Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férfi is elfoglalja...

Más férfi is elfoglalja reggelente 30-40 percre a fürdőszobát?

Figyelt kérdés

Eddig nem tünt fel igazán,mert külön laktunk,reggel felkelés után ment haza,és már ott zuhi,és egyebek,itt csak gyors mosakodás vagy még este együtt fürdés...

De miota együtt lakunk eszméletlen mennyi idő reggel a fürdő neki...30-40perc minimum...és ebből 20 a wc...ujsággal...többi zuhany,öltözködés...semmi hajigazitás,(haja sincs sok),vagy pipere...plussz ruhát sem válogat,mert kiteszem neki és azt felveszi...

Utána meg ha kész,akkor nekem elég legyen 3 perc mindenre,mert áll fölöttem,hogy mikor indulhatunk már...

Létezik ilyen máshol is?

(most látom az albérlet értelmét,saját lakásba 2 fürdőszoba kell:D)

23/N (24/F)


2010. júl. 15. 07:44
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
61%

szerintem kelj fel fél órával előbb, annyi idő alatt simán össze tudod kapni magad! én is így csinálom, nincs veszekedés a fürdőn!=)

egyébként a legjobb barátom egyszer kerek egy órát(!!!) ült a vécén, merthogy olvasott. -.-' szerencsére két fürdőjük van.

2010. júl. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tiszteletlenség a másikkal szemben. Én nő vagyok, 15 perc elég reggel a fürdőben, ha fürdök is, 20. Páromnak: 3 perc borotválkozás, 3 perc zuhanyzás, 3 perc fogmosás. Haja 2 centis, azzal nem kell foglalkoznia. De volt egyszer egy fiú lakótársam, aki 1 (!) órát töltött reggelente a fürdőben. 2 lány, 2 fiú béreltünk egy közös lakást, négy szobásat. Mi, lányok 10-10 percet töltöttünk benn a fürdőben reggelente, a másik fiú is 10-et, de ő csak azért olyan sokat, mert minden reggel hajat kellett mosnia, mert valami fejbőrbetegsége volt. De ez a másik srác... borzasztó... mindig kivágtuk a fürdőből... mondjuk elképzelni nem tudom, mit csinált benn (a vécé külön helyiségben volt, szóval nem azt)... de amúgy még csak nem is nézett ki jól, szóval a nagy szépítkezésnek nem sok eredménye volt.
2010. júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Szunyókálni :)


Végre megtudtam az okát! Eddig azt hittem, hogy mesét olvasnak neki vagy a híreket osztják meg vele vagy csak megnyugtatják, hogy lehúzás után nem is kerül olyan rossz helyre.


Lehet mi nők arra vagyunk programozva, hogy gyorsan végezzünk, mert ha otthon vagyunk egy kis gyerekkel nem tűnhetünk el fél órára a budira :)


Témához: az én párom is képes sokáig ülni a WC-n, de szerencsére mi nem együtt kelünk.

2010. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
75%
Én nő vagyok,mégis a tökőlösek táborát erősítem,nem mindig tökölök,ha meló van sietek ahogy tudok,de ha van időm,akkor tökölök bent,amúgy én is szoktam bambulni a semmibe,meg csak úgy a gondalataimat összerázni.De nem szoktam hisztizi ha nem én jutok be elöbb a feredőszobába.Ezt beszéljétek meg szerintem mielőbb,mert késöbb több probléma is lesz és ha egy ilyen apró cseprő dologban nem tudtok zöldágra vergődni akkor mi lesz késöbb sokkal komolyabb problémák esetében...
2010. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Ez de komoly.:D:D

Nekem az apám ilyen... Az is fél órákat ül a wc-n. Anyám szóvá szokta tenni, de hiába mondja neki...

Hál' Istennek nekünk a wc és a fürdő külön van.

De este, amikor bemegy a fürdőbe (kb 2óra felé, mert amúgy én is későn fekszem most nyáron) benn van vagy 30-40 percet. Van, amikor kijön kb 1 óra mulva, és tökre meglepődöm, mert azt hittem, hogy már rég kiment.:D

Jó, mondjuk én is benn tudok lenni a fürdőben vagy 20p-t (wc-n nem.:D) de akkor sokáig zuhanyzom, és utána meg testápolózom, vagy ilyenek. Meg kicsit bambulgatok.

2010. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

20/F


Én simán bennt ülök 20p-t a Wc-n mindenféle gond nélkül:)

Általában végiggondolom, hogy mit akarok majd utána csinálni, hova kell elmennem napközbe, milyen kötelezettségeim van stb.

Ezek mellett a Tv újságot is a wc-n szoktam olvasni, szal simán több 20p-nél:DDD

Zuhanyzás is nekem legalább 10-15perc, fürdés legalább 30 mert kényelmes és szeretek ott pihizni:)

Ahogy irták előttem is, van hogy csak elengedem a fantáziám és hülyeségeken elmélázok:)


UI: szerintem senki nem erőlködik 20 percet, ha nem jön én simán várok h majd fog mindjárt (legyen az 10 perc), főleg hogy tudom h ugyis kelleni fog reggel.


UI 2: megjegyezném a legtöbb férfi nem ül 20 percet a büdös szarja felett, hanem még előtte ülünk sokáig.

2010. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Más is ilyen, nyugi :)
2010. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

20/F-nak.


Azért tartod vissza 15p-ig, hogy meglegyen összesben a 20 perc?:D:D

2010. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Ne hagyd, hogy így zsaroljon vagy minek is nevezzen?! A végén tényleg az lesz, hogy Te egy senki leszel Ő meg a valaki(valami nagyobbrendű). Nem most majd 5 év múlva. Hidd el a saját szememmel látom a párom szüleinél... Állj a sarkadra és osszátok be a fürdőt, főleg ha nem is kell végleg, mert úgy álltok, hogy 2 fürdő lesz! Ez lenne a legjobb, egy kis időt Ő is kibír, hogy megváljon a hülye szokásaitól.


Amúgy én párom is reggel sokat ül a klotyin(10-20 perc), de szerencsére a fürdőben nem cicomázik csak mikor hetente megborotválkozik, azt is igen gyorsan. :-)

2010. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Hát én nő vagyok, nekem a fürdőszoba kb. 5 perc reggelente, mert ott csak fogat mosok és mosakszok, a hajamat a szobámba vasalom a fésülködő asztalnál és a sminket is ott készítem (ez összesen kb. 30 perc), reggel zuhanyozni nem szoktam, nagy wc-re se megyek (általában esti fürdés előtt), de nálam megvan kb. 2 perc alatt..., nem tudom mit lehet 20 percig ott csinálni...

23N

2010. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!