Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, aki csak...

Mit gondoltok arról, aki csak reggelente tisztálkodik?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, és mindig reggel tisztálkodik, este nem. Hogy lehet úgy aludni, hogy az ember magával viszi az egész napi koszt az ágyba? Ti mit gondoltok erről?
2011. szept. 19. 16:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

És az baj, hogy én pl csak este szoktam lezuhanyozni reggel pedig nem?

A koszt az ágyba viszi de reggel lefürdik vele legalább:D

Az még rosszabb, aki nem is fürdik csak 1 hetente. Ilyenről is tudok. Ez azért elég rossz.

2011. szept. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%
nem tudom... ez nekem kicsit olyan, hogy magànak nem szàmít, hogy milyen dzsuvàs, csak akkor legyen patyolat tiszta mikor reggel màsoknak mutatkozik..szerint is hülyeség.. este zuhanyzàs/fürdés. és az àgyban fekvéstöl sose leszek koszos.. elaludni koszosan, porosan, izzadtan?sose tudnék..
2011. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%

Ha legalább reggel fürdik, akkor nincs itt semmi gond. Nem bűzlik egész nap a többi ember orra alá, otthon meg lustulhat büdösen. Ha neki jó, akkor én nem fogom leszólni.

Az már kevésbé jó, ha valaki csak este fürdik, és reggelre már "illatos", és így jár munkába.. de még az is napi 1 fürdés, tehát elfogadható.

Nekem is kimarad sokszor az esti fürdés, mert inkább beesem az ágyba a fáradtságtól.

2011. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem iszonyat igénytelen dolog koszosan büdösen lefeküdni, és minden este abba koszos ágyba feküdni, amiben már több nap egész napos kosza benne van. Ugyanúgy az is igénytelen aki ha éjjel nagyon megizzad és büdös lesz, reggel nem mossa meg legalább a hónalját. Ezek alapvető dolgok lennének. Nem mondom hogy hébe-hóba nem fordul elő hogy elblicceli az ember az esti fürdést, de ebből rendszert csinálni. Agyam eldobom!
2011. szept. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem ítélek el emiatt senkit, csak fura szokásnak tartom. Amúgy este már csak nem ragad az emberre annyi kosz/izzadtság, hogy reggel olyan szagú legyen, mint aki egy átdolgozott nap után van. Én is úgy vagyok, ahogy az egyik válaszoló írta, képtelen lennék elaludni úgy, hogy nem tisztálkodom meg előtte.
2011. szept. 19. 16:47
 6/27 anonim ***** válasza:
74%
kedves kérdező,tökéletesen látszik,hogy nem vagy tisztában a magyar valósággal,ugyanis az emberek nagyobb része nem fürdik/zuhanyozik minden nap,nemhogy este is meg reggel is
2011. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
Svájcban élek, ez itt bevett szokás. Sőt, itt nem is fürdenek mindennap. Pl a gyerekek hétvégén sose, csak vasárnap suli előtt, de hétközben is csak 2-3*, kivétel ha a játszótér miatt homokosak. És rám néznek furán, aki minden este pancsol.
2011. szept. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi rossz, ha valaki reggel zuhanyzik le wc használat után, ez teljesen rendben van. De ha az ember a párjával alszik és szex várható, nyilván este is érdemes zuhanyozni.
2011. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
faterom például reggel a sz.arás után fürdik egyet, aztán majd másnap szintén a sz.arás után...és így tovább :D de ha egy nap többször is rájön a szapora, mindig lefürdik utána :D
2011. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
háát én legtöbbször reggel szoktam fürödni, én meg akkor érzem magam üdének, és kicsit fel is frissít a reggeli zuhany.. de persze ha érzem magamon az izzadtságot, koszt, akkor nem maradhat ki az esti fürdés. dehát ez tényleg változó. van, hogy naponta 2x fürdök. minden esetre én a reggelit preferálom.
2011. szept. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!