Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férfi is elfoglalja...

Más férfi is elfoglalja reggelente 30-40 percre a fürdőszobát?

Figyelt kérdés

Eddig nem tünt fel igazán,mert külön laktunk,reggel felkelés után ment haza,és már ott zuhi,és egyebek,itt csak gyors mosakodás vagy még este együtt fürdés...

De miota együtt lakunk eszméletlen mennyi idő reggel a fürdő neki...30-40perc minimum...és ebből 20 a wc...ujsággal...többi zuhany,öltözködés...semmi hajigazitás,(haja sincs sok),vagy pipere...plussz ruhát sem válogat,mert kiteszem neki és azt felveszi...

Utána meg ha kész,akkor nekem elég legyen 3 perc mindenre,mert áll fölöttem,hogy mikor indulhatunk már...

Létezik ilyen máshol is?

(most látom az albérlet értelmét,saját lakásba 2 fürdőszoba kell:D)

23/N (24/F)


2010. júl. 15. 07:44
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
23N vagyok és a fürdő és a wc nálunk is külön van sokkal praktikusabb (laktunk panelban is, ott is külön volt).
2010. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a reggeli programom:

- Kimászom az ágyból, 20 fekvőtámasz - 1 perc

- Gyors pisi, majd kéz és arcmosás - 2 perc

- Lesétálok az újságokért - 3 perc

- Elmegyek zuhanyozni és borotválkozni - 30 perc

- Elkészítem a reggelim - 15 perc

- Elfogyasztom a reggelim, közben átlapozom az újságokat 25 perc

- Kiválasztom, hogy mit veszek fel és felöltözöm - 10 perc


Ez kb. másfél óra, de legalább nem kapkodom. Még annyi bele szokott férni, hogy csináljak a barátnőmnek egy espressót és indulás előtt felébresszem.

2010. júl. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Szerintem is csináld azt, hogy felkelsz 15-20 perccel előbb, gyorsan zuhanyozz le és menj wc-re, ami elv max 10-15 perc( és elméletileg nem hangoskodsz, úgyhogy a párodnak nem kéne felébrednie)de ha fel is ébred,10 percig vissza tudja tartani, nem?

szerintem sem megoldás,hogy te alkalmazkodj ennyire hozzá, neki is kell ennek érdekében tennie valamit.

2010. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
Én pl. most vc-n ülve olvasgatom a hozzászólásokat. :-D
2015. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

Az én párom maszturbálni szokott 20 percig a wc-n , néha még a rendes dolgát is elvégzi.

Miközben engem nem kíván meg csak heti 1x. Azt mondja fáradt...bezzeg naponta 2x-3x kiverni nem az... 8 hónapja vagyunk együtt


25/N

2018. márc. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!