Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férfi is elfoglalja...

Más férfi is elfoglalja reggelente 30-40 percre a fürdőszobát?

Figyelt kérdés

Eddig nem tünt fel igazán,mert külön laktunk,reggel felkelés után ment haza,és már ott zuhi,és egyebek,itt csak gyors mosakodás vagy még este együtt fürdés...

De miota együtt lakunk eszméletlen mennyi idő reggel a fürdő neki...30-40perc minimum...és ebből 20 a wc...ujsággal...többi zuhany,öltözködés...semmi hajigazitás,(haja sincs sok),vagy pipere...plussz ruhát sem válogat,mert kiteszem neki és azt felveszi...

Utána meg ha kész,akkor nekem elég legyen 3 perc mindenre,mert áll fölöttem,hogy mikor indulhatunk már...

Létezik ilyen máshol is?

(most látom az albérlet értelmét,saját lakásba 2 fürdőszoba kell:D)

23/N (24/F)


2010. júl. 15. 07:44
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

ah közben beelőzött a kérdező is!


Szerintem egy kapcsolatba nem fér bele az önzőség, hogy ő akar bemenni először, a fejedre meg -már bocsi - de tojik. Én előállnék azzal, hogy miután kijön a fürdőből büdi van, s nem akarom így indítani a napjaimat. És ha kicsit is érdekelné a párodat, hogy neked milyen igényeid vannak, akkor nyitottabbnak kellene lennie. Szerintem állja sarkadra és beszéljétek meg, mert ebből azt fogja levonni, hogy innentől kezdve az lesz amit ő "nagysága" akar. Hidd el, ez a wc/fürdőszobával kezdődik, majd szép lassan áttelepül egyéb dolgokra is! Az hogy előbb ő aztán majd Te, hmm... meg hogy ne kelj fel 15 perccel előtte, mert nem tud pihenni, meg ő akar első lenni, hát...Légy figyelmes, mert ha más dolgokkal/területen is önző, akkor érdemes új pasi után nézni!


Amúgy mióta vagytok együtt?

2010. júl. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
61%

Talán (mivel neked 10 perc elég), ha csak egy negyed órával kelnél fel hamarabb, és előbb mennél a fürdőbe, mint ő, megoldódna a probléma.

Amúgy a 10 perc nem tud konstans lenni. Egyszerűen van, akinek kell 5-10 perc csak arra, hogy beinduljon az inger, és ehhez a wc-n kell ülni, igen. Utána még a gyors zuhany, törülközés stb is lehet bőven jó negyedóra. Hamar ott lesz az a 30-40 perc.

2010. júl. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

több mint 3 éve

sokat aludt nálam eddig is,de reggelente mindig vagy ahza,vagy meloba ment,nem tünt fel

most viszont egy időben megyünk mindig,és ideköltözött,igy már feltűnik

egyéb dolgokban nem ilyen,reggel ilyen,ez egyfajta "rituálé" lehet neki

(ahogy nekem eddig,hogy reggel energiaitalszürcsölgetés közben szgép,közben hagyjon békén mindenki,ébredezek)

de ezzel én nem zavarok senkit:D

2010. júl. 15. 08:21
 14/35 A kérdező kommentje:

"Talán (mivel neked 10 perc elég), ha csak egy negyed órával kelnél fel hamarabb, és előbb mennél a fürdőbe, mint ő, megoldódna a probléma."

irtam,hogy akkor felkel ő is,és hisztizik,hogy de engedjem oda őt,neki sürgős...

2010. júl. 15. 08:22
 15/35 anonim ***** válasza:
74%

Sokan kérdezgették, mit lehet a WC-n csinálni olyan sokáig. Íme egy-két lehetőség:

- Olvasni egy újságot, vagy egy regényt.

- Leírni, mit akarunk csinálni, vagy egy bevásárlólista készítése stb.

- Kiszámolni, hogy a jelenlegi jövedelmet hogyan osszuk be.

- Hátradőlni, és szúnyokálni egy kicsit.

- Keresztrejtvényt csinálni.

- Bambulni a semmibe.

- Képzeletet szabadon ereszteni



Zuhany alatt nem lehet sokáig lenni, kivéve, ha nagyon koszos az ember, vagy veri a farkát. A kád az más. Ott órákig el lehet lenni. Pihentető, kellemes érzés. Mondjuk, aki beleúgrik, és már mászik is ki, az nem érzi ezt.



UI: A szag az nem akadály. Az ember megszokja, vagy használ légfrissítőt.

2010. júl. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

wc-n szunyókálni,meg jövedelmetszámolni...odabasz...


fetrengek,de nagyon:D

2010. júl. 15. 08:35
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is ilyen, én már rájöttem a megoldásra. Kicsit korábban kelek (fél órával) és még azelőtt elintézem a reggeli készülést mielőtt megszállná a fürdőszobát. :-)Engem így már nem idegesít a dolog, sőt talán még örülök is neki, hogy ilyen, mert legalább ápolt és igényes magára.
2010. júl. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Off

Ó, köszi a felvilágosítás Peter Barter!


"Hátradőlni, és szúnyokálni egy kicsit."

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


(bár nekem ez a túlnyomóan pasi szokás kicsit fura. Lehet hogy a gyengébbik nem kicsit céltudatosabb? Bemegy, elvégzi, kijön)

2010. júl. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Bemegy, elvégzi, kijön


igen,2perc max,de ebben már a szellőztetés is benne


ha nem akar kijönni,majd jön később,én ezért nem ülök ott félórát h csakazértis....

2010. júl. 15. 08:50
 20/35 anonim ***** válasza:
90%
köztudott tény, hogy a férfiak imádnak a saját gőzölgő kakijuk felett nyugodtan olvasgatni, akár fél órán keresztül is... hogy ebben mi a jó, fogalmam sincs... de így van...
2010. júl. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!