Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férfi is elfoglalja...

Más férfi is elfoglalja reggelente 30-40 percre a fürdőszobát?

Figyelt kérdés

Eddig nem tünt fel igazán,mert külön laktunk,reggel felkelés után ment haza,és már ott zuhi,és egyebek,itt csak gyors mosakodás vagy még este együtt fürdés...

De miota együtt lakunk eszméletlen mennyi idő reggel a fürdő neki...30-40perc minimum...és ebből 20 a wc...ujsággal...többi zuhany,öltözködés...semmi hajigazitás,(haja sincs sok),vagy pipere...plussz ruhát sem válogat,mert kiteszem neki és azt felveszi...

Utána meg ha kész,akkor nekem elég legyen 3 perc mindenre,mert áll fölöttem,hogy mikor indulhatunk már...

Létezik ilyen máshol is?

(most látom az albérlet értelmét,saját lakásba 2 fürdőszoba kell:D)

23/N (24/F)


2010. júl. 15. 07:44
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem olyan tul sok az a 30-40 perc, foleg ha ebbol 20 a wc-zes.Az en ferjem is ennyit eltolt, annyi kulonbseggel, hogy o sokat bibelodik a hajaval a tobbi tevekenyseg mellett.
2010. júl. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

19/f


Én min. fél órát vagyok a WC-n, és egy óra hosszat fürdők (csak kádban, zuhany alatt 5 perc). Van aki meg több ideig van ott. Szerintem a 30-40 perccel jól jártál.

Problémádra egyszerű a válasz: menj előbb te fürödni, aztán sietesd te őt.

2010. júl. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
de hogy létezik,hogy nekem elég 10 perc?2perc wc,2perc zuhi,2perc fogmosás,közben megszáradok,öltözés,és még fél perc smink is belefér (szemceruza,spirál,ruzs csak)
2010. júl. 15. 07:56
 4/35 A kérdező kommentje:

nem tudok előbb fürdeni,mert ahogy ébredünk,ő cigi,és a kávéját már a wc-n issza

(ha hamarabb kelek 15perccel,megébred ő is,és hisztizik,hogy miért foglaltam el a fürdőt,mikor tudom hogy ha felébred,ő oda akar majd menni...

2010. júl. 15. 07:58
 5/35 A kérdező kommentje:
mit lehet fél órán át a wc-n csinálni? ami akr kijön 2perc alatt is,a büdösben meg én nem olvasgatnék...
2010. júl. 15. 07:59
 6/35 anonim ***** válasza:
88%

Hát szerintem abnormális, és tiszteletlenség is a másikkal szemben! Mit lehet fél órát wc-zni?? Újságot olvasnia wc-n? Na ne röhögtess, vagyis röhögd körbe őt, hátha észbe kap!

Ha én lány létemre zuhanyzással együtt reggel kb.20 perc alatt el tudok készülni, akkor szerintem egy férfi is. Nekem ebbe a 20 percbe az is benne van, hogy kifestem magam.

Szerintem osszátok be a fürdőszobát, 20-20 perc mindenkinek elég.

Amúgy , hogy a kérdésedre válaszoljak, igen vannak ilyenek. :S

2010. júl. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

A párom is képes sokáig ülni a wc-n, újsággal, aztán zuhany, fogmosás, minden reggel borotválkozás, és még hajigazítás, rettenet sok idő. Én úgy oldom meg, hogy közben én is bemegyek a fürdőszobába, s ahol van hely ott elkészülök. Páromat, s engem sem zavar, hogy mindketten bent vagyunk.

Igen, van más férfi is aki ennyi időt bent tölt a fürdőszobában.

2010. júl. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

On:

Kedves kérdező, próbálj meg előbb beszabadulni a fürdőbe, vagy beszéljétek meg, hogy te menj be először, letusolsz, felöltözöl, kimész megreggelizni, közben ő is ellátja magát. Mikor kijön neked már csupán csak fogat kell mosnod... Vagy valami ehhez hasonló menetrenddel állj elő Sajnos ezt muszáj megbeszélni, mert ha hallgatsz erről, akkor ez az idő meg is hosszabbodhat, így még kevesebb időd lesz magadra. ( smink elkészítése a fürdőn kívül máshol elhelyezett tükör segítségével ?)


Egy kis off:

nem csesztetésből csak kíváncsi vagyok: mit lehet csinálni a retyón 20 percig? Nézzétek el, nő vagyok, nekem elég ha bemegyek 1-2 perc utána jövök is ki... ott erőlködtök hogy sikerüljön egy barna macit összehozni, vagy mert kényelmes? Vagy mi van ilyenkor? Azt sem értem miért kell ott újságot olvasni, hisz ha sikerül is kábelt fektetni akkor büdi lesz nem? Ha az újság a wc mellett van tartva, az sem higénikus, hiszen a wc-lehúzásakor, ha nincs lecsukva a fedele, akkor a bacik csak úgy repkednek minden hová, így az újságpapírra is. Azt megértem ha valakinek aranyere van, de fiatalon...

2010. júl. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
nagyonpici a fürdőnk,és 1 csapról megy a viz a mosdókagyloba és a fürdőkádba,nem férünk el ketten
2010. júl. 15. 08:11
 10/35 A kérdező kommentje:

08:10 re reagálva: ha előbb szabadulok be nála,akkor hisztizik,hogy de neki sürgős...és azért egymás előtt bármit,de ha lehet a nagywczésést mégse...

tükör van kinn is persze,meg konyhában csap is,ahol megmosakszok,smink,mire végez,addigra zuhi,fogmosás marad (bár a sorrend nem tetszik)


ujság nincs a fürdőben,viszi magával...bár egy ideje nem veszek,hátha...de ilyenkor viszi a pda-ját és azon olvasgat...nincs aranyere,és elképzelni nem tudom mit lehet a wc-n ülni ennyit,még csak nem is kényelmes...



mielőtt beszélgetést javasol valaki: kérdeztem,közölte hogy ő ezt szokta meg...

végülis kb 1 évet kell igy kihuzni,utána saját lakás,ahova 2 fürdő kell

2010. júl. 15. 08:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!