Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, aki csak...

Mit gondoltok arról, aki csak reggelente tisztálkodik?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, és mindig reggel tisztálkodik, este nem. Hogy lehet úgy aludni, hogy az ember magával viszi az egész napi koszt az ágyba? Ti mit gondoltok erről?
2011. szept. 19. 16:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
78%

nem lepődök meg rajta. :D

se jót, se rosszat nem gondolok. :)))


én is reggel szoktam fürdeni, mert alvás közben sokat mozgok, megizzadok sajnos.

este elég fáradt szoktam lenni, abba teljes fürdés nem fér bele - csak egy alváz- és lábmosás. :) (persze ha nagyon megizzadok, koszos leszek, pl. nyáron - akkor naponta kétszer zuhanyzok, reggel-este.)

2011. szept. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
40%
Fürödni? Minek? Egy idő után már csak kopik a retva! A bűz meg elűz! Jó hogy már háromszon nem fürdetek naponta!
2011. szept. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
79%
Én reggel szoktam zuhanyozni,este csak akkor ha nyáron megizzadnék..,egyébként nem!Pedig nem vagyok igénytelen,de a napi 2-szeri zuhanyzást feleslegesnek tartom.
2011. szept. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretek koszosan izzadtan lefeküdni. Esténként fürdök, reggelente pedig a hónaljamat mosom meg. De ha tehetném én reggel este fürödnék (zuhanyoznék), de én alapból is elég korán kelek, ha fürödnék is akkor meg mégkorábban kéne, de inkább alszok még egy kicsit :$ :D

21/L

2011. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
nem retva hanem redva!!
2011. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
61%

Legalább fürdik, nincs ezzel gond. Miért baj az, ha koszosan fekszik le? Úgysem te fogsz mellette aludni. :)



Egyébként sokkal egészségesebb, ha egy ember csak 2-3 naponta tisztálkodik ( persze, vannak kivételes esetek, de normál eseteben így van ).

2011. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha az ismerősöd minden nap otthon van és nem végez nehéz munkát, hanem mondjuk gyöngyöt fűz, abba nem izzad úgy bele és nem lesz poros, elmaradhat az esti fürdés...


De aki munkába/iskolába megy, már az út porától is koszos lesz könnyen, főleg Pesten... Nekem nem komfortos az alvás, ha pl: Ilyen 25 fokos melegben szandálban, rövidebb szoknyában és satöbbiben félórán át gyaloglok, majd 1 órán át BKV-n ülök/állok, napközben munkahelyen szaladgálok, majd ugyanez haza is.... aztán így ágyba huppanok.

Ettől vakaróznék.


Napi egy zuhanyzás kell. Este. Reggel meg ki hogy érzi. Nyáron frissítőnek is jó.

Télen esetleg ha nem izzad meg az ember, akkor lehet reggelre halasztani, mert az út pora nem a bőrére ragad, hanem a ruhára. Arc+kéz lemosható külön. Így nem piszkolja az ágyat. De azért reggel illene fel frissülni...

2011. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
86%

Én reggel mindig fürdök nem tudnék úgy elindulni sehova se hogy ne fürödjek le előtte mert este mindig bepálok egy kicsit,ráadásul reggel végzem el a nagywc-ést így van beütemezve így utána feltétlenül kell tisztálkodni.

Nyáron reggel este, de télen este nem.

NA most ezt a koszosan piszkosan dolgot azért nem kell mindenkire ráakasztani.Én max kicsit megizzadok ,szóval nem vagyok retkes.De egy nehéz fizikai munkát végző ember nyilván máshogy jön haza a munkájából.

Ez nem igénytelenség szerintem,a bőrnek amúgyse tesz jót ez a sok fürdés

2011. szept. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
79%
Biztos nem szeret d*gni. Vagy olyan párja van, aki NAGYON szereti őt.
2011. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
86%

17:00

Szereted, ha büdös a pitscha egy kicsit?

Ne fürdjé' le!


:)))

2011. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!