoly kapcsolatot kereső és legalább minimális szinten szexuálisan is vonzó pasik mind-mind réges rég masszívan foglaltak. És akkor még nem is beszéltem olyasmiről, hogy esetleg eq-ban se legyen teljesen egy autista szintjén, legyen kedves, rendes, ne legyen hívsoviniszta beképzelt majom (bár ez ritkán jár együtt magas intelligenciával) stb. ...


Ugyanakkor az is felmerült bennem, hogy valószínűleg ha van egyáltalán még olyan nem foglalt férfi, akivel jól tudnám magam érezni egy kapcsolatban, akkor lehet, hogy neki is hasonlóan nehéz dolga van, mert valószínűleg ő sem egy tucat-cicababát keresne maga mellé... csak a matematikai esély kicsi, hogy egymásba botoljunk.


Na, ekkor jutott eszembe, hogy lehet, hogy mégsem hülyeség az internetes társkeresés, még akkor sem, ha sok a kamugép az ilyen oldakon. Meg is néztem egyet, de az az igazság, hogy nem mondhatnám, hogy hemzsegnek a szimpatikus arcok. Viszont az is igaz, hogy nem százat szeretnék találni, csak egyet... és egy ilyen helyen mégiscsak nagyobb a "választék", mint az életben. Ki tudja, lehet, hogy regisztrálok majd valamelyikre.


26 L

2011. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

26L: például én is ilyen férfi vagyok. Igaz, nem szerepelek egy társkereső oldalon sem, így nincs esélye annak, hogy valamelyiken rám találj.


Sokféle véleményt lehetett eddig olvasni, zömében szélsőséges álláspontokat.

Valahol mindegyik igaz, a párkereső oldalakon vannak aberrált alakok, félénk, visszahúzódó emberek, magukat különböző okokból nem túlságosan vonzónak gondolók, a csak szexre hajtók, házasok, csalárdak, olyanok, kik így építik az önbizalmukat, vagy éppen csak a keresgélés egyéb módjaihoz túl elfoglaltak. A listát lehetne folytatni.

Akinek családja van, férje, vagy felesége, gyermeke, talán csak próbára akarja tenni magát mindenféle komolyabb szándék nélkül, szüksége lehet a visszajelzésekre. De az is előfordulhat, hogy komolyabb az ügy és megcsalni készül a párját, vagy legalábbis féltékennyé akarja tenni.

2011. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!