Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ami családunkban ugy nevelkedt...

Ami családunkban ugy nevelkedtünk hogy hetente fürdés valamikor 2hetente. Anyám még mindig igy fürdik. Nem gáz ha valaki igy neveli a gyerekeit?

Figyelt kérdés

Beszéltem vele rola mondta hogy az ő idejükben fürdőszoba se volt. Lavór volt hetente 1szer.

Most viszont elzárta a vizet a sok vizszámla miatt igy már 2 hete nem fürödtünk . Elvileg ma lesz fürdésnap.Mit tegyek?


2011. okt. 16. 14:36
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
81%
Úristen. Ez nagyon durva. Meg is halnék... Amúgy ez baromság, hogy Angliában meg Németországban csak heti 2szer fürdenek. Az igényes emberek mindenhol fürdenek legalább naponta egyszer!
2011. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
47%
Pl a börtönökben is hetente fürödhetnek az elítéltek. Miután az egészségükre jobban vigyáznak ott, mint itt kint az átlagemberére, hidd el, semmi bajod nem lesz tőle.
2011. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez durva. Anyu néha szinte éhezett, de a napi fürdés megvolt mindig. Undoríto és veszélyes. Meg beteges is ez a felfogás. Hány évesek vagytok? Exlakótársam is úgy fürdik, mint ti, csak ö önszántából. És tudod büdös.... Multkor öklendeztem is. Valószinu a ti orrotok nem érzi már meg. Hívd fel a gyámügyet, ök majd kimennek megvizsgálni a dolgot. Vagy másoltass magadnak kulcsot. Ne hagy magad.
2011. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim válasza:
88%

Le vagyok döbbenve!!!!!!!!!!

Mennyi idős vagy????????

2011. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
65%
,Vagy tudjátok, vagy nem, de se a németek, se a franciák nem fürdenek naponta. Az ok: drága a víz! Így van más országokban is. Naponta fürdeni teljesen felesleges, hacsak valaki nem végez piszkos munkát. Ez úri passzióvá nőtte ki magát nálunk. Lehet és kell is mosakodni a két fürdés között, de azért az túlzás, hogy naponta kétszer zuhanyozik valaki, vagy naponta kádfürdőt vesz. A net havi díja köszönő viszonyban sincs a víz-villany díjjal. Azoknál jóval alacsonyabb. /éppen most fürödtem, alig egy órája 42 fokos finom meleg vízben!/
2011. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
14%

Mi havonta csak egyszer fürdünk! Egy idő után csak kopik!

Diszókat tartunk ők sem büdösebbek, már nekem fel sem tünik a szagunk! Igaz a suliban bűzbogárnak hívnak, de nem baj mindig van mellettem üres pad.

2011. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
42%
Sajnálom azokat akiknek nem telik fürdővízre. De azért a szar mekis kaját, csipszet, csokit, egyebeket megveszitek, ugye?
2011. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
75%
És amikor menstruál a lány akkor mi a helyzet? fertőzésveszélyes! Majd ha a kórházban köttök ki valamilyen nemi betegség miatt, akkor lehet majd gondolkozni! 18/L
2011. okt. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
88%
Vegyél bérletet az uszodába, ott le is tusolhatsz :)
2011. okt. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
92%
Dédszüleimnek nem volt vezetékes vizük, de minden nap lemosakodtam rendesen dézsában.... elképesztő elmaradott és igénytelen az anyukád, ez elképesztő és mondd meg neki, hogy baromira nem higiénikus. Képzelem, milyen szaga lehet, főleg amikor épp megvan neki, aztán a többi ember meg kénytelen szagolni, fúj de fel szokott kúrni az ilyen, atyaég!
2011. okt. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!