Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről vennéd észre ha megcsal...

Miről vennéd észre ha megcsal a párod vagy más fele kacsintgat?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 08:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
olyan is volt hogy mondtam hogy ne írogassunk hanem inkább használjuk a mikrofont mert hallani akarom a hangját,erre az volt a válasza hogy ő most zenét hallgat közben...
2011. dec. 21. 08:36
 12/15 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Ne kezdj el fantáziálni, még akkor sem, ha valami megváltozott. Az sohasem vezet jóra és csak gyötröd magad vele.

Biztosan fogtok találkozni és akkor lehet beszélgetni, rá lehet kérdezni dolgokra.

Amit tapasztalsz annak biztosan van magyarázata. Ez lehet jó és rossz rádnézve, de ennek a megoldása a személyes megbeszélésen alapszik.:)

2011. dec. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

ma 08:38


persze ez rendben van,de ha az ember nem találkozik valakivel 3 hétig akkor nem a zene hallgatás a fontos neki hanem az hogy beszélhessen a másikkal vagy halhassa a hangját...

2011. dec. 21. 08:41
 14/15 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Ez így van, de ha valami megváltozik, akkor ott nem szabad elméleteket gyártani előre. Most el kell fogadnod ezt, és amint módotok lesz rá, megbeszélni. Higgy nekem.

2011. dec. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Első alkalommal észre venném. A legapróbb sunyiját is kiszúrom. Nem lesz erre alkalom:)
2011. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!