Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha gyanún van rá,...

Mit tegyek, ha gyanún van rá, hogy megcsal? Hogyan vezessem fel neki?

Figyelt kérdés
Valamiért úgy éreztem,hogy bele kell, hogy nézzek a telefonjába. Még sosem tettem ilyet, de most valami miatt ingert éreztem rá. Találtam benne egy sms-t, elég durva és egyértelmű a szöveg, a dátumot sajna nem néztem meg, hogy mikori. Másnap este, újra meg akartam nézni, hogy mikori az sms és már nem volt benne a telefonban. Nekem ez több mint gyanús, de egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy elmondjam neki, hogy belenéztem a telefonjába. Ráadásul a lányt akinek írt még ismerem is.
2011. nov. 26. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen egyértelmű volt az sms vagy azért létezhet rá akármilyen magyarázat?
2011. nov. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Ne viccelj már. Megbukott, te meg azon gondolkodsz, nehogy megsértsd? Mondd meg neki mit láttál és kérjél rá magyarázatot. Ha nekiáll hisztizni, hogy miért kutatsz, szólj rá, hogy nem ez volt a kérdés. Ilyen bizonytalanságban úgysem leszel boldog, akkor meg ne húzd az idődet.
2011. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Úgy hogy, nem akarsz tapintatlan lenni, de megkérdeznéd, hogy nem csal-e meg véletlenül. Ha azt mondja, hogy nem, akkor nem.
2011. nov. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hármas, a válaszodon meghaltam! :)

Kérdező, csak nyíltan, nyugodtan.

2011. nov. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
mi jogon nézted meg a telefonjában a privát üzeneteit? Ok, ha megcsal az gusztustalan, de nem lett volna szabad beletúrnod. Ugye érted? Nem őt védem, csak érezd te is át. Am meg hülye, hogy nem védi kóddal. A helyedben rákérdeznék a csajra nála, a többi meg majd jön magától.
2011. nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Másféle magyarázat? Az sms egyik részlete "bocsi a tegnap estéért de nem bírtam magammal" a lánynak van egy tesója akit szintén ismerek, és a párom nem nagyon van kibékülve vele, a "nem bírtam magammal" lehet, hogy úgy értendő, hogy jól megmondta a véleményét a lánynak a testvéréről. Remélem inkább ez a verzió él.

Tudom, hogy nem szép dolog belenézni a telefonjába,de az sem szép dolog, hogy ő meg a munkahelyemre is utánam jön,hogy nem-e megcsalom. Persze ő azt hiszi, hogy nem láttam, de elég nehéz nem észre venni, hogy ott köröz a munkahely előtt.

Kérdeztem már, hogy nem-e van valami amit tudnom kéne, pl. megcsalás ügyileg, ő nevetett, és elmondta, hogy én vagyok neki a legfontosabb és hogy sosem csalna meg. Nem tudom megelégedjek-e a válasszal.

2011. nov. 26. 13:14
 7/15 anonim ***** válasza:
Rákérdeznék a helyedben, engem nem hagyna nyugodni a dolog.
2011. nov. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
és milyen "hivatalos" kapcsolat van közöttük? munkatársak, régi barátok...
2011. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne legyel mar naiv egyertelmu h valamit csinalt a lannyal vagy megcsokolta vagy hasonlok.. Ezert nem birt magaval.. Ha az lenne amire te gondolsz miert torolte volna ki? Nem olyan dolog amit titkolni kene..
2011. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A lány a legjobb barátjának az exe.

A 13:55-nek üzenem, hogy én is azért gondolom, hogy megcsalás van a dologban, még ha csak egy csók is, mert valóban nem törölte volna ki, ha nem az lenne.

Egyébként, ha más kérne tőlem ilyenben tanácsot, simán én is azt mondanám, hogy kérdezze meg az illetőt, de most kicsit beijedtem, nyuszi vagyok. Azért megpróbálkozok a témával felhozakodni, csak nem tudom, hogyan kezdjek bele.

2011. nov. 26. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!