Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyszűlők! Mennyi idős volt...

Nagyszűlők! Mennyi idős volt az kisunokátok, amikor elvihettétek sétálni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 21. 10:59
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

És nem, nem tudom mit jelent a mondatodba szúrt bkv. Talán túl értelmes vagyok hozzád?!


Bkv.-ről már hallottam de bkv szutykos kézről még nem. Bocs.

2012. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:

Miért nyúlkált a gyerek szájában?

Nem tudom. Csak lestem én is, hogy mit matat a pár hetes baba szájában. De nem is ez a lényeg, hanem az elv, hogy ilyet nem csinálunk, pláne látványosan koszos kézzel.


Másik: férjem anyja. Oké. A férjem is tudja és mondta is nekem, hogy az anyjáék nem tudnak bánni a gyerekekkel.

Képzeld, vannak férjek, akiknek nem volt maradéktalanul jó gyerekkoruk....................na erre varrjál gombot.

2012. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:

"Talán mert neked normális anyósod és apósod van, erre nem gondoltál, nagyeszű? "


Méghogy nem vagy hormonzavaros????? Ezek után??


Senki nem mondta egy szóval sem hogy nekem nincs bajom velük, vagy hogy normálisak.

De attól még tudom hol az én helyem és hol az ő helyük. Helyén tudom kezelni a dolgokat.

Ennyi.

2012. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
De azt hiszed, hogy a másik ember anyósát is helyén tudod kezelni. Fogalmad sincs, hogy miket éltünk át anyósomék miatt, elképzelésed sincs. Szóval ne menjünk bele hogy ki a hormonzavaros, meg ilyesmi. Valaki ám nem hormonzavaros, csak kikapott egy katasztrofális családot, ahol maga a férjem sem érezte jól magát. Ennyi.
2012. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
Na ne csináljátok ezt!Engem érdekelt ez a téma,mert én sem szeretem túlzottan a saját anyósomat.Na de szegény kérdező...!!!Feltett egy kérdést,de szerintem már bánja,mert ketten totál felhúztátok magatokat,pedig a tárgytól már igen messze járunk!!ne veszekedjetek már..
2012. márc. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
Nézzétek, teljesen felesleges vitatkozni ezen. Van akinek jó após/anyós jutott, van akinek nem. Mindenki csak a saját példájából tud kiindulni. Én például azért nem hagyom anyósomra a gyerekeket, mert többször előfordult, hogy a szülői tekintéjünket akarta a nagyobbik gyerekben megingatni, leszólta a gyerekeknek az én főztömet, a kicsit 7 hónaposan, amikor még mászni sem tudott, járni akarta tanítani. Ha szólok valamiért, a hülyét teszi (De hát miért nem???) A kéréseinket nem veszi figyelembe, úgy tesz, mintha meg sem hallaná, mindig annak kell lennie, amit ő kigondolt. A gyereknevelése pedig... úgy magához kötötte a gyerekeit, hogy az egyik fia bőven negyven feletti, egyedülálló, szerintem soha nem volt kapcsolata, a másik, az én párom akkor tudott hozzám költözni, amikor már lassan félidős terhes voltam, mert nem merte az anyját egyedül hagyni. Én nem szeretném, ha a következő, akikkel ilyen függőségi viszonyt alakítana ki, a mi gyerekeink lennének. Mert látom, hogy erre törekszik, de nem adom meg neki ezt a lehetőséget.
2012. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
56-os korrekt!!! :) Teljesen a tárgytól eltérő pro-kontra vélemények, hogy kinek jó, kinek rossz az anyósa. Nekem volt részem mindkettőben, de a 77%-os válaszoló iszonyúan frusztrált lehet, őrülten támad mindent és mindenkit.
2012. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Ja igen, ebből csak azt akartam kihozni, hogy egyébként nem lehet tudni, hogy a kérdező családjában hogy állnak a dolgok, én azért nem szidnám a menyet látatlanba. Mindenesetre nekem ez a nyálas, "mindjárt belehalok, hogy nem vihetem e gyereket sétálni" stílus elmond valamit. Nagyon-nagyon szomorúak akkor szoktunk lenni, ha pl. haláleset történik a családban, nem akkor, ha nem tologathatjuk az unokát (aki lehet, hogy rühelli a babakocsizást, mint pl az én gyerekem ennyi idős korban).
2012. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
55-ös hsz-re gondoltam, 57.vagyok.
2012. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!