Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, aki csak...

Mit gondoltok arról, aki csak reggelente tisztálkodik?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, és mindig reggel tisztálkodik, este nem. Hogy lehet úgy aludni, hogy az ember magával viszi az egész napi koszt az ágyba? Ti mit gondoltok erről?
2011. szept. 19. 16:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
60%
Napi 2 szer fürödni használni a meleg vizet drága dolog, a bőrnek se tesz jót hosszútávon.
2011. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy éjszaka dolgozik. És éppúgy csinálja, ahogy te: lefekvés előtt fürdik.
2011. szept. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
82%

Hát nemtom én összevissza zuhanyzom és fürdök :D Van,hogy reggel+este,van hogy délután+este,van hogy 1nap csak egyszer.

Sőt párszor előfordult már,hogy részegen befeküdtem éjjel a tiszta ágyba és elaludtam.Van egy barátnőm,aki akármilyen részeg,lefekvés előtt lezuhanyzik...

Nekem aztán oly mindegy.Mikor koszosnak érzem magam fürdök,zuhanyzok.


Sőőőőt most mondok valamit!


Aki fürdeni szokott és nem zuhanyozni:Az tulképpen a saját koszában ázik 20-30-40percekig,így koszosan száll ki a fürdővízből,hiába szappanozta/tusfürdőzte le magát.Ezért én ha fürdök kiáztatom a kosz,leengedem a vizet és csak aztán zuhanyozom le tusfürdővel :D

2011. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
89%

"Van egy barátnőm,aki akármilyen részeg,lefekvés előtt lezuhanyzik... "


Azt azért megnézném..,csumi részegen:))

2011. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
84%
Na én ezt sosem értetten. Hogy tud valaki pl nyáron, az izzadságtól ragadósan lefeküdni a tiszta (???) ágyba???? Vagy akármikor. Fúj.
2011. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
83%

Aki fürdeni szokott és nem zuhanyozni:Az tulképpen a saját koszában ázik 20-30-40percekig,így koszosan száll ki a fürdővízből,hiába szappanozta/tusfürdőzte le magát.Ezért én ha fürdök kiáztatom a kosz,leengedem a vizet és csak aztán zuhanyozom le tusfürdővel :D


erre oly nagyon egyszerü megoldàs van, hogy mikor betusfürdözöd magad akkor zuhannyal öblíted le nem pedig visszamész a retkes vízbe...nem tudom nekem sose jutott ilyen hülyeség az eszembe

2011. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Engem egy dolog érdekelne. Hogy aki mindig csak reggel fürdik az sosem szerelmeskedik este? Vagy esetleg fürdés nélkül???
2011. szept. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!