Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Letiltanátok az internetet...

Letiltanátok az internetet jelszóval ha úgy ítélnétek meg h a párotok túl sokat használja?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőmről van szó, otthon van a gyerekkel, bár már nem sokáig és viszonylag sokat van a neten. Azért mondom h viszonylag, mert kinek mi a sok, szóval a gyerekkel lejár sétálni, van mindig étel, főz, takarít, intézi a postát, egyéb ügyeket, szóval ezek mellett annyira nem sokat tölthet az internet mellett. A netet babaholmik keresésére, saját cuccaik eladására ill. kommunikálásra használja, többek közt velem......ez tünt fel h nem írt már vagy egy hete. Két három naponta dobunk egymásra egy emailt (4-5 sorosat) érdeklődés szinten, mert ugye a net olcsóbb, mint a telefon. Most tudtam meg h a férje jelszóval védette le a netet, h csak akkor használja, ha hazaér este....szóval napközben nincs net. Engem ez megdöbbentett, mégis felnőtt emberekről beszélünk nem kis fruskákról, szerintem ez durva húzás. Mellékesen a pasi mikor hazamegy leül a gép elé és pár órát lövöldözős játékkal játszik. Gondolom lesz aki azt írja h semmi közöm hozzá, ami igaz is de szeretem a barátnőmet és bánt h így viselkedik vele a férje!!!
2010. jún. 2. 12:45
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
91%

Ez undorító.Nem a főnöke vagyok a páromnak,hogy ilyen formában szabjam meg hogy mikor mit csinálhat.Ha véletlen úgy érezném hogy túl sokat ül a net előtt a férjem,próbálnék vele beszélni,hogy csökkentse,de ez sztem eszembe sem jutna.

Azt kiszi hogy pasizik,az már régen rossz ha ennyire nincs bizalom.Én egy csomót vagyok itthon úgy hogy nincs itthon a férjem,tehát lenne lehetőségem akár naponta is végig nézni a gépét,(emilek,látogatott honlapok...)de egyszer meg nem tettem.És biztos vagyok benne hogy ő sem nézte még át az én gépemet.

2010. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
86%
Hát én nem tudom.Hogy őszinte legyek én tuti kiverném a balhét.Viszont le lehet pontozni ezért de a nőt nem sajnálom mert hagyja magát.Ő így érzi jól magát úgy veszem észre.Viszont az tény és való h nem szép dolog amit a férj művel.Ez így nagyon gyerekes.De hát ők tudják.amíg a barátnőd fel nem nyitja a szemét addig hiába bármilyen szó tett vagy bmi nem fogja látni a fától az erdőt.
2010. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
91%
erre nincs nyomós, elfogadható indok, sem a netletiltásra, sem arra, hogy megtiltsa a tornára járást....
2010. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég gyerekes a férje részéről. Én úgy gondolom (szintén 3 pici gyerekkel), hogy amíg van tiszta ruha, rend és főtt étel az asztalon, addig nincs joga megszabni, hogy mit csinálok a szabadidőmben. Hűséges vagyok a páromhoz, szeretem, de nem vagyok a tulajdona. Ez kb. olyan, mintha azt is cenzúrázná, hogy milyen könyvet olvashatok. Én is sokat vagyok az interneten, mert belevágtam egy főiskolába és a csoporttársakkal e-mailben tartom a kapcsolatot. Ott cserélünk jegyzetet, beszéljük meg, hogy kinek mi volt a vizsgán, ott tudom egyáltalán felvenni a tantárgyaimat/vizsgáimat és megnézni az eredményeket.

Viszont itt szerintem nem a kiakadás a megoldás, hanem a megbeszélés. Sok oka lehetett arra a férjnek, hogy ezt megcsinálja, lehet, hogy valóban "csak" féltékeny. Az is lehet, hogy irigy (ha ő nem tud netezni napközben, akkor az asszony se netezzen) vagy az is lehet, hogy tárol valami olyasmit a gépen, amit nem láthat a felesége. Én tuti megpróbálnám megbeszélni ezt vele a barátnőd helyében.

2010. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
77%
Mit tehetne? Menjen világgá a gyerekkel?
2010. jún. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%

hogy tudja valaki az internetet lejelszavazni?

ha az adsl hozzáférés jelszava akkor felhivja a szolgáltatatot és megváltoztatja olyanra amilyenre akarja, ha meg a gép van lejelszavazva akkor szomszéd pistike 5 perc alatt megoldja

ettől még a pasi egy kötsög ...

2010. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:

igazából a barátnőm "verziójában", csak bólogatott h igen, sokat netezett, ezt az ura nem tűrte.....mindig lehúzza magát....... én voltam náluk egy párszor csak úgy felugrottam és hát akkor a dolgát végezte és nem úgy tűnt h csak úgy szörfözget egész nap.....a pasis tézist továbbra is kizárnám, látszik h nála a férje a FÉRFI, nincs más

egyébként igaz, h az is "hülye" aki hagyja, bár sajnálom szegényt, h azt hiszi, h boldog....

tényleg tök rossz, h kitaláltuk ezt a tornát is, aztán meg mindig lemondta a barátnőm, mert most ez meg az, meg fáradt a férje, meg nem akarja h menjen, nem tiltotta, de nem is szorgalmazta, pedig jó lett volna neki is egy kis mozgás, aztán végül minden programot lekoptattunk, maradt a net és most az is fuccs.....hát én nagyon elkeseredtem, h ilyen helyzetbe van a kapcsolatuk, idáig is voltak dolgok, de próbáltam úgy hozáálni h ahány ház annyi szokás, de azért látom nem annyira szokás ez sehol

Nem tudom hogy védette le a netet a csávó informatikus, szóval gondolom vannak ötletei.......

2010. jún. 2. 22:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!