Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy család, aki nagyon rá...

Van egy család, aki nagyon rá szállt a miénkre, anyámon kívül szinte mindenki utálja őket, de nem mondja meg nekik senki. Mit tegyek? Elegem van már.

Figyelt kérdés
Van egy család, aki mindig mindenhova velünk jön, persze mi fizetjük az egészet, de anyukám miatt nem teszünk semmit. Ők folyton ilyen helyre visznek el, ahol 6 órán keresztül gyalogoltunk a fenékig érő -11°C-os vízben egy barlangban, stb. Sosincs együtt a család, a bátyám még tehetett is volna valamit, de elment Miskolcra az egyetem miatt és annyira súlyos a helyzet, hogy még engem is magával akart vinni. Mindig arra kényszerítenek anyáék, hogy velük játsszak, a nagyobb gyerek gimnazista létére bőg meg bebújik az asztal alá egy rendezvényen... Hogy tegyem túl magam rajta? Ha elmondom anyáéknak, csak a bátyám szidnák le érte :(
2011. jún. 12. 21:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Ráadásul egyszer majdnem elváltak a szüleim miattuk. 13/F
2011. jún. 12. 21:13
 2/7 anonim ***** válasza:

itt valami nem stimmel.

mér nem mondjátok meg anyukádnak,hogy ti nem birjátok őket?és mért akart a tesód magával vinni?

2011. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából apukám semleges, anyukám pedig valamiért csak velük hajlandó elmenni utazni. De már mindenki a családban ellenzi ezt a kapcsolatot, valamiért velük megyünk...


A bátyám meg már haza se mer jönni, nehogy találkoznia kelljen velük. Beleszóltak a magánéletébe és folyamatosan szekálták, amíg el nem ment egyetemre.

2011. jún. 12. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:
-11 fokos víz??
2011. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen. Volt rajtunk ilyen célra ruha, de nem ez a lényeg.
2011. jún. 12. 21:32
 6/7 anonim ***** válasza:

A válaszoló arra utalt, hogy a víz 0 fokon fagy..

Ergo nem lehetett -11 fokos..


Amúgy nehéz helyzet.. inkább arra lennék kíváncsi, hogy Anyud miért ragaszkodik ennyire ahhoz a családhoz..

2011. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy én sem tudom :S Próbáltam neki megmagyarázni és érvekkel alátámasztani, hogy miért nem érdemes velük barátkozni, vagy legalábbis engem nem magukkal vinni, de mindig csak azt mondja, hogy a bátyám mesélte be nekem.
2011. jún. 12. 21:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!