Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon félek, hogy megcsal....

Nagyon félek, hogy megcsal. Gáz ha ennyire féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
nemrég volt 1 fotózásom, volt 1 modellem akinek úghy láttam hogy bejött barátom, egyfolytába bámulta a kiscsaj. Barátom egyszer kedvesen rámosolygott, de nem flörtölésképp csak amolyan viszonzásképpen, de ő nem bámulta a lányt. a csaj bejelölt engem közösségin, és félek hogy mivan ha barátomat is bejelöli és megcsal vele a barátom és elkezdenek dumálni meg flörtölni:(
2012. jan. 9. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Höhöhö. :D

Hát ez már tényleg kóros.

2012. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Gáz. Ha ennyire nem bízol benne, miért vagy vele?
2012. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de komolyan... ez nem kamu. sajnos sokszor veszekszünk miattam mert betegesen féltékeny vagyok mindenre... de ok nélkül, mert semmi okom rá...de látjátok erre is féltékeny vagyok hogy tuti bejelöli barátomat, mondanám hogy kitörlöm a csajt az ismijeim közül de az meg nem tenne jót a melós karrieremnek
2012. jan. 9. 21:37
 4/13 A kérdező kommentje:

2. sajnos volt a régi kapcsijaimban sok hazugság és megcsalás, elég volt annyi:(


Nagyon szeretem a mostani barátomat és talán túlságosan is ragaszkodom hozzá,. nem akarom elveszíteni

2012. jan. 9. 21:39
 5/13 anonim ***** válasza:
4%
kamu!
2012. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Ha a párod tényleg szeret akkor nem fog megcsalni. Ha pedig eljut odáig, hogy akár csak megfordul a fejében akkor nincs értelme a kapcsolatotoknak. Szóval nyugodj meg, és ha a barátod eddig nem adott rá okot, hogy ne bízz benne, akkor bízz nyugodt szívvel.

2012. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Azt ugye tudod, hogy ilyen viselkedéssel egy idő múlva te fogod más nő karjaiba üldözni?

Ilyenkor lép életbe, hogy "na bmeg, akkor tessék, legyen igazad!!"

2012. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

3. ez sajnos nem kamu


utolsó, nem adott rá okot, és iagazd van! De aztmondta nincs mitől tartanom igaz vannak csajok akikre ő is aztmondja h pl. jól néz ki, de ENGEM SZERET ÉS 1X SEM FORDULT MEG A FEJÉBEN H MEGCSALJON, MÉG AKKORSEM MIKOR NAGYON VITÁZUNK, és soha nemis csalt meg és nemis fog. Inkább őszintén elmondja majd hogy nem akarja velem folytatni, de aztmondja ilyenről szó sincs és reméli sokáig nemis lesz:)

2012. jan. 9. 21:46
 9/13 A kérdező kommentje:
21:45, nekedis igazad van, oké kontrollálom magam
2012. jan. 9. 21:46
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Próbáld elfoglalni magad valamivel, mert szerintem iszonyú elvislehetetlen lehetsz.

Egész nap csak azon kattoghatsz, hogy nehogy megcsaljon, kiben látsz vetélytársat!? Azt is eltudom képzelni, hogy állandóan szemmel tartod, még az új ismerőseit is lenyomozod.


Én is féltékeny nőnek tartom magam, de szerintem ez amit te csinálsz nem normális.


És biztos, hogy szerethet a párod. Különben ezt nem viselné el. Próbáld megbecsülni nem pedig folyamatosan veszekedni vele.

Mert ok, hogy most szeret, de egyszer ebből elege lesz. Még egy hatalmas szerelmet is tönkretehetsz ilyen viselkedéssel.

2012. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!