Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnél tudni róla, ha...

Szeretnél tudni róla, ha régóta megcsal a párod?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 20:09
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes mindenki szeretné tudni, de te ne mond el... Kettős mérce mi? Szerintem meg mond el, mert ha tud róla és úgy mondod el, akkor nem lesz semmi. De ha nem, akkor sem te "teszel tönkre" egy családot, hanem az aki félrekúrt.
2012. febr. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kellemetlen helyzet számodra. Én is voltam hasonló szituban. Végül nem mondtam el, de az asszonyka lebukott. Ekkor megkeresett a férj, hogy tudok e róla. Elmondtam neki, amit tudtam, ő meg elmondta a másik fél feleségének is, most pedig mind a két házaspár válik. De ha a férj nem tudja meg magától, én nem mondtam volna el neki.
2012. febr. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, hogy tégy úgy, ahogy elvárnád, hogy a barátod tegyen, ha a párod csal.
2012. febr. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
50%

Hogyan lehet csalni, hogy évekig ne jöjjön rá a másik fél? A nők nagy színészek. Fáj a felem, fáradt vagyok, majd holnap, most kihagyjuk....Ismerős? Mindig van valami indok. Gyanús lesz de tehetetlen vagy mert a munkahelyen csinálják, nem ágyban párnák közt. Egy irodaajtó kulcsra, pár perc és kész. Alkalom lehet bőven 10-15 perc elég? Ha véletlenül kilesi valaki, akkor is munkahelyi pletyka marad, vehetik kitalálásnak is. Fotó nincs. Természetesen a munkatársak nem fogják a férjet tájékoztatni, aki nem is ott dolgozik. Aztán később elszemtelenednek, munkaidőben néha egy órára eltűnnek a férfi lakására. Kényelmesebb ágyban. A feleség mindig hazaér időben, megpuszilja férjét, gyermekeit azzal a szájjal, amivel egy órája még a főnöke farkát szopta. Illúzióromboló ugye?

Aztán mikor végre nehezen mégis kiderül, a feleség egy jó bulinak gondolja, a főnök úr természetesnek - ez neki jár. A férjnek meg még tíz év elmúltával is mindennap többször eszébe jut, hogy miért? Mindenkihez jó volt, sosem ártott senkinek, segítette anyagilag meg amivel lehetett és ezt kapta vissza. Az életét tönkretették, nem bízik senkiben, megfásult. Ha az elején szólt volna valaki, talán könnyebben gyógyult volna, de így már soha.

Találd meg a módját, egy névtelen levélben hívd rá a figyelmet és le van tudva. A döntés legyen a férj dolga, meg foglya oldani, biztos lehetsz.

2012. febr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
igen...
2012. febr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Bocs: Jav: meg fogja oldani,
2012. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

ma 06:34


teljesen mindegy hogy a férj sejtette,amíg csak sejtése van róla,az még nem biztos hogy tudja is,szóval szerintem neked sem kellett volna elmondani mert ezzel csak tönkre tettél két családot.én akkor is azt mondom,ha szép ha nem a megcsalás,ebbe semmilyen kívül álló ember nem szóljon bele még akkor sem ha szoros köztük a kapcsolat mert senkinek semmi köze hozzá,ez az ő saját privát életük és ezt nekik kell megoldani.

akármilyen hülyén is hangzik de a félre dugáshoz sokszor a másik is hozzá járul valamilyen szinten mert valamit nem kap meg és hogy ezt a hiányt pótolja ezért keres egy másik embert aki ezt megadja neki,persze nem minden esetben mert vannak megrögzött pi.na bubusok és megrögzött kuki vadászok akik nem tudnak leszokni a vadászásról.

2012. febr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

tudjatok, vannak olyan kapcsolatok, ahol a megcsalas belefer. En azt hiszem, meg tudnek bocsatani a paromnak, ha egyszeri dologrol van szo, de azt mar nem, ha evek ota vezet felre, nez hulyenek. Szerintem ezt keves ember viseli. En ugy latom kettojuk kapcsolatat (kivulallokent, es a feleseg beszamoloi alapjan), hogy elvannak egymas mellett, nincs igazan kozos pont az eletukben a gyereken kivul. Csak azt nem ertem, hogy ilyenkor miert nem lehet megegyezni, vagy abban, hogy ezentul nyitott lesz a hazassag, vagy pedig, hogy jobb inkabb kulonvalni? En ezert itelem el a feleseget.

Es ha magamba nezek, azt hiszem inkabb hallgatok. Szivem szerint orulnek, ha kidobna a csajt, mert megerdemli, de parom szerint elobb-utobb ugyis le fog bukni. A masik bokkeno pedig az, hogy megis mit irnek a nevtelen levelben, honnan tudok a dologrol? Az megint mas lenne, ha tudnam hogy mikor vannak egyutt, es szolnek a ferjnek, hogy mehet lebuktatni az asszonyt.....

Es amit meg gusztustalanabbnak tartok, hogy a ficko jar hozzajuk, ergo ugyanabban az agyban csinaljak....

2012. febr. 16. 10:00
 39/44 anonim ***** válasza:

Es amit meg gusztustalanabbnak tartok, hogy a ficko jar hozzajuk, ergo ugyanabban az agyban csinaljak....



az igen!!nem semmi.nem tudok tovább mit hozzá fűzni,de én úgy gondolom a férfi is hibás valahol,mert nem lehet tudni hogy miért ilyen a nő..valószínű a férje eléggé hanyagolhatja,szóval nem szép a megcsalás de egy nőnek törődésre is van szüksége néha.

2012. febr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
igen, de basszus, ennek a nonek penzre is van szuksege, meg uj rucikra, sminkre, mindent megkap a fickotol. Gondolom ezert nem akarja otthagyni, mert vege lenne az aranyeletnek.
2012. febr. 16. 12:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!