Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyszűlők! Mennyi idős volt...

Nagyszűlők! Mennyi idős volt az kisunokátok, amikor elvihettétek sétálni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 21. 10:59
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
Ha a fiáékhoz megy látogatóba, és ott együtt van a gyerekkel, az nem okoz boldogságot?
2012. márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
62%

Minden éremnek két oldala van, így hogy csak egyiket olvastuk sajnos nem lehet hitelesen tanácsot adni. Erre akartam kilyukadni.

Anyósom csodásan tud ódákat zengeni az összes rokonnak az unokájáról, de sok mindent valójában nem tud róla. Fingja nincs, mit szeret, mivel szeret játszani, milyen a napirendje, mit eszik-mi iszik, semmit. De aki hallgatja szívhez szóló szavait a gyerekről, könnybe lábad a szeme, hogy miért vagyunk férjemmel ilyen lelketlenek, hogy nem adjuk neki oda. Nem akartam senkit megbántani, és a kérdezőről sem akarok rosszat feltételezni, csak rávilágítottam, hogy minden éremnek két oldala van.

Anyukám, nagymamám, barátaink BÁRMIKOR elvihetik. A másik nagyszülők nem.

Azzal a mondattal pedig nem szeretek dobálózni, hogy "hát nevelt már fel gyereket", mert tudjátok milliók nevelnek fel gyereket, ez nem jelenti azt hogy akkor az enyémre is vigyázhatnak. Biztos, hogy aki ezzel dobálózik, bárkinek odaadná a gyerekét aki nevelt már fel gyereket?

2012. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
44%
Az utolsónak igaza van,kétoldalú a dolog szerintem is.kedves kérdező:meg kellene kérdezni az anyukát,hogy miért nem sétálhatnak a picivel?Amúgy én sem bíztam még anyósomra a másfél éves gyermekeimet,bár imádja őket,de úgy érzem nem tudna vigyázni rájuk.persze jöhet bármikor és viszem is őket,hogy játszhasson velük és együtt lehessenek.minden jót kívánok
2012. márc. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:

Konkrét sztorik is vannak, hogy még miért vihetik el a már leírtakon kívül. Volt hogy fájt a torkom, és anyósom mindig amolyan házi csodadoktornak képzelte magát. Hozott egy flakonos aloe vera cuccot, hogy fújjam a számba...én elvettem tőle hogy megnézzem, mi az, és rajta hatalmas betűkkel ezt olvasom: KIZÁRÓLAG KÜLSŐLEG, SZÁJBA NE KERÜLJÖN!

És ez egy a sok közül. Tanácsolta már azt, hogy égessem meg a gyerek kezét, mármint hagyjam megégetni, hogy többet ne nyúljon a gázhoz, meg egyebek. És akiknek panaszkodik hogy én miért nem adom neki oda hogy vigyázhasson rá, ezeket persze nem tudják.............még jó, hogy engem gondolnak szemétnek.

2012. márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:
Kedves hozzászólók,ahogy kiveszem a sorokból zömmel anyukák és nem nagyszülők válaszoltak,de ez is vélemény. Egyébként nagyon gyakran szoktam rá vigyázni babára, úgy érzem maximálisan meg is bízik bennem. Minden nap,amikor viszem az ebédet, akkor is szoktam játszani vele. Én csak azt kérdeztem, hogy levinni miért nem lehet?Egyébként nincsenek szülei,mindennel hozzánk fordul,persze mi is megkérdezzük,amiben ő a járatosabb. Csak ennyire lettem volna kíváncsi! Különösen az még érdekes, hogy az anyukák lebecsülik az anyósukat, de nem gondolnak arra,hogy ők is egyszer ANYÓSOK lesznek, arra szintén nem gondolnak, hogy a párjuknak rosszul eshet,hogy mindent csak az ő édesanyjuk csinálhat jól, az anyós csak rosszul és csak ROSSZ lehet?
2012. márc. 21. 15:44
 26/59 anonim ***** válasza:
22%

Meg még az is fontos, hogy szokja a közösséget.


Nem lehet hogy ezzel a nézeteddel nem ért egyet?mert ha ő ugy van vele hogy jobb a gyereknek otthon akkor értem miért nem engedi.

Ha otthon bármikor odaadja akkor elégedj meg ezzel egyenlőre,játszatok kint a szabadban akkor is levegőn van.

2012. márc. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:

Maga tényleg nem szereti a menyét. Igazam volt a múltkor :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__csaladfa_..

2012. márc. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:
Hát most,ahogy olvasom,fogalmam sincs miért kellene megnéznem azt,amit küldtél. Szívesen elolvasom, légyszives írd le,hogy kinek a hozzászólását kellene, mert nem tudom miről beszélsz,ill. írsz. Várom kíváncsian,mert tényleg érdekel. Ugyanis nagyon ritkán szoktam kérdezni,de azt sem ebben a kategóriában!Várom
2012. márc. 21. 16:28
 29/59 anonim ***** válasza:
0%

"hogy az anyukák lebecsülik az anyósukat, de nem gondolnak arra,hogy ők is egyszer ANYÓSOK lesznek"


Igen, ez így van. Csal épp az a nem mindegy, hogy MILYEN anyósok. De itt most nem az anyósságról van szó, hanem a nagyszülőségről. Én férjem egyébként maximálisan egyetért velem abban, hogy az én anyukám mennyivel jobban ért a fiunkhoz.

És a fiunk ezt megerősíti, méghozzá úgy, hogy én anyukámhoz szalad a gyerek és messziről üvölti neki az utcán hogy "mammmma mammmaa" (ez volt az első szava is), az ő anyukájához ha megyünk, 20 percig ki sem száll az ölemből, ha kimegyek akár WC-re és anyósommal marad a gyerek, sír, mint akit ölnek. Ez mindent elmond, úgy hiszem. Ezt a férjem is látja, ő sem elfogult a saját anyjával kapcsolatban. Attól, hogy az anyja, még látja a hibáit.

2012. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
Itt szerintem nem ilyenről van szó, amit páran leírnak. Az való igaz, hogy kettőn áll a vásár, de látatlanban ne ítélkezzünk már az anyós fölött, amikor nem is ismerjük. Láthatólag a menyének nincsen baja vele, amikor a lakásban vannak, akkor játszhat az unokával, csak elvinni nem engedi. Ennek nem tudom mi az oka, most hogy itt a jó idő, kellene a gyereknek a levegő. Kedves kérdező, próbáld meg megbeszélni vele, hogy aggódik-e azért nem adja vagy mi más oka van ennek.
2012. márc. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!