Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, már lassan fél éves kapcsolatom van. az a helyzet, hogy a szüleim nem csak konzervatívak, de homofóbok is. például ha bármilyen melegekkel kapcsolatos műsor vagy riport megy a tv-ben akkor elég szélsőségesen nyilvánulnak meg... tényleg elítélik és gyűlölik a melegeket. egy ideje állandóan kérdezgették hogy miért nincs barátnőm, hogy hogy nem találok már végre magamnak egy rendes lányt...(itt jegyezném meg, hogy sosem volt barátnőm, mindig a fiúk érdekeltek)

nem tudom mit tegyek, ezt így nem bírom tovább. párom szülei tudnak rólunk, teljes mértékben elfogadták és támogatnak minket. az én szüleimmel viszont nehéz lesz...hogyan kezdjek neki? amúgy egyetemista vagyok, eddig albérletben laktam. viszont nyáron visszaköltöztem szüleimhez.


2009. jún. 16. 18:29
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:
Sziasztok! Én 17 éves (októberben 18 éves) srác vagyok. Nagyon nehezen vallottam be magamnak de meleg vagyok. Most jutottam el oda hogy szüleimnek is pontosabban anyukámnak elmondjam. Leginkább azért mert van egy srác akit megismertem és nagyon úgy tűnik hogy komoly dolog lesz belőle. De azért csak az anyukámnak mert ő nagyon megértő, apám (nevelő apám) meg nem tudom hogy fogadnák. Mostanában (1 hete) gondolkozom hogy hogy mondjam el neki de ahányszor csak eszembe jut elfog a síró görcs. Ez normális? Mit tegyek hogyan mondjam el neki? Utána is a fiának fog tekinteni, képes lesz velem beszélni?
2010. szept. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
21%
Szar ügy, olyan, mint a lepra. Visszataszító betegség. Ha szeretnek elfogadnak így.
2011. márc. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
13 év eltelt. Most gondolom 34 éves vagy. Már valószínűleg ott tartasz, hogy valakivel élsz amihez szeretnék gratulálni!
2022. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!