Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a barátomat...

Hogyan vegyem rá a barátomat hogy eljöjön velem programokat csinálni és ne csak a tv-t nézze othon?

Figyelt kérdés
Sokszor alszom a barátomnál hétvégente és semmi programot nem csinálunk arra hivatkozva hogy nincs pénze.Én erre mindig azt mondom hogy keresünk ingyen progit vagy csak sétáljunk egyet de mindig talál valami kifogást... Mit csináljak, hogy vegyem rá hogy eljöjön velem???
2010. ápr. 28. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

2. lehetőség van (szerintem).

1. Elmondod neki, hogy Te mennyire szeretnél menni, és mind1 hogy hova csak 1ütt legyetek.

2. Ha ezt nem fogja, akkor a hiszti :D (te döntöd el, szoktál-e ezzel élni) :)

2010. ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
87%

szia!

Hidd el egyik se jön be egy idő után... vagyis nekem nem jött be:D :/ a hiszti meg főleg nem, mert csak összevesztek... nem éri meg hidd el.. próbáld meg megbeszélni vele hátha neked sikerül:) sok szerencsét

2010. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez lehet "válóok" is. Vannak alapvetően lusta emberek, nem szeretnek császkálni, kimozdulni. Ha ilyen párt talál, akkor "ellesznek" egymás mellett, de ha a másik menőkés, akkor vagy feláldozza magát - hosszú távon ez nem lesz járható - vagy dobbant.
2010. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Derítsd ki, hogy mik azok a dolgok amik érdeklik a párodat, és nézz olyan programokat. Nálunk úgy van, hogy ha én szeretnék menni akkor szó nélkül elindulunk. Erőt kell vennie magán, vagy kössetek mindkettőtöknek megfelelő kompromisszummot!
2010. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a melóm állandó menésből meg autózásból áll.A nőm megérti,hogy örülök ha letehetem a seggem.Talán a te pasid is így van.
2010. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hát igen, az én barátom is lehúzza a 8 óráját a rendes munkahelyén, utána megy a másodállásba, ahol még 8 órát futárkodik autóval. Szóval ő is eléggé fáradt a nap végére. De azért szoktunk programokat csinálni, kertben tevékenykedünk vagy sétálunk, beszélgetünk.

Én meg eljárok edzőterembe, így levezetem a feszültséget! :) Ez van.

2010. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Keress másik barátot.
2010. ápr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A lustaság gyógyíthatalan betegség.
2010. ápr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

esélytelen

ideig-óráig elrángatható azzal,hogy "haszeretsz ennyit megstezsel2,meg azzal ha hisztizel,de egy idő után ezzel csak veszekedés érhető el

párom is ilyen,a 100méterre levő cukrászdába nem menne el,pizzát is házhoz hozatjuk,pedig ittvan 20 perc sétára,és semmi egyéb program...(pedig ő még azt sem mondhatja hogy pénz akadály,meg mit érdekelne engem hogy én fizetem ,csak menjünk)

de nem...

vagy elfogadod vagy kiteszed vagy örökké ezen fogtok vitázni...

22/N

2010. ápr. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat főleg azért mert fél éve vagyunk együt próbálkozok de ha valaki tud még ötletet adni csak mondja

köszönöm

2010. máj. 1. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!