Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg, hogy adjanak...

Hogy mondjam meg, hogy adjanak többet enni?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva látogatóba megyek a tesómhoz meg a feleségéhez néhány napra. Múltkor mikor náluk töltöttem karácsony után pár napot, alig kaptam enni, kb. éheztem. Alig vártam már, hogy mehessek haza, és végre teleegyem magam. Miért nem gondolnak rá, hogy nem mindenki eszik olyan keveset, mint ők?
2012. ápr. 2. 23:42
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

Én nem piszkállak, én is kövér vagyok, és nemrég kezdtem el életmódot váltani, gondoltam, megpróbálok segíteni.


Mert én is állandóan ettem, csak éhes nem voltam. Amióta helyesen eszem, és nem tömöm a fejem egyfolytában, azóta egy rég elfeledett érzést újra felismertem: a fizikai éhséget. Komolyan mondom, hogy évek óta nem voltam éhes, csak azt hittem. Amolyan "lelki éhség" volt.


És ezért mondom, hogy menj el orvoshoz, mert nem normális, ha ennyitől olyan érzésed van, mintha konkrétan éheznél.

2012. ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
36%

Én vagyok aki írta h nem halsz bele ha "koplalsz"3-4 napot!

Hát,ne haragudj nézem a válaszaidat és egyszerűen nem tudom ki a nagyobb bunkó.Vajon te vagy azok a válaszadók akik azt mondják hogy bírd ki vhogy.


Ne is haragudj,de felfújod ezt az egészet.Én akkor is azt mondom,hogy kibirod ezt a pár napot hiszen éhen nem halsz,mert napi3-4szer kapsz enni.

De neked ez a válasz nem tetszik ugyebár...


Akkor azt mondom,hogy mondd meg nekik finoman hogy repetát kérsz.Ez a válasz se tetszik??


Akkor ahogy írták is,vigyél plussz kajákat,dugi kajákat amit tömhetsz megadba titokba akár.Ez sem tetszik??

Akkor mi a fenének írtad ki ezt a kérdést?Egy besavanyodott,saját világát élő ember vagy,azért,akinek semmi sem jó!

2012. ápr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy a legnagyobb bunkó te vagy, előző!
2012. ápr. 4. 12:30
 44/46 A kérdező kommentje:

Na, megvolt a vendéglátás.

Már előtte elkezdtem egy héttel valamivel kevesebbet enni, hogy szűküljön a gyomrom.

Most úgy aránylag többet adtak, talán az is hozzájárult, hogy a tesóm felesége azóta felszedett magára vagy 6-8 kilót.

Persze azért bírtam volna még enni, na de legalább most nem korgott a gyomrom.

2012. máj. 6. 17:04
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az utolsó kommented óta rajtam volt a gyomorgörcs, hogy nehogy éhen halj.
2012. máj. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
Túléltem. :D
2012. máj. 11. 15:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!