Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet-e bocsátani, ha a...

Meg lehet-e bocsátani, ha a párotok megcsal?

Figyelt kérdés
Gyerekek vannak, 8 éves kapcsolatról van szó, s már a legelején, a terhesség alatt is tudtam, hogy félrelép, azóta pedig folyamatosan. Mentség, ha azt mondom: szeretem? Segítsetek!
2009. máj. 22. 11:14
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 A kérdező kommentje:
Nem, nem csináltam eddig semmilyen disznósgot :) Teljesen józanul élek, barátságos és kedves embernek ismer mindenki, kivéve persze a barátait, akiket beetetett, hogy mekkora senki vagyok... De talán nem kerül sor arra, hogy harcig menjen ez a válás-téma.
2009. máj. 22. 13:05
 42/65 anonim ***** válasza:
100%

Nyilánvaló, hogy nálad jobb helyen vannak a gyerekek. E miatt ne aggódj! Eleve neked van lakásod, azt állítod így is ate pénzedből éltek szinte.

Meg te nem zúzol ajtót. H ailyen történik fotózd le, tedd el bizonyítéknek! Biztos nem lesz könnyű, nem fogj aő simán lenyelni de nem baj! Végig kell csinálnod! Azt a kis időt kibirod, és utána neked is meg agyerekeknek is nyugodt szép életetek lesz.

hát muszáj. Van ilyen mikor erősnek kell lennünk.

Menni fog az, csak vágj bele!

Beszélj a rokonaidnak barátaidnak, kollégáidnak, egyházközségnek! Az megerősít!

2009. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 A kérdező kommentje:

Igen, anyagilag nem függök tőle, mert az utóbbi években nem adott egy vasat se, pedig dupláját hozza haza, de egyből viszi is el, sejtem, hová... (inni nem iszik mondjuk, s ez jó).

Tudjátok, mi a nehéz? Hogy félek, mit szólnak mások. És ő ki is használja, hogy így gondolkodok, s fejemhez is vágja sokszor: "ha nem lennél ilyen idióta bigott begyöpösödött agyú, aki fél a reakcióktól, akár fel is vállahatnád magad, nem itthon bőgnél a gyerekek előtt." Ilyesmiket mond, miután jól helybenhagy. Mert szerinte azt bántják, aki hagyja magát. S ebben igaza van.

2009. máj. 22. 13:14
 44/65 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megerősödj, olvasd le Dr Csernus Imre A Nő c. könyvét. Erőt ad, hogy kilépj ebből. És még valamit ajánlok: nézd meg a Most már elég! c. filmet, dvd-n kapni, 990 Ft.
2009. máj. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 A kérdező kommentje:
Annyira jólestek a szavaitok, hogy legszívesebben kinyomtatnám s kitenném a falra :) Nyilván nem teszem, ha nem akarok botrányt itthon, de ide jól bevéstem őket! Jó, hogy ilyen sok erős NŐ van a világban! (Gondolom, nagyrészt nőtársaim válaszoltak.)
2009. máj. 22. 13:43
 46/65 anonim ***** válasza:
100%

A ferjednek az a lenyeg, hogy tegedet a porba tiporjon. Es ugy latszik sikerul is neki. Megalazni a not, ez az egy ami szamit neki.

Kerjel segitseget baratnodtol, valakitol akivel tudsz beszelgetni oszinten, es tudod hogy segiteni fog neked abban, hogy oszinten meghallgat, tanacsot, otletet ad.

Milyen ismerosoktol, kitol felsz hogy mit gondolnak????? Ne foglalkozzal soha senkivel. Kik neked az utcabeliek, vagy a munkatarsaid? Azt gondolod hogy ok mindig jol elnek, es boldogok? Nem, valoszinu ok is kepmutatoak mint te is vagy. Kint az utcan mosolyogsz, eloadod hogy jol eltek, de otthon pedig sirsz, es felelemben, idegessegben, gyomoridegben eltek.

Tudod nem az ismerosoket, a "masokat" vered at, nem oket csapod be a viselkedeseddel, hanem sajat magadat!

Ne csapd be magadat tovabbra! Ne hazudjal sajat magadnak! Ne dugd homokba a fejedet!

Valjal el minel elobb!!! Szerinted mas meg nem valt el, nem maradt egyedul?

Es a gyerekeket pedig nem fogja maganak kerni, mit kezdene veluk? Mikor lenne ideje a gyerekeket ellatni mikozben egyfolytaban nokhoz jar???

Ne aggodj, a birosag nem fogja neki itelni a gyerekeket.

Az teljesen mindegy, hogy a baratainak elmond tegedet mindennek. Ez a birosagot nem hatja meg.

2009. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
100%

nem olvastam el az összes kommentet. én 21 éves vagyok. amikor még nagyon pici voltam, anyum összköltözött egy emberrel aki 7 éven keresztül szabályosan gyilkolta. nagyon kihatott rám az hogy minden nap félelembe kellett élnem. és sok lelki sérülést okozott!


ha neked nagyon fontosak a gyerekeid, akkor szépen eladod a lakásod, és elhúzol onnan minél messzebbre hogy ez az ember meg se tudjon közelíteni! a gyerekeid a legfontosabbak nem egy szimpla ígéret! ha beteg ha nem, ott kell hagyni mert ennek súlyos következményei lehetnek. vagy tedd ki a lakásodból! és ha jön betöri az ajtót, hivd ki a rendörséget, és szépen menyj bíróságra.


ez nem játék! itt a gyerekeid élete a legfontossabb!!!!

2009. máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy még régebben mondtam neki, hogy elköltöznék, ha már őt nem tudom kirakni, de erre az volt a válasza, hogy akkor jön ő is, mert a gyerekeket látni akarja. Nem tiltanám tőle, de szerintem a kicsiknek se tenne jót, ha minden héten más nőt mutatna be nekik. Főleg, hogy még ő sincs tisztában magával, mert most is van vagy 2 állandó nője, egy fiatal meg egy idősebb, plusz ugye a szimpla "ágyasai".

Azért szörnyű olvasni, hogy mennyiőtökkel előfordult ilyesmi a családban, nem is gondolná az ember. De kivétel nélkül azt írjátok, hogy a szülő számlájára írható, ha emiatt a gyerek sérül. S ez az, ami igazán motivál!!

2009. máj. 22. 13:58
 49/65 anonim ***** válasza:
80%
még azt akarom mondani hogy, ne foglalkozz senkivel! mindig sétálj emelt fövel! és majd meglátod az emberek tisztlni fognak. ne alázkodj meg senkinek!!!
2009. máj. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
100%

73%-os vagyok :D


szépen bíroságra menni és csak ugy engedd meg hogy láthassa a gyerekeket, hogy te is ott vagy velük! és ha jó messzire költözöl, ne aggódj nem lesz neki annyi ereje hogy minden hétvégén többszák km-t utazzón. söt pénze sem lesz rá mert a sok nö pénzt igányel.

2009. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!