Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyszűlők! Mennyi idős volt...

Nagyszűlők! Mennyi idős volt az kisunokátok, amikor elvihettétek sétálni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 21. 10:59
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:

Anya vagyok de azért válaszolok.


A szüleim kicsi korától kezdve elvihetik.

A nagytatám(dédi,80éves)ő a héten vitte először hosszabb utra,2éves a lányom.


Férjem szülei még nem vitték soha.

2012. márc. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem nagyszülő vagyok, hanem anyuka, és nyári babáim vannak, szóval 2 hetesen már lehetett vinni őket ki nyugodtan, hosszabb időre is (fél óra eleinte, aztán több). Tök mindegy, hogy ki tolja a kocsit, szóval anyu is vihette nyugodtan, sőt.... Addig legalább pihiztem, pakoltam, meg a sebem miatt nagy kedvem sem lett volna sétálgatni.
2012. márc. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
Én ugyan csak szülő vagyok, de a nagyik már pár hetes koruktól fogva el vihették sétálni a gyerkőcöket. Nekem is jól jött az a kis szünet, a babakocsizás meg jót tesz. :)
2012. márc. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
szülő vagyok,de vihették amikor akarták. 2 hetesen is
2012. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
vihették volna, de csak akkor vitték, amikor már önjáróak voltak. Nem mertek velük babakocsizni, liftezni.
2012. márc. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy ki lehetett vinni, vihették a nagyszülők.


Viszont a szomszédaink az unokájukat soha, mert nem engedte a menyük. Csak pár percre jöttek fel hozzájuk és már rohantak is tovább.

De az elképzelhetetlen volt náluk hogy akár sétálni, később akár fagyizni, vagy stb. elvihették volna őket. Sajnos. Sokszor panaszkodtak és sírtak nekem emiatt. És nem győztek csodálkozni hogy én milyen rendes vagyok hogy megengedem hogy a nagyszülők elvigyék, vagy ottaludhasson náluk.

Már miért ne? Engem és a párom is felneveltek tisztességgel, akkor miért félteném a gyerekem (az unokájukat) tőlük! Jobban megbízok bennük mint bárki másban.

2012. márc. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Külön nagyon szép,amit a ll.l2-es írt. Mi igen közel lakunk a kisunokánkhoz/8 hós/, de sajnos a menyünk nem engedi,hogy csak a házkörülre is elvigyem. Kedves Anyuka! Akkor Te leírtad helyettem és gondolod,hogy most ilyenkor én is mit szoktam csinálni,amikor látom,hogy a sok-sok kisbabát a nagyszülők akár dédid tologatják nagy-nagy szeretetben és hogy minél többet a levegőn legyen. Hát nekem ez nem adatott meg.Nagyon-nagyon bele vagyok betegedve. Nem vagyunk rosszban a menyünkkel, de egyszerüen nem enged senkinek semmit. PEDIG MENNYIRE VÁRTUK,HOGY MEGSZÜLESSEN! Már gondoltam, vállalok karitativ munkát, hogy a szeretetem valakinek áttudjam adni.Nehéz meg élni ezt,mert nagyon fáj!
2012. márc. 21. 11:20
 8/59 anonim ***** válasza:

Megindokolta a menyed hogy miért nem engedi?


1vagyok.Irtam hogy anyósék még nem vitték el.Szerencsére nem kérdeztek még rá,de ugy érzem nem is adnám oda,pedig 2éves.

2012. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
2. vagyok. De mivel indokolja? Egy 8 hónapos gyerek már nagy, nem kell félni, hogy megfázik, megizzad, sírni kezd, hasa fáj. Már szépen elnézeget, olyan helyesek, amikor valami tetszik nekik.
2012. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
57%

Fiad mit szól ehhez?


Nekem anyós 6 naposan kivitte levegőzni már a ház elé,én alig tudtam járni,azóta is rendszeresen sétál vele,viszi magukhoz,hagynak pihenni,és unokázhat addig is.Házuk gyerekbiztos még mindig,sokat van ott a picur.1 éves sem volt amikor felajánlotta hogy menjünk nyugodtan szórakozni,matradjon estére,és mi is oda mentünk bulizás után (hajnal3),reggel már velünk ébredt a kisfiunk.


Viszon az én szüleim még sosem vitték,nincs rá igényük,akkor látják ha mi visszük,ami kocsi nélkül nehézkes,de ez van.

2012. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!