Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnél tudni róla, ha...

Szeretnél tudni róla, ha régóta megcsal a párod?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 20:09
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! azt hiszem,hagyom a fenebe a dolgot, nem fogunk veluk baratkozni tovabb. Csak oltarira idegesit, hogy a ficko tartja el az asszonyt, a gyerekkel egyik se torodik kulonoskeppen, a feleseg meg a ferje penzere veri a nyalat. Utalom ha valaki mas farkaval veri a csalant. de az o bajuk.
2012. febr. 15. 21:27
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
én megértem mert engem is idegesítene egy ilyen idióta pi.csa akit ráadásul a férje tart el de szerintem nem érdemes belefolyni és nekem is nyílna a bicska a kezembe egy ilyen történet után,pláne hogy még ennek fejébe ey eltartott hülye pi.csa.a nő nem dolgozik amúgy vagy mi?
2012. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
nem dolgozik, soha nem is dolgozott, es mar a falra maszok a szovegetol. de en vagyok a hulye, nem kell vele tovabb baratkozni. arra vagyok kivancsi, hogy az elmult tiz evben hany ilyen eset volt naluk, es hogy hogyhogy nem tunik fel a fickonak? mert sejtese sincs rola.
2012. febr. 15. 21:39
 24/44 anonim ***** válasza:
mennyi idős a nő és a fickó?szerintem meg van róla sejtése csak nem akarja kirakni mert akkor neki sem jutna pi.na,sok ilyen van hidd el hogy a férfi inkább tűri mint hogy elveszítse a nőt.de gyanítóm a nő a jó fajták kötül való.vagy tévedek?
2012. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Szerintem is tudja a pasi, csak úgy csinál, mintha nem tudná, elfogadja. Ha elmondod, akkor csak megalázod.
2012. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

csinos felesége van??mert ha igen akkor tud róla és nem meri kirakni csak hogy néha neki is jusson a falatból.én merek fogadni 10 ezer ft-ba hogy a fazon tud róla.TUTI!!

Egy férfi hamarabb észre veszi mint egy nő,vagy ahhoz nagyon butának kell lenni,én egyből észre veszem egy nőn ha valami nem stimmel,szinte azonnal.

2012. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:

37 a srac, 35 a csaj. Igazabol nem egy hu de jo no, bar nagyon ad magara, meg otthon is magassarkut hord, meg csipofarmert, hat kilo sminket. Parom szerint ugy nez ki, mint egy transzi :D

Tudom, hogy a szex nem igazan mukodik kozottuk, a ficko nincs oda a szexert, elegge vallasos, frusztralt. es allati feltekeny. Aztan lehet, hogy tenyleg nem akarja a megszokott eletet megzavarni, es inkabb masfele pillant. A fene se tudja.

2012. febr. 15. 21:54
 28/44 A kérdező kommentje:
ja, es egy nyamnyila, mamakedvence ferjrol beszelunk.
2012. febr. 15. 21:55
 29/44 anonim ***** válasza:

ma 21:55


akkor nincs mit csodálkozni.nem kap f.aszt,a csávónak meg gondolom elég heti egy...de ha dolgozna a csaj akkor nem hiszem hogy lenne ereje még félre kefélni,a csávó helyébe elküldeném gyárba dolgozni egy kicsit.amúgy meg elég buta a lány hogy ezt így elmondja.

2012. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
Apósomat két évig szarvazta anyósom. Az egész baráti társaságot száműzte, ugyanis mindenki tudta, csak ő nem. Azóta sem áll szóba senkivel!
2012. febr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!