Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről vennéd észre ha megcsal...

Miről vennéd észre ha megcsal a párod vagy más fele kacsintgat?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 08:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valami konkrétum az esetedben?
2011. dec. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mivel nagyon rossz színész, a megváltozott viselkedéséből.
2011. dec. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én anno nem vettem észre, csak utólag tudtam meg. Most már visszagondolva, tudhattam volna (kétségtelen, hogy kissé vak voltam).

Jellemzők: zavart viselkedés, ritka szexuális együttlét, látni a szemében, hogy nincs tűz, nincs szenvedély, több órányi elmaradás, telefon kikapcsolásával és persze a beszélgetések lecsökkenése a 0-ra. Na, de még sorolhatnám, de már nem nagyon emlékszem, régen volt... :)

26N

2011. dec. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

ma 08:06


nem tudom hogy az konkrét e,de mivel nem tudunk találkozni minden nap és van hogy skypon muszáj beszélnünk.sokszor a megbeszélt időpont miatt későbbre tolja a beszélgetést,nem fél órákkal hanem van hogy 2-3 óra múlva jelentkezik fel,általában mindig egy megadott időben beszéltünk és mindig pontos volt amikor skypoltunk és azt is észre vettem hogy amikor írni szoktunk egymásnak akkor mindig egyből válaszolt és mostanában van hogy az írásomra 10 percel később válaszol.tudom ez így hülyén hangzik de régebben ha valamit is csinált közben mi közben beszéltünk mindig egyből válaszolt....olyan mintha nem csak rámfigyelne hanem másnak is írogatna közben és tudom hogy nem a barátnőjének írogat mert ha velem beszélt akkor mindig én voltam neki az első,azért gyanítom hogy valami sráccal beszélhet aki elvonja a figyelmét,volt olyan hogy 15 percig nem válaszolt,pedig régebben folyamatos volt köztünk a beszélgetés,és van hogy sokszor mondom neki hogy mikrofonba beszéljünk akkor mindig kitalál valamit hogy írni kelljen,arra gondoltam hogy a mikrofont valaki másra használja...tudom ez így hülyeségnek tűnik de mindig folyamatos beszéd volt köztünk és soha nem váratott meg a válaszokkal...nem tudom mit gondoljak...

2011. dec. 21. 08:13
 5/15 A kérdező kommentje:
hogy élőben mi lenne azt nem tudom mert már 3 hete nem találkoztunk sajnos...így ezek is apró jelek nekem amik így lejönnek,mert régebben még skypon is teljes figyelmet szentelt nekem még akkor is ha a barátnőjével beszélt,sőt volt olyan hogy inkább csak velem beszélt és megmondta a barátnőjének hogy most velem akar csak beszélni...
2011. dec. 21. 08:17
 6/15 A kérdező kommentje:
még annyi hogy erre azért ütöttem fel a fejem mert eddig mindig délután 5-kor beszéltünk pontosan és mindig feljött időben,de mostanában mindig kitalál valamit hogy tanulnia kell vagy pl tegnap is mondta hogy később jön fel,majd szól hogy mikor mert még ő sem tudja...kérdeztem hol volt mintha el akarta volna terelni a dolgokat...nem tudom mit gondoljak de úgy érzem valami nem stimmel..
2011. dec. 21. 08:20
 7/15 anonim ***** válasza:

A helyedben eltűnnék egy hétre, ha keres, szintén "ne haragudj, most tanulok/családnak segítek/pihenek, majd holnap".

Sok mindent le lehet mérni a reakciójából.

2011. dec. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? És hány évesek vagytok?
2011. dec. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Sajnos 3 het nem olyan keves ido es lehet, hogy jok a megerzeseid.


En onnan vennem eszre, hogy szegenykem nem tud hazudni. A helyedben rakerdeznek a dologra, nem arra, hogy megcsal-e hanem, hogy mennyire erzi jol magat a kapcsolatban, van-e olyan amin kellene szerinte valtoztatni stb. Erdeklodj, elobb utobb ugyis kibujuk a szog a zsakbol :)

2011. dec. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ma 08:25


ő 22 én 25 vagyok és lassan 1 éve vagyunk együtt


Ha nem tudott beszélni vagy dolga akadt akkor mindig előre szólt eddig...mindig megbeszéltük a dolgainkat hogy ki hol volt és merre jár,mostanában mindig az nap amikor beszélnénk akkor üzen hogy ma nem lesz vagy ha lesz is akkor is később,előtte mindig megbeszéltük hogy ki mit fog csinálni holnap...és igazából az aggaszt hogy amikor beszéltünk mindig akkor mindig folyamatos volt köztünk a kommunikáció és most van olyan hogy 10-15 perc múlva ír vissza...és a mikrofonozást is kerüli...nem értem..

2011. dec. 21. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!