Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 17:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%

Húúú....

Ha ez komoly,akkor nehéz lessz.Milyenek a szüleid??modern szülök vagy inkább konzervatívak??

mindenfe´leképpen nehe´z lessz,mert csalóda´s lessz a szüleidnek,hacsak nem selytenek valamit....

Hány éves vagy??

2008. dec. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Szép finoman. Kezd a megértőbbel, akivel általában megtudod beszélni a dolgaidat(gondolom az anyukád).
2008. dec. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem kell elmondani nekik. A szexuális életed a te saját magán ügyed. Majd ha lesz barátod, akkor bemutatod nekik, és kész.
2008. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
15%
"szüleim, meleg vagyok". egyébként ha az én fiam lennél biztos h kitagadnálak ha ilyenel elém állnál.
2008. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
ez nehéz ügy :S De szerintem is a megértőbbel kezd. Meg puhatalóz, hogy mi erről a véleményük. Én már majdnem odaálltam eléjük, hogy elmondjam, csak előtte történt egy dolog, ami miatt nem tettem. Pont a tolerancia hiánya miatt nem.
2008. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

... mert buta vagy, utolsó válaszoló! Kitagadnád?? Akkor milyen szülő vagy te???


Kedves Kérdező! Tényleg nem lehet könnyű a helyzeted, emlékszem, én sokkal kevésbé fontos dolgokat is nehezen mondtam meg annak idején, mert előre féltem, hogy elutasításra találok.

A szüleid remélem, meg fognak érteni. A nemi identitástudat nem olyan, hogy "kikapcsoljuk", amikor akarjuk. Én nem tagadnálak ki, hanem büszke lennék, amiért vállalod az érzéseidet! Legyél őszinte, más választásod nem nagyon van!

Sok sikert!

2008. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Bocsánat, a 18.23-asnak üzentem, hogy buta.
2008. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Szia,

Hát... Nem egyszerű, hiszen minden család arra vágyik, hogy fiuk/lányuk majd családot alapít, gyerekeket nemzenek...

Azt nem tudom, hogy a Te szüleid erre a hírre hogyan reagálnak majd, azt tudom, hogy ha az én gyermekem lennél, lehet első hallásra kiakadnék, hogy mi is vagy? Azután pedig végigvenném veled mi is történt, ami miatt 100%ra tudod mondani, homoszexuális vagy. Az biztos, hogy támogatnálak.

Mindenképpen légy őszinte, vedd őket komolyan, és adj nekik időt. Lehet elsőre főként az apukád, nagyon fog utálni, de hidd el, el fogja idővel fogadni.

Ember vagy, a gyereke, és ha van józan esze, ez miatt nem fog "selejtnek" tartani. (Van aki megkapja) csak tudod, ő unira vágyna, meg egy ellenkező nemű párra és nem....

Vegyél egy nagy levegőt, és hajrá:) Sok sikert hozzá, nem fog megállni a világ.

2008. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Most hirtelen az jut eszembe, hogy kerdezz meg mas meleg fiukat, ok hogyan mondtak el a szuloknek. Gondolom, ismersz ilyen fiukat. Vagy, menj el pszichologushoz, es biztos ad neked egy jo tanacsot, hogyan talald ezt a szuleidnek.
2008. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41%
Ne mondd el nekik, hagyd hogy ok rajojjenek maguktol, igy talan egyszerubb lenne.
2008. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!