Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet-e bocsátani, ha a...

Meg lehet-e bocsátani, ha a párotok megcsal?

Figyelt kérdés
Gyerekek vannak, 8 éves kapcsolatról van szó, s már a legelején, a terhesség alatt is tudtam, hogy félrelép, azóta pedig folyamatosan. Mentség, ha azt mondom: szeretem? Segítsetek!
2009. máj. 22. 11:14
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 A kérdező kommentje:

Azt már jelezte, hogy akkor ő is költözik. Ez biztos. Olyan állása van, hogy bármelyik városban el tud helyezkedni, csak át kell kérnie magát.

Amúgy a gyerekek is csak "kirakat", megveszi nekik a legdrágább, felesleges cuccokat, de egy mesét nem olvasna nekik, mert este mindig "mennie kell..."

Igen, bennem is felvetődött a kérdés, hogy nem hiányoznának-e neki a női, de szerintem neki mindegy, csak lyuk legyen. (Akár prosti... brrr... hát ide megy a fizetése...)

2009. máj. 22. 14:09
 52/65 anonim ***** válasza:
100%

Es veled is lefekszik azert neha? Bocs, de ez azert nagyon durva! Es azt sem ertem, hogyha tudtad hogy kettos eletet el, akkor miert szultel neki tobb gyereket is? Amikor mar az elso gyereketeknel is ilyen nozos volt, hogyan tudtal ennyire megalazkodni, es meg gyereket szulni neki. Mindegy, sok mindent nem ert az ember.

Most ne a lathatason gondolkozzal, majd a birosag mindent megmond, mi hogy lesz, mikor viheti el a gyerekeket, stb.

Most inditsd el a valast, es annak pedig nagyon de nagyon oruljel hogy dolgozik, es le lesz neki vonva a fizetesebol a gyerektartas osszege!!!!!:)))

Ezert nem kell a markodat tartanod majd, hanem automatikusan levonjak a szamlajarol. Azt irod hogy jol keres, hala Isten!:)

Azert szerencses is vagy. Van onallo lakasod, dolgozol, es a ferjednek is van bejelentett munkahelye, jo fizetese, jonni fog a gyerektartas.

Mire varsz?????

Menj, inditsd el a valast!!!!

2009. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 A kérdező kommentje:

Szerinted? Nyilván nem ér hozzám, mióta fizetős nőkhöz jár... Addig még csak-csak, de azóta... Undorodom azóta a gondolatától is, mindig beugrik az a kép, hogy pl. ott van szétdobálva a gumis-zacskó az autóban... ilyesmi.

De nem csaltam meg, s erre büszke vagyok!

2009. máj. 22. 14:30
 54/65 anonim ***** válasza:
36%

Meg az elobb azt akartam kerdezni, hogy nem felsz a nemi betegsegektol? Mert a ferjed nem fel, az biztos.

Amugy milyen vallasu a ferjed, muszlim? Mert naluk megengedett ez, naluk teljesen termeszetes ez az ossze-vissza nozes.

2009. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 A kérdező kommentje:
Nem vallásos. Sose volt. A gyerekeknél kiharcoltam a keresztelőt, templomba is járnak, főleg, ha nem épp vasárnap jut eszébe az apjuknak az uszoda, túra, étterem, játszótér, mozi stb., csak hogy ne jussanak el templomba.
2009. máj. 22. 14:34
 56/65 anonim ***** válasza:
100%

Ezt magadtól kérdezd meg, hogy neked megéri-e, de a te főztöd, ez így nem szeretet, ne haragudj :-)

Tudod, milyen a szeretet? Na, majd egyszer megtudod, én azt kívánom, tapasztald meg, ha neked ez rossz, akkor nem igazi szeretet az se, amit érzel.

A gyerekek nem sérülnek véletlenül? Mert akármekkorák, mindent felfognak a világból.

2009. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
100%

Írod, hogy vallásos vagy, ha ez így igaz, akkor ismered ezeket, amiket most leírok:


"...ti férjek, megértően éljetek együtt az asszonyokkal mint a gyengébb nemmel; adjátok meg nekik a tiszteletet, mint az élet kegyelmében örököstársatoknak..."

Szent Péter I. levele 3. fejezet


"Férfiak, szeressétek feleségeteket, ahogy Krisztus is szerette az Egyházat, és feláldozta magát érte, hogy a keresztségben szavával megtisztítva megszentelje. Ragyogóvá akarta tenni az Egyházat, amelyen sem szeplő, sem ránc, sem egyéb efféle nincsen, hanem szent és szeplőtelen. Így a férj is köteles szeretni feleségét, mint saját testét. Aki feleségét szereti, önmagát szereti."

Efezusiaknak írt levél 5. fejezet


"Férfiak, szeressétek feleségeteket, s ne bánjatok durván velük."

Kolosszeieknek írt levél 3. fejezet


Ezek mind a Bibliában vannak, ennek fényében mit gondolsz?

2009. máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
72%
én soha nem bocsátanék meg egyetlen egy félrelépést sem, nemhogy azt, ha folyamatosan csal.. az ilyen nem is szeret.. mindegy, hogy te mit érzel..őt látod, hogy nem érdekli. . . .
2009. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
58%

14:31-es


mit tudsz te a muszlimokról??? neked is a szád jár amikor nem is tudod hogy hogy van ez az egész.


csak ugy mondom hogy a muszlimoknak 4 feleségük lehet. az nem azt jelenti hogy füvel fával elmennek!

2009. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim válasza:
100%
Te ennyire nem nézed magadat nőnek? Könyörgöm,megcsal,mással hentereg,utána hazajön s a te ágyadba fekszik.Legalább a gyerekek életét ne rontsátok el.Nem nőhet így fel egy gyerek,lelkileg sérült lesz,te nem a gyerekeket nézed,mert akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést.Tudod a választ,csak megerősítést kérsz.Állj már végre a sarkadra,s add ki az útját.Terhesen megcsalni egy nőt a legundorítóbb,s ezt egy férfi mondta nekem.Éljetek nyugodtan a gyerekekkel,de külön,mert hidd el visszaüt,s a gyerekek lelkét nem tudod majd helyre állítani.Fel a fejjel,több önbizalmat,ébredj már fel,nem vagy a cselédje!Még ha anyagilag is függenél tőle,az sem indok,1 életünk van,majd fizeti szépen a gyerektartást,amihez ragaszkodj!!!!!!
2009. máj. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!