Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindenki a páromnak...

Miért mindenki a páromnak hisz? Bármi nézeteltérésünk van.

Figyelt kérdés

ami most aktuális:

folyamatosan meg akar változtatni, nekem lassan elegem van ebből, úgy érzem nem is engem szeret, hanem valami belém képzelt ideálját.

erre a huga azt mondta, hogy mindkettőnknek engedni kell, meg egy kapcsolat kompromisszumokról szól.

holott én arról beszéltem neki, hogy soha nem tudok a báttyának megfelelni és én már nem bírom.

de ő azzal jött, hogy normális hangnemben beszéljünk, meg egyéb közhelyekkel, és beszúrt olyan dolgokat, amiből tisztán látszik, hogy azt hiszi rólam én ordibálok a báttyával, nem beszélek normális hangnemben, meg én vagyok az, aki lehet nem is szereti a báttyát, mert ő igen engem állítólag.

holott az igazság, hogy folyamatosan át akar változtatni a párom, mindig más nőkkel példálózik, hogy ez is meg az is tud normálisan öltözni, csak én nem, stb, mindenért leszid, évek óta már úgy érzem semmiben sem vagyok jó neki.

és nem csak a huga, az én családom is csak a (most még) párom mellé áll hogy én próbáljak neki megfelelni!


miért nem áll mellém senki? miközben nekem van igazam.


ha szakítok is vele, tuti én leszek a sz*r. hogy én nem szeretem, pedig ő mennyire engem. aha...


2012. ápr. 21. 19:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.


Mire elküldtem a válaszom leesett hogy a "most még a párom" kifejezés nem a házasságra utalt....hanem hogy még nem hagytad el. :) de most is úgy gondolom, ahogy írtam. Valahogy tudja manipulálni a te családod is a sajátja meg evidens hogy őt védi, lehet ez tudat alatt megy nála, de az is lehet hogy nem,a lényeg az hogy ha te ennyit változtál már és ez sem jó akkor ne folytasd, főleg az a legnagyobb hiba hogy nem lehet vele kommunikálni, az a kapcsolat mozgatórugója, anélkül összedől és nálatok már ferde a dolog....nem sok kell hogy leomoljon, ne várd meg míg érzelmi roncs leszel.

2012. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

hát én nem akarom megvárni.

a szakítás felé hajlok.

ezért beszéltem a hugával, hogy tudja miért ne várjon többé, meg a családja sem, mert valószínű, hogy én ki kerülök ebből, mert a párommal nem biztos, hogy maradni fogok együtt.


még csak nem is a kommunikáció lenne a legnagyobb hiba.

sokszor elmondtam neki, hogy mit érzek, de őt CSAK az foglalkoztatja, hogy úgy nézzek ki, úgy viselkedjek, stb ahogy ő mondja.


szóval ha sikerülne is, hogy eljut hozzá, hogy nekem ez nem jó, akkor sem változna semmi :(


mindig van újabb és újabb ok, hogy leszidjon.

minden nap. nem is egy.

ha nem az öltözködés, akkor a munkám.

ha nem a munkám, akkor a háztartás.

ha nem a háztartás, akkor az anyagiak.

ha nem az anyagiak, akkor a szabadidő.


Mindennel baja van. lassan úgy érzem az is probléma, hogy megszülettem.

2012. ápr. 21. 20:48
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért kell lépned, minél előbb annál jobb, és a legfontosabb hogy ne értékeld alul magad ezek miatt, mert nem igazak. Kitartás!
2012. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. ápr. 21. 20:58
 15/16 anonim ***** válasza:
Szívesen ! :)
2012. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd ott, de gyorsan,még mielőtt teljesen lerombolja az önbizalmad!!
2012. ápr. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!