Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem ebből nagyon elegem...

Nekem ebből nagyon elegem van! Mit tennétek a helyemben nem bírom tovább!? Na szóval a történet a fönökömmel és a boltvezetőmmel:ahelyzet az hogy nekem a párom az félig roma származású nagyon szeretem és ő is engem!

Figyelt kérdés

Dolgozik nagyon rendes ő is és a családja is!Mindent megad nekem!De ők csak hajták hogy kutya sem keveredik macskával!Még azon kivűl hogy bennem nincs tartás hogy én leállok egy olyan fiúval és nekem szebb jutna mert szép vagyok okos tanulok!Tegnap bejött hozzám a boltba és ekkor a boltvezető mondta hogy mindjárt kimegy és elküldi és a lábát nem teszi be többet!Na ez milyen dolog!De mi a fene közük van hozzá!?

Ezt nem értem hogy mindenki csak mondja!Hogy cigány és akkor mivan, különb egy magyarnál mert nem ül sem börtönben, nem lop nem bandázik dolgzoik!Mondjam meg legközelebb a fönökömnek hogy nem tartozik rá!


2010. máj. 28. 09:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem itt pár embernek mi a f*sznak kell kiforditeni ezt a dolgot! Ti arról beszéltek hogy feltartja!!!! De itt nem erről van szó! Hanem arról hogy lecigányozza a párját, meg olyanokat mondd hogy nem keveredik a kutya macskával???? Ki ő hogy ilyeneket mondjon?

Mégis neki mi köze van hozzá, hogy te kivel vagy? A főnököd egy bunkó paraszt aki ócsárolja a párodat! Én bemennék a barátod helyébe és jól orrba vágnám!

Ez a dolog nagyon felháborit engem!

2010. máj. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%
Tudod az ilyen nők, ha szépek és okosak miért keverednek büdös cigánnyal? Hiába dolgozik , meg rendes akkor is cigány és a fajtáját nem tagadja meg. Gyerekeitek, ha lesznek hova tartoznak? Sehova, mert se fehér, se nigger! Erre nem gondolsz hogy szenvedés lesz az életük és gyanítom a tiéd is, mégha most nem hiszed akkor is ! Ha eljön azaz idő sokat fogysz sírni, de akkor már késő. Én a lányomat le tudtam beszélni érvekkel egy ilyen gyalázatos kapcsolatról, most már belátta igazam. Az új párját üti- veri és tenyészállatnak tekinti a hetedik gyerekkel, nem dolgozik, mert szerinte a családi pótlék, meg az egyébb állami juttatásokból úgyahogy megélnek. Na meg közben csalja és másnak is csinált gyereket. Sok sikert, ha mégis kitartasz !
2010. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%

ma 16:23

Arról senki sem tehet, hogy a te lányod mindenféle emberrel összeadja magát!

Roma vagyok, de tisztességesebb és intelligensebb vagyok nálad, mert soha nem mocskolódnék ártatlan embereken a nemzeti hovatartozása miatt AKIKET NEM IS ISMEREK!

Az én szüleim becsületesen dolgoznak kemény fizikai munkát, és abból a kevés kis pénzből járatnak engem egyetemre, hogy művelt ember lehessek aki az eszével keresi a pénzt!

Szóval nem! Nem mindenki egy állat, nem mindenki munkakerülö, itt van ékes példa rá én és a családom és még jó pár ismerősöm az egyetemről!

Ha ez a lány a párját rendes embernek ismeri biztos ugyis van, de belőled és a fönökéhez hasonló értelmes emberekből márcsak az fajgyülölet beszél!


A főnöködnek megmonthatod, hogy a munkádba beleszólhat minden további nélkül, de a magánéletedbe nem! Illetve a párodat ne ócsárolja, mert feljelented!

2010. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
21%
ekkora bunkóval nem lehet mit kezdeni. felse fogja mit művel. a belét kikéne taposni.
2010. máj. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%

Ne tudom, egyeseknek miért az a mániája, hogy valahová tartozni kell. Persze jó a családhoz tartozni, baráti körhöz, de ha valaki nem tudja egy szóban kifejezni a nemzetiségét, akkor mi van??

Na de ezt hagyjuk. Ezt hiába firtatod a főnököddel, valszínűleg egy csonthülye primitív csőlátású tapló, csak azt érnéd el, hogy összevesztek. De nem próbáltad még megmondani neki, hogy semmi köze a magánéletedhez? Hogy nugodtan beleszólhat a munkádba, de mi jogosítja fel arra, hogy egyetlen szót is fűzzön a magánéletedhez? Erről – ha még nem tetted – próbálj meg beszélni vele a megfelelő pillanatban, higgadtan, diplomatikusan (tekintettel az állásodra).

A munkaügyi bíróság is jól hangzik, de ezt csak végső esetben, mert ki is rúghat, ha ilyen f*sz.

2010. máj. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%
Ha ez a politika rovatba ment volna,asszem nem védték volna ennyire a barátodat.A cigány ne keveredjen a magyarral.
2010. jún. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
78%
A fönöködnek nagyrészt igaza van, mert a munkahelyen nem szokás a baráttal beszélgetni, ott dolgozni kell. (És teljesen lényegtelen, hogy ez a barát roma vagy sem)
2010. jún. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
94%

05-28 16:23

roma számrazású közgazdász vagyok egy állami cégnél lopni csak a napot szoktam hérvégente a családom körében :)


a kérdezőnek csak annyit,hogy igazad van abban,hogy semmi köze hozzá, viszont az ilyen embert ezzel nem győzöd meg

vagy elkerüli a párod a boltot, vagy felmondasz, hosszú távon nincs más lehetőség akár kutya, akár macska, akár roma az illető

a főnöködnek nem tetszik igazságot nem fog tenni senki, így marad az erősebb kutya....-elv, ahol a főnököd az erősebb kutya, bármennyire nem értek vele egyet

:)

2010. jún. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
ne keveredjen? miért? kit zavar? engem nem! akit zavar vonuljon intézetbe hogy kezeljék. mert nem azokban van a hiba akiknek nem gond ha valakinek roma párja van. ember az emberrel! hol itt a keveredés? én felvenném amiket a főnök mond. és utána lejátszanám neki hogy a továbbiakban ugy pofázzon h ráfázik. senki nem mondta hogy teccen a főnöknek a pasi.
2010. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!