Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Letiltanátok az internetet...

Letiltanátok az internetet jelszóval ha úgy ítélnétek meg h a párotok túl sokat használja?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőmről van szó, otthon van a gyerekkel, bár már nem sokáig és viszonylag sokat van a neten. Azért mondom h viszonylag, mert kinek mi a sok, szóval a gyerekkel lejár sétálni, van mindig étel, főz, takarít, intézi a postát, egyéb ügyeket, szóval ezek mellett annyira nem sokat tölthet az internet mellett. A netet babaholmik keresésére, saját cuccaik eladására ill. kommunikálásra használja, többek közt velem......ez tünt fel h nem írt már vagy egy hete. Két három naponta dobunk egymásra egy emailt (4-5 sorosat) érdeklődés szinten, mert ugye a net olcsóbb, mint a telefon. Most tudtam meg h a férje jelszóval védette le a netet, h csak akkor használja, ha hazaér este....szóval napközben nincs net. Engem ez megdöbbentett, mégis felnőtt emberekről beszélünk nem kis fruskákról, szerintem ez durva húzás. Mellékesen a pasi mikor hazamegy leül a gép elé és pár órát lövöldözős játékkal játszik. Gondolom lesz aki azt írja h semmi közöm hozzá, ami igaz is de szeretem a barátnőmet és bánt h így viselkedik vele a férje!!!
2010. jún. 2. 12:45
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

kinek van oka a bizalmatlanságra???? nem értem, de komolyan....

ítélkezés tényleg nem helyénvaló, de ahogy az egyik válaszoló is írta, h ha valóban sokat töltene a párja az internet előtt, akkor sem letiltaná, mert nem óvodásokról van szó, hanem inkább megbeszélné vele

2010. jún. 2. 13:19
 22/47 anonim ***** válasza:
53%
István, te vagy az:-)????
2010. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
60%
Mondom, azt hittem, hogy a szeretője vagy.
2010. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

jót kacagtam, azt nem mondtam h én is anyuka vagyok, ha van rá lehetőség együtt megyünk babás programokra, persze így meg van nehezítve....

a torna tényleg torna...:)....alakformáló női.....:)

2010. jún. 2. 13:22
 25/47 anonim ***** válasza:
86%

Nem olvastam el a véleményeket, elnézést ha ismételni fogok valakit...

Szerintem ez nagyon durva:-S az ilyen nem kapcsolat...

én pakolnám a cuccait...megfogalmazhatatlanul sértő és kiszolgáltatottságra okot adó dolog...:(

2010. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
94%

ez nem az állítólagos internetfüggőségről szól, hanem egy másik függőségről, arról hogy ezzel eléri, hogy abszolút függésben legyen a férjtől a feleség: anyagilag és érzelmileg - ezzel elérte, hogy a nő ne tudjon eladni cuccokat, ne legyen önálló pluszkeresete és megnehezíti a kapcsolattartást


ha a barátnőd nem tesz ez ellen, akkor sose menekül ebből a kapcsolatból

2010. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
95%

Én a feleség helyébe kiköttetném a net-et vagy eladnám a gépet, hogy a férj se tudjon játszani. És ha rákérdezne, hogy miért nincs gép/net, azt mondanám neki, hogy azért nincs, mert úgy véltem, hogy játékfüggő.

Ez így lenne fair!

2010. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
94%

degenerált egy dolog.


egy másik felnőtt emberrel szemben ilyet csinálni amit egy gyerekkel szoktak, ez gusztustalan.


a netet a férj fizeti egyedül? a gép csak az övé?

még ha a nő egész nap a gép előtt zsírosodna, akkor azt mondanám megértem, de amit leírtál az alapján nem indokolt.


24/F

2010. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
80%
Hamarosan úgyis visszamegy dolgozni, akkor nehezebb lesz korlátozni.
2010. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
persze ez csak a jéghegy csúcsa, h már internet "sincs"....és a barátnőm meg áradozik a férjéről, h ő aztán h meg tudja mondani a frankót.....beleszólni meg ugye nem lehet....és most akarnak második gyereket....csak épp h egy pár hónapra menjen vissza a barátnőm és akkor újra kezdődik a "rémálom"....szörnyű nézni
2010. jún. 2. 13:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!