Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is utálja az öccsét?

Más is utálja az öccsét?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 19:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Erre inkább nem mondok semmit. Ha szerinted remete az, akinek nincs gyereke, az a te bajod. És senkit nem utálok, csak mint azt minden reményem szerint érthetően leírtam a kisgyereket nem bírom elviselni. Kíváncsi vagyok, hogyha az egész gyerekkorod arról szólt volna, hogy nézd a kicsit, akkor te hogyan gondolkoznál, de mindegy is, csináld, ahogy akarod, de megtisztelnél vele, ha megkímélnél a nevetséges társaságodtól és az én válaszom helyett a kérdésre reagálnál.
2011. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem.


Ha te viszont utálod az öcsédet, akkor a hibát először magadban keresd, szorosan utána a szüleidben, leginkább anyukádban! A durva testvérviszályok, testvérféltékenységek, testvérgyűlöletek oka és gyökere majdnem mindig egy szemét, megosztó, önző, pitiztető és versenyezető szülő. Legtöbbször az anya, de sokszor az apa vagy mindkettő.


Olyan is van, hogy nagyon nagy különbség van két testvér között, IQ-ban, mentalitásban, de az utálat még ott sem merül fel, csak ha MÁS(OK) alaposan elmérgesítették a két gyerek kapcsolatát. Veszekedés, csetepaté lehet, a testvérek között az megszokott, de az utálat az durva.

2011. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!