Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem ebből nagyon elegem...

Nekem ebből nagyon elegem van! Mit tennétek a helyemben nem bírom tovább!? Na szóval a történet a fönökömmel és a boltvezetőmmel:ahelyzet az hogy nekem a párom az félig roma származású nagyon szeretem és ő is engem!

Figyelt kérdés

Dolgozik nagyon rendes ő is és a családja is!Mindent megad nekem!De ők csak hajták hogy kutya sem keveredik macskával!Még azon kivűl hogy bennem nincs tartás hogy én leállok egy olyan fiúval és nekem szebb jutna mert szép vagyok okos tanulok!Tegnap bejött hozzám a boltba és ekkor a boltvezető mondta hogy mindjárt kimegy és elküldi és a lábát nem teszi be többet!Na ez milyen dolog!De mi a fene közük van hozzá!?

Ezt nem értem hogy mindenki csak mondja!Hogy cigány és akkor mivan, különb egy magyarnál mert nem ül sem börtönben, nem lop nem bandázik dolgzoik!Mondjam meg legközelebb a fönökömnek hogy nem tartozik rá!


2010. máj. 28. 09:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
ne haragudj, az , hogy a főnököd egy hülye bunkó az egy dolog...de a munkahelyeden te azért vagy, hogy dolgozz, nem azért, hogy a pároddal trécselj
2010. máj. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De ez egy bolt!És végzem a munkámat!És nem csak nekem hanem az összes munkatársamnak bejön valakije néha!Nekem is csak néha és egyáltalán nem tart fel!
2010. máj. 28. 09:36
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
tök mindegy milyen munkahely, ha én lennék a főnököd és többször azon kapnálak, hogy a pasiddal trécselsz munkaidőben, az tuti, hogy nem lenne munkád
2010. máj. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha vásárolni megy be a boltba oké, de nálunk se szokás látogatóba jönni a munkahelyre:D
2010. máj. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom féltékenyek, vagy a boltvezető szerelmes beléd.
2010. máj. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

A főnököd egy bunkó, de abban igaza van, hogy a munkahelyedre ne menjen be a férjed. Ha vásárol, akkor OK, de Rá is csak annyi időt szabad szánnod, mint más vevőre.


Hidd el, ha nincs szem előtt, nem fognak foglalkozni Vele. Kerüljétek az ilyen helyzeteket, és legyetek nagyon boldogok!

2010. máj. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg bunkó a főnököd, és én azt is lehiszem, hogy a párod egy kedves, rendes ember. De 1. a munkahelyed tényleg nem arra van, hogy ismerősöket fogadj, akkor se, ha ezt mások megteszik 2. attól még, hogy neked nincsenek előítéleteid, másoknak még lehetnek, és nincs jogod megítélni, hogy ez helyes vagy helytelen.
2010. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

azért ez nem teljesen így van..azt irtad h a magyarok lopnak...stb..

hát inkább pontosan fordítva...ők nem dolgoznak, mindenkit fenyegetnek, igénytelenek ..stb.

DE biztosan vannak kivételek!! És ha Te egy ilyen srácot találtál akkor az ö dolga bebizonyitani a körülöted lévőknek h valójában egy rendes ember.

(amúgy énis ismertem ilyen srácot)


jah és az lehet h te úgy érzed h nem tart fel téged a boltban mikor dolgozol, de a fönököd szerintem úg gondolja, h azért fizet h a vendégekkel foglalkozz.

gondolj csak bele az ő helyzetébe..

az teljesen más ha csak néha benéz hozzád egy héten egyszer...

2010. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

Miért kell mindjárt támadni, minden egyes boltban így megy, hogy az eladóhoz megy néha ismerős, két szót attól még lehet váltani. Miért amikor más a munkahelyén magántelefont folytat? Az más mi? Hagyjátok már békén ezzel szegény kérdezőt. És akkor mi van, ha egy eladóhoz beugrik kb. két percre a féjre? Ilyen alapon Mo. összes boltjában ki kellene rúgni az eladókat. Ugyan már nevetséges.

2. A főnököd egy rohadt nagy bunkó. Őszintén megmondom nem kedvelem különösebben a cigányokat, de közölük akik rendesen dolgoznak őket igen. A másik felével van bajom, ésé igen is vannak rendes, dolgosak is közölük. Semmi köze hozzá, hogy cigány néger vagy más. A többi sértegetés pedig a munkavállalói személyiségi jogaid megsértése, tájékoztatsd a kedves felettesed, hogy ha ezt nem hagyja abba és emiatt jelzőkkel intet téged találkoztok a munkaügyi bíróságon. Tudom keményen hangzik, de mást az ilyenekkel nem tudsz mit tenni, kocka fejük van. És eztuán mondhatod a főnöködnek, hogy semmi köze hozzá és nem tartozik rá.

2010. máj. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Egyébként jó ha havonta 1szer előfordul az ilyen mármint hogy bejön vesz magának valamit és megy!Ad egy puszit megkérdezi mi újság és megy aztán amikor fizetett a kaszánál én is oda állok hogy lássam megy és integet!Ja és ez is délután van mikor alig vannak a boltba!
2010. máj. 28. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!