Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindenki a páromnak...

Miért mindenki a páromnak hisz? Bármi nézeteltérésünk van.

Figyelt kérdés

ami most aktuális:

folyamatosan meg akar változtatni, nekem lassan elegem van ebből, úgy érzem nem is engem szeret, hanem valami belém képzelt ideálját.

erre a huga azt mondta, hogy mindkettőnknek engedni kell, meg egy kapcsolat kompromisszumokról szól.

holott én arról beszéltem neki, hogy soha nem tudok a báttyának megfelelni és én már nem bírom.

de ő azzal jött, hogy normális hangnemben beszéljünk, meg egyéb közhelyekkel, és beszúrt olyan dolgokat, amiből tisztán látszik, hogy azt hiszi rólam én ordibálok a báttyával, nem beszélek normális hangnemben, meg én vagyok az, aki lehet nem is szereti a báttyát, mert ő igen engem állítólag.

holott az igazság, hogy folyamatosan át akar változtatni a párom, mindig más nőkkel példálózik, hogy ez is meg az is tud normálisan öltözni, csak én nem, stb, mindenért leszid, évek óta már úgy érzem semmiben sem vagyok jó neki.

és nem csak a huga, az én családom is csak a (most még) párom mellé áll hogy én próbáljak neki megfelelni!


miért nem áll mellém senki? miközben nekem van igazam.


ha szakítok is vele, tuti én leszek a sz*r. hogy én nem szeretem, pedig ő mennyire engem. aha...


2012. ápr. 21. 19:38
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
25N 28F
2012. ápr. 21. 19:40
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A húgától ne várd el, hogy majd melléd áll, ő úgy ismeri a párod mint egy testvért nem mint egy társat, a családod pedig konzervatív régimódi miszerint a férfi az úr a háznál az asszony kiszolgálja míg ő fenntartja a családot, ezért állnak mellé- ha nem érzed magad jól a kapcsolatban, akkor ne menj hozzá, és ne maradj vele, mert soha nem elszel boldog. Csak azért ne félj lépni mert másoknak majd vélamnye lesz, törődjenek a saját dolgukkal.
2012. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*véleménye
2012. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
azért ad mindenki igazat nekik mert vagy igazuk van, vagy mert nem látnak bele a kapcsolatotokba. Próbálj tényleg egy kicsit megváltozni, nemtudom, mi lenne ha egyszer nem mérgesen kelnél fel? Tudom milyen érzés, mikor már mindketten egymás agyára mentek, de mindig gondolj bele, hogy miért is vagy vele, elvileg azért mert szereted. Úgy könnyebb megbeszélni minden problémát, mert ha közben erre gondolsz, könnyebb higgadtan átgondolni mindent.
2012. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Feltehetőleg jobban fogalmaz és politizál mint te.

Ahelyett hogy a bástyákat támadod feleslegesen, támadd rögtön a királyt.

Érthetően, jól fogalmazva mond el neki a bajod és azt is hogy ez neked nem felel meg. Kezd neked nagyon nem tetszeni a tisztelet hiánya.

Ki fog derülni hogyan reagál, ha komolyan vesz akkor ő maga fogja elintézni hogy a bástyák feléd is nyissanak, anélkül hogy tudna róla.

Ugyanis az ő viselkedése alapján igazodnak hozzád, tehát ő a kulcs, ne a családtagokkal hadakozz.


Fügsz tőle bármilyen szinten? Azon kivül hogy ragaszkodsz hozzá, anyagilag, lakás, munka?

2012. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

kedves 5-ös válaszoló

valóban azt látom, amit írtál, hogy ahogy a sráchoz állok, ő is úgy áll hozzám, és akkor a családja is.


jelenleg pont én mondtam a páromnak, hogy nem akarok vele a problémákról beszélni (ő akarta) mert mindig csak leszidni tud, meg ordibálni velem. erre jé, pont ezt olvassa rám a családja...

tehát így csapódik vissza rám a saját hozzáállásom.

2012. ápr. 21. 20:04
 7/16 A kérdező kommentje:

kedves 4-es válaszadó

évek óta már mérföldköveknyiket változtam miatta, már nem is én vagyok szinte, na ez sem elég! sőt! nem ér semmit, mert neki ez a természetes!

2012. ápr. 21. 20:05
 8/16 A kérdező kommentje:

"ne menj hozzá,"

nem írtam arról milyen minősítésben vagyunk egymással....


de a válaszod eléggé megnyugtatott amúgy.

2012. ápr. 21. 20:08
 9/16 anonim ***** válasza:
Gondolom, nekik már előadta a saját verzióját.
2012. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
de ha elő is adta, az én verzióm miért van eleve halálra ítélve...
2012. ápr. 21. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!