Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is utálja az öccsét?

Más is utálja az öccsét?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. Volt időszak mikor sokat veszekedtünk, de sosem utáltuk egymást.
2011. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerencsére nincs öcsém se hugom. de unokaöcsém van és kib@szottul idegesítő. viszont azt tudni kell hogy mikor mi voltunk 3-4 évesek mi is ilyen idegesítők voltunk
2011. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én nem
2011. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
most éppen nem...
2011. okt. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem! Egyetértek az első hozzászólóval, mi is sokat vitatkoztunk korábban, de mára már ez megszűnt szerencsére.
2011. okt. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy öcsém és egy húgom is. Nem utáljuk egymást bár öcsémmel többet veszekedek mint a húgommal de utálni nem utáljuk egymást. Szerencsére külön szobánk van és kb mindenből van sajátunk, számítógép mp3 lejátszó stb.. így ezeken nem veszekszünk de egyéb dolgokon néha szoktunk.
2011. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
IGEN!!!!!!!!!!
2011. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, 3 öcsém is van, mindet imádom :)
2011. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A kisgyerekeket én sem bírom elviselni, 12 évesen megmondtam anyukámnak, hogy elköltözök, ha szül még egyet, meg is tettem volna, a mai napig megtenném, de hál istennek nem lett több :)

Az a mák, hogy tesóm és közöttem csak 3 év van, de így is nagyon utáltuk egymást kiskorunkban, mostmár elvagyunk. Már mindketten felnőttek vagyunk.

Ő családcentrikus ember lett, családot akar, én pedig soha az életben nem vagyok hajlandó szülni.

Az ismerősök rengeteget kivételeztek testvéremmel kiskorában, nekem pedig túl jó a memóriám ahhoz, hogy ezt valaha is el tudjam felejteni.

2011. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:57


Nem gondolkodtál el még azon, hogy benned van a hiba?


Esetleg, hogy remeteként élj, mert akkor biztosan nem kell utálnod senkit?

(maximum magadat, amire rá is szolgáltál)

2011. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!