Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnél tudni róla, ha...

Szeretnél tudni róla, ha régóta megcsal a párod?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 20:09
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem csak pletyka? Az, hogy a Mariskának a testvére azt mondja... tudod, ez mennyire megbízható forrás.
2012. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
Igen...
2012. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
nekem dicsekedett vele a feleseg, mert "olyan jo baratnok vagyunk".
2012. febr. 15. 20:28
 14/44 anonim ***** válasza:
76%
Nem szólnék a férjnek. Lehet,hogy tud róla,csak eltűri. Ha nem tud róla,akkor elég ostoba,ha nem veszi észre.
2012. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:

Igen, de nem de nem úgy, hogy ismerősöm benyögi, hogy hé, félrek#r a csajod.

Semmi közöd hozzá, ne mond el.

2012. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
Szerintem ne keveredj ebbe bele.
2012. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
ergo te szeretned tudni, ha veled teszik, es milyen szar lenne, ha senki nem szolna, de ne szoljak bele? annyira megerdemelne az asszonyka, hogy seggberugjak!!!!!!!
2012. febr. 15. 20:38
 18/44 anonim ***** válasza:
én természetesen szeretnék tudni róla,de hogy jó ötlet e elmondani azt nem tudom.gondolj csak bele amiről nem tudsz az nem fáj,a másik dolog hogy ezzel egy családot tehetsz tönkre,annak ellenére hogy az asszony félre kefél,és az is lehet hogy előbb vagy utóbb lenyugodna és abba hagyná a félre kúrást.de nézd azt is hogy ha ezt elmondod akkor ok hogy nem szép a félre dugás,de egy családot tehet tönkre...hát nem tudom,én sem tudnám meg állni nagyon de szerintem ne szóljál bele,mert a végén még te leszel a sz.r keverő és a rossz..
2012. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
78%

ne avatkozz bele!

ez az ő dolguk.


az is lehet, h tud róla a pasi, de mondjuk elnézi, mert ő már nem képes megadni ezt a párjának. ettől még lehetnek jól együtt.


ha belekavarsz, azzal semmi jót nem cselekszel.

hagyd, h mindenki úgy élje az életét ahogy ő akarja!

2012. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
igen amit még mondani akartam hogy lehet hogy a pasi tud róla,vagy sejti csak nem akar róla tudomást venni..ha nagyon nem tudod magadba tartani mond el a te dolgod,de azért jól gondold meg mert ebből nagy balhé lehet.serintem jobb kimaradnod belőle.nekem is hányingerem lenne a nőtől és én sem tudnám vissza fogni magam,de nem tudom hogy jó ötlet e belefolyni.
2012. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!