Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért kell velem ezt csinálni?

Mért kell velem ezt csinálni?

Figyelt kérdés
kikészít anyu.Megírtétették velem egy csomószor az osztályfőnökkel hogy elmegyek az énakkarba,de én nem akarok és sose mentem.Most megint megígértetik,de ha nemet mondok akkor az jön hogy nem csinálok semmit,meg elzárkózok...Pedig nem vannak barátnőim szín ötös tanuló vagyok.Szimplán csak a barátaimat válogatom meg.Mindenkivel beszélek az osztályba.Ma kéne menni 6-ra és anyu most a képembe vágja hogy ha nem megyek el akkor szégyenbe hozom.Tudja hogy ez nkem milyen rosszul esik.Magamat is leégetem hogy mindig megígérem és sose megyek.De annyira értetlenek hogy nem fogják fel hogy rámerőszakolják.Anyu azt mondta hogy nem akarok társaságba járni.Az a gyökér osztályfőnök mondhatott neki ilyet pedig ÚRISTEN pont én ne akarnék???:D Csak ebbe az iskolába nem akarok mert retkes szakképzős vagyok pedig gimibe indultam csak a barátnőm miatt átjöttem hogy vele legyek.És már nem avgyun k barátnők.Ezeknek az agyi szintja a padlót súrolja.....Most meg nekem ég a képem hogy megint nem megyek el.Pedig ŐK ígértették meg velem mikor tudják nagyon jól hogy nem akarok.Mért én avygok a hibás rossz vagyok?? Mit csináljak?
2011. okt. 4. 15:17
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
anyu egyetért vele szóval...
2011. okt. 4. 16:02
 32/38 anonim ***** válasza:

Szerintem Te bonyolítod túl ezt az egészet.


Ha nem akarsz menni, ne ígérj máskor olyat amit nem fogsz betartani.

Ha nem érdekel az énekszakkör meg lehet mondani a szülőknek/tanároknak.

Biztos van olyan pl sport vagy bármi más ami leköt, menj arra.

Beszéld meg a szüleiddel tanároddal.


Ha ezt fújod hogy Te leszel a rossz, akkor így is lesz. megmondod, hogy más szakkörre akarsz járni, vagy te nem szeretnél erre menni és kész.

2011. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Igérd meg hogy mész aztán meg ne menj, ha meg kérdezik kitalálsz vmit hogy fájt a fejed vagy vmi.

Nekem mindig bejött, ha nem hitte el még én voltam felháborodva :)

2011. okt. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
De minden kedden van...
2011. okt. 4. 16:20
 35/38 anonim ***** válasza:
Na és? én volt hogy heti 2x beadtam ilyen dumákat, teljesen átlátszó volt és mégse hőböröghettek mert akkor felháborodtam hogy nem hisznek nekem.
2011. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Minek kitalálni feleslegesen ilyen kamu fájdalmakat? Egyszerűen meg kell mondani kerek perec hogy téged ez nem érdekel és erre nem fogsz eljárni kényszerből..ennyire egyszerű.
2011. okt. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Nekem így volt könyebb, így egyszerűen letudtam, nem kellett ódákat végighallgatnom.
2011. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy egyébként?
2011. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!