Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy reggelent...

Normális dolog, hogy reggelente ki kell "szolgálnom" a férjem?

Figyelt kérdés

Nálunk az a helyzet, hogy fél órával korábban kelek, mint ő, mert ki kell vasalnom az ingét, meg kell csinálnom a káváját és össze kell készítenem a kajáját. Még akkor is ha éppen nem dolgozom. Nagyon sokszor azért felkelt, hogy vasaljam ki az ingét. Ráadásul ilyenkor hajnali 5óráról beszélünk, nem reggel kilenckor. Ilyenkor mindig morgok, bár megcsinálom, de nem szívesen, elvégre én sem keltem fel a szabadnapján, hogy vigyen be dolgozni, aztán majd alszik tovább. Szerinte ez normális, mármint hogy ez a feleség dolga, de sztem nem normális, mert az én családomban, apukám soha nem keltette fel anyukámat, mindig magának készített össze mindent. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy a férfiak miért nem képesek gondoskodni magukról ilyen téren. Amúgy nagyon segítőkész, mert sokszor mosogat, főz és segít takarítani is. Csak ezt a dolgot nem értem. De komolyan kiborulok néha a :"Meli kelj fel, még ki kell vasalnod az ingem és kaját is kell csinálnod"-tól.

Kiváncsi lennék a pasik véleményére is, hogy ti is ennyire rá vagytok szorulva a párotokra? Illetve a nőktől is, hogy tőlük ezt mennyire várják el otthon. Esetleg én fújom fel és tényleg természetes?


2009. jún. 17. 10:49
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
ne aggódj kedves egyik válaszoló, nem ezen fog múlni a kapcolatunk. Igen , nálunk is már lenne, ha mondjuk éreztetné velem, hogy ez neki mennyire jólesik, de ő tök természetesnek veszi. Na mindegy, a sok lehurrogó választ meg köszi.
2009. jún. 18. 13:07
 42/43 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, nem is hurrogott le senki! Hiperérzékeny vagy?
2009. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki véleménye nem egyezik azzal, amit hallani akartál, az nem lehurrogás.:)
2009. jún. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!