Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet-e bocsátani, ha a...

Meg lehet-e bocsátani, ha a párotok megcsal?

Figyelt kérdés
Gyerekek vannak, 8 éves kapcsolatról van szó, s már a legelején, a terhesség alatt is tudtam, hogy félrelép, azóta pedig folyamatosan. Mentség, ha azt mondom: szeretem? Segítsetek!
2009. máj. 22. 11:14
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
100%

Indítson amit akar!

Készíts tervet!

Először is kérj több helyen segítséget, hogy végig tudd sinálni. Jó lenne ha a gyerekeket el tudnád küldeni addig mondjuk nyaralni, míg őt kipakolod.

Fotózz le mindent, s mond, hogy ha kár esik bármiben, ő kifizeti. Keress ügyvédet, támaszt aki odamahet veled, rokont barátot. Helyet ahova esetleg elköltözhetsz átmenetileg ha vész van. Járj utána a jogaidnak, ha elhagyod a lakást pl. akkor mi van?

Tanulj egy ismerőstől vagy edzőtől néhány verekedési fogást! Nem tudom... de gondold át pontonként (csak nehogy megtalálja, ne írd le) s valósítsd meg. Mindenképp beszélj minél több embernek (élőnek) a gondodról, tervedről, így véded magatokat. Nem veszélytelen a mit tenni fogysz, meg kell tenni az óvintézkedéseket, ne legyen baleset!

2009. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
86%

Nem olyan regen volt itt egy ilyen kerdes mint a tied. Szerintem azt is te tetted fel.

Azert gondolom, mert ott is diplomas volt a kerdezo, gyerekek voltak ott is, es a nonek sajat haza volt, es a fejre berugta az ajtot. Komolyan ugyanez a szitu volt.

Tudom hogy iszonyat konnyu irni itt, es mondani ezt es mondani azt, de tenyleg el kell valnod.

Semmi de semmi mentseg nincs a ferjed viselkedesere. Berugja az ajtot???? Elmegyogyintezet a ferjednek, es par ev bortont is megerdemelnek az ilyen csaladjukat tonkre tevo idiota allatok.

Bocs, de tudom mit irok, tudom mit erzel, tudom mi folyik nalatok. Sajnos tudok mindent(((((((

Valtoztass! Mindegy hogy zsiros kenyeret fogtok enni a geyrekekkel, mindegy. Csak szabaditsd meg magatokat ettol az alaktol.

Jozan bolond, igy hivjak a ferjedet.

2009. máj. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
80%

11:43-as


Dehogy vagy "ökör"! Csak a kívülálló jobban rá lát a helyzetre. Pláne, ha volt már hasonlóban... (Akkoriban én is sokáig totojáztam, szerencsétlenkedtem, még nem voltak ilyen oldalak:))

2009. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
100%
Ha agresszív,akkro bármit tesz veled jelentsd a rendőségen,késöbb ha netán harcolna a gyerekeért kizárt,hogy olyan apának adják,aki tör-züz. Persze csak akkor ha ezt tudod bizonyítani,azza látlelet meg rendőrség kell hozzá. Szép,hogy vallásos vagy,de ha nem lépsz a gyerekeid élete is tönkre fog menni. Ilyen apa mellett nem tud senki felnőni úgy,hogy az ne nyomja rá a bélyegét.
2009. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
100%

"El fogom adni a lakást, s veszek egyet a szülővárosomban. Keresek ott iskolát. Meg fogom oldani."

Így! Ez nagyon jó! Fogj hozzá!


"S talán egyszer még szerető családom is lesz."

Amint ott fogtok élni a gyerekeiddel, attól a naptól már szerető családod lesz.

Lesz párod is hidd el, nem is soká, és megtudod mi a szeretet igazából.



Csak ne siesd el, ne légy türelmetlen, előbb azt kell érezned, hogy egyedül( a gyerekekkel ) is boldog és erős vagy . És akkor vonzani fogod magadhoz aqz igaz szerelmedet. Addig ne menj bele komolyabb kapcsolatba, míg ezt meg nem érzed, nehogy megint a saját hibádba ess!

2009. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
100%
tudod erre csak annyit tudok neked mondani,hogy a ygerekeid életét teszed tönkre!az én apám ezt csinálta anyámmal,én és a tesoim igy nöttünk fel,mert anyám jobban szerette az agressziv apámat mint minket!érzelmi roncsok lettünk mind a 3an!ha pedig inkább az agressziv férjeddel maradsz mert annyira szeretd öt ,tedd azt,de a gyerekeidet ne tedd ki ennek!biztosan van megoldás rá!anyaotthon,nane..stb!drukkolok
2009. máj. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
100%
nem kell eltürnö d semmits em,ezt meg pláne nem. agyerekek szempontjábol is jobb lenne ,ha külön mennétek.mivel a lakás a tiéd,menjen ő. a pertöl ne félj mert nem kaphatja meg öket.
2009. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
100%

Szió!


Hát én egy ilyen apa mellett nőttem föl, 18 évesen elmenekültem otthonról. Már 25 éves vagyok, de még mindig lelkibeteg, és szerintem örök életemben az is maradok, a nővérem szintén. Ha jót akarsz a gyerekeidnek, akkor menekülj. Ha azt akarod, hogy lelki betegek legyenek egész életükben, akkor maradj vele.

2009. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:

Időközben elszaladtam a kicsiért, megígértem, hogy elhozom ebéd után, bocsánat!

Nem, nem én írtam az előzőt, hiába volt ugyanaz a szitu, nem én voltam :)

Pont jó alkalom lesz a nyár, úgyis rokonoknál lesznek a gyerekek, meg táborbín, míg én dolgozom, tehát neki tudok kezdeni. Szerintem kicsit akadékoskodni fog a válásnál, de az nem érdekel, csak a gyerekekért ne akarjon harcolni.

2009. máj. 22. 12:53
 40/65 anonim ***** válasza:
100%
Hiába is harcol, ne táncolj vissza. Hacsak nincs semmi bűncselekmény a számládon, de nem hiszem. Nagyon nyomós ok kell, hogy elvegyék az anyától (drog, koszos, iszik, meg ilyenek). Legyen egy jó ügyvéded, és nem kell félned. Kitartás!!! És semmiképp ne fordulj vissza.
2009. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!