Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet-e bocsátani, ha a...

Meg lehet-e bocsátani, ha a párotok megcsal?

Figyelt kérdés
Gyerekek vannak, 8 éves kapcsolatról van szó, s már a legelején, a terhesség alatt is tudtam, hogy félrelép, azóta pedig folyamatosan. Mentség, ha azt mondom: szeretem? Segítsetek!
2009. máj. 22. 11:14
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim válasza:
100%
Megint előző vagyok.Engem a volt párom fél évig zaklatott,egy rendőr ismerősöm,s családtagjaim kísérgettek.Végül a barátom,aki tényleg csak haver,megmondta neki,hogy feljelenti,s utána békén hagyott.Fogd a gyerekeket,s ha nem hagy békén kérj rendőri segítséget,Így nem mehet tovább.Írtam,gondolj a gyerekekre,harcolj,megéri!
2009. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 A kérdező kommentje:

Teljesen igaz, talán csak megerősítést vártam Tőletek.

De - ha vki még olvassa a sorokat - azóta történtek változások, tegnap megint "elfelejtett" hazajönni. S én megkértem, hogy akkor már ne is tegye. Bízom benne...

2009. máj. 23. 07:51
 63/65 anonim ***** válasza:
32%

Ne haragudj, de én azt gondolom, azzal a nővel bánik így a férje, aki hagyja magát. Én 4éve vagyok a párommal, mindketten nagyon hirtelen haraguak vagyunk, főleg én. Ráadásul bennem megvan az a tipikus "csakazértis" dolog, amikor monja már kiabálva, hogy fejezzem be, de azért még ráteszek 2-3 lapáttal. Persze nálunk is voltak verekedések. Az első alkalommal ültem a székben és nagyon veszekedtünk, mert azt hitte megcsalom. Szó szót követett én cukkoltam és odajött szétrúgta a combomat. ALig tudtam lábra állni, és persze mit csináltam? Bőgtem. Aztán rájöttem, hogy nem lehetek ilyenhülye, hogy hagyom magam! A legközelebbi vita is kb ilyen volt. Üvöltöztünk és direkt odamondogattam, mire megütött. Na akkor végképp elborult az agyam és visszakézből olyat kapott, hogy hirtelen megmozdulni sem tudott, csak nézett kikerekedett szemekkel, aztán én meg ütöttem ahogy tudtam és ahol értem. Megmondtam neki,ha mégegyszer akár egy ujjal is hozzámér elvágom a torkát. És a párom nem egy nyeszlett pasi. Nálam magasabb és évek óta konditerembe jár, tehát elég erős ember. Na azóta nem üt meg. Veszekedhetünk bármennyire, feszíthetem a húrt, nem tesz semmit, max visszaüvölt. Persze gáz ha egy kapcsolat idáig eljut de ez két ember temperamentumától függ.

Én azt gondolom, hogy a saját életeddel azt csinálsz amit akarsz, de a gyerekeidét nincs jogod tönkrettenni. Az egész későbbi életükre kihatással lesz ez a családi légkör, és megvan az esélye annak, hogy ők is ilyen szülők lesznek. Ne hagyd, hogy ez a dolog ilyen hatással legyen rájuk. Dobd ki a férjed minél előbb. Sőt én a tudta nélkül eladnám a lakást, aztán egyedül költöznék az új lakásba, ő meg mehet ahova akar. A verésekről látleletet készítettnék, akkor aztán harcolhat majd a gyerekekért. Sőt szerintem még te kérhetnél távolságtartási végzést ha ilyen agresszív. És ne aggódj, a gyerekeket biztos nem kapja meg. De látleletet csináltass mindenképp.

2009. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben zárat cserélnék most azonnal, hogy ha mégis vissza merné dugni az orrát, legalább ne jöhessen be.
2009. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim válasza:
Én már jártam hasonló cipőben, és én is nagyon féltem. Teszem hozzá teljes joggal, ugyanis a szakításkor a VOLT párom valósággal megőrült. Épp részeg volt, és nekem jött. Életem leghosszabb 15 perce volt, de védekeztem ahogy tudtam, és a végén el tudtam menekülni. Ennek lassan 3 éve. Az utóbbi fél évben tűnt el végleg az életemből, odáig zaklatott. Természetesen mindent megtettem, hogy ne találjon rám, és némileg megnyugodhassak. Rossz volt kéken- zölden dolgozni járni, de csak egyszer kellett, és biztatott a gondolat, hogy túlléphetek. Én is szerettem, én is féltem, de a muszáj nagy úr. Most érzem úgy, hogy végre helyreálltam. Lépj, menekülj, és tartsd magad a döntésedhez! Soha ne menj vissza hozzá! Fontos a gyerek? Szerinted élvezi, ha az apja őrjöng néha? Ő nem fél?
2010. ápr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!