Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvitték a gyerekem! Mit...

Elvitték a gyerekem! Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Mit tennétek, ha a 18 éves gyereketeket egy csoport (szekta) elvinné, azt sem tudnátok, hová? És nem menne soha többé haza? A gyerek úgymond önként ment velük, mert sikeresen "agymosták", ettől függetlenül vágyna haza, de nem mehet, mert nem szabad. Hagynátok? Hová fordulnátok segítségért?

A történet sajnos igaz, s nem egyedi :(


2012. febr. 11. 21:50
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


http://www.youtube.com/watch?v=S12SS7jqoc4


Ők azok? Ha igen, akkor szerintem vedd fel a kapcsolatot először a linken található kérdezővel! Ha Ezek a linkek összefüggenek, akkor biztos sokat tudna segíteni.

2012. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
.
2012. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
:(
2012. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Igen, ők azok. De egy volt tag miben tud segíteni? Volt tagokkal szóba sem állnak...
2012. febr. 12. 17:33
 35/46 anonim ***** válasza:

Volt tagokkal szóba sem állnak.

De talán tud segiteni ő mi hatására lett VOLT tag...mi hatására lépett ki.

2012. febr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

kigugliztam, találtam egy ilyen honlapot, ellenoldal, úgymond

[link]

2012. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

ez is érdekes

[link]


hátha itt vagy az előzőn főleg tud valaki segíteni valamit.

2012. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

Ezek nagyon jó weboldalak, de segíteni csak annak tudnak, akik még nincsenek benne.

Én hivatalos segítséget, megoldást keresek. Esetleg társadalmi összefogást néhány beleérző, tenni akaró emberrel.

És nem utolsó sorban azért indítottam a kérdést, hogy titeket informáljalak, hogy terjesszétek, hogy ilyen csapda is van.

2012. febr. 12. 19:51
 39/46 anonim ***** válasza:

tőlem abszolút távol áll a szektásodás (neveltetésem miatt, semmilyen csoportba, ami "igaz" "csak mi" stb NEM lépünk be, mert átverés. sehova se lépünk be. max avonba vagy oriflame-be , ha vásárolni akarunk valamit :)


viszont én nem tudtam erről a szektáról, és jó tudni, hogy van ilyen! az információ nagyon jól jött, érdekes esetek... remélem megoldódik minden a családodban :-(

2012. febr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Azért hangsúlyoznám, hogy nem pusztán a családom miatt hirdetem, ahol csak tudom ezt a szekta-jelenséget, hanem minden gyanútlan potenciális áldozat érdekében. Ezért is köszönöm, ha továbbadjátok az infót.

Nekem az "orrom előtt" szerveztek be valakit ebbe a szektába, mert éppen akkor eszembe sem jutott a tájékoztatás, s pont akkor esett áldozatul valaki. Tehát hirdetni, hirdetni, hirdetni...

2012. febr. 13. 11:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!