Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem bírom a "Párom" szót?

Csak én nem bírom a "Párom" szót?

Figyelt kérdés

Ma találkoztam az egyik rokonommal, és igaz hogy fülig szerelmes, kb minden mondata a "Párom ezt szereti; a Párom itt dolgozik; a Párom ilyen olyan rendes" stb

Egy 4-5 hónapos kapcsolatban 22 évesen ez nem fura egy lány szájából? Én a "Párom" szót annyira nem bírom...Csak én vagyok így vele?


2012. márc. 22. 20:07
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
89%

Én meg barátom/barátnőm kifejezést nem szeretem.

Kinek a pap, kinek a paplan, nem kell ezen lovagolni szerintem.

2012. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
72%

Nem csak te vagy így vele, sokan nem bírják, igazi harcok tudnak itt dúlni, hogy ki mondhatja, ha egyáltalán mondhatja, hány éves kortól, milyen hosszú kapcsolat után, stb.

Nekem semmi bajom vele.

2012. márc. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
39%

Ha az óvodában a gyerek menetelésnél azt mondja, hogy "Nekem Józsika a párom" akkor nem zavar... :D

Egyébként szerintem is irritáló

2012. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
93%

Én sem szeretem, de sokan meg a batárom/barátnőmet nem szeretik, sokan a kedvesemet itálják és megint mások meg a szerelmemet. Sokan utálják a hülye beceneveket (mucikám, kincsem, cicám, stb.), megint másokat meg az zavar, ha valaki a pasiját sziplán Istvánnak vagy Péternek szólítja, tehát a saját nevén.


Tudod, az ízlés mindig is relatív volt és az is lesz. Megszólítások terén éppúgy, mint ételek vagy akár zene terén.

2012. márc. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
58%
Én sem szeretem, de nincs jobb, ha még nem vagytok házasok és persze már nem vagytok tinik..az élettárs egy kicsit hivatalosan hangzik, szóval jobb híján én is ezt szoktam használni. :(
2012. márc. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
76%

Régen engem is irritált :-)

Írtam is ki kérdést erről :-)

2012. márc. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
2012. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
74%

A "párom" nekem nem zavaró.De világgá lehet zavarni attól ha valaki apuzik vagy anyuzik.

"apu ezt szereti" apu itt dolgozik" "szólok anyunak" stb És nem a szüleikről van szó.mert az teljesen más.Ha már mondani kell valamit akkor barátom vagy párom..

2012. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
38%
Nekem se nagyon tetszik. Hívhatta volna a nevén is.
2012. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
45%
Én se szeretem.
2012. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!