Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért kell velem ezt csinálni?

Mért kell velem ezt csinálni?

Figyelt kérdés
kikészít anyu.Megírtétették velem egy csomószor az osztályfőnökkel hogy elmegyek az énakkarba,de én nem akarok és sose mentem.Most megint megígértetik,de ha nemet mondok akkor az jön hogy nem csinálok semmit,meg elzárkózok...Pedig nem vannak barátnőim szín ötös tanuló vagyok.Szimplán csak a barátaimat válogatom meg.Mindenkivel beszélek az osztályba.Ma kéne menni 6-ra és anyu most a képembe vágja hogy ha nem megyek el akkor szégyenbe hozom.Tudja hogy ez nkem milyen rosszul esik.Magamat is leégetem hogy mindig megígérem és sose megyek.De annyira értetlenek hogy nem fogják fel hogy rámerőszakolják.Anyu azt mondta hogy nem akarok társaságba járni.Az a gyökér osztályfőnök mondhatott neki ilyet pedig ÚRISTEN pont én ne akarnék???:D Csak ebbe az iskolába nem akarok mert retkes szakképzős vagyok pedig gimibe indultam csak a barátnőm miatt átjöttem hogy vele legyek.És már nem avgyun k barátnők.Ezeknek az agyi szintja a padlót súrolja.....Most meg nekem ég a képem hogy megint nem megyek el.Pedig ŐK ígértették meg velem mikor tudják nagyon jól hogy nem akarok.Mért én avygok a hibás rossz vagyok?? Mit csináljak?
2011. okt. 4. 15:17
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Ok, csak pár napja elbeszélgettem ott veled, és adtam tanácsot is.
2011. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
gyorsan gépelek azért írtam így.."-.-
2011. okt. 4. 15:39
 23/38 A kérdező kommentje:
Tudjátok milyen az amikor nem akarsz valamilyen lenni és a végén azt vágják a képedbe amiért küzdöttél hogy ne legyél olyan?? Ezért érzem rosszul magam! Mert valahogy elegem van mindenből...Legszivesebben kinyírnám magam mert sehogy se jó...egy nagy nulla vagyok basszus.:(Tényleg smmit nem csinálok és egy idegbeteg szar vagyok anyuék is megmondták
2011. okt. 4. 15:41
 24/38 anonim ***** válasza:

Hát nem úgy tűnik az írásodból, mintha szín ötös tanuló lennél...


Egyébként meg igaza van annak, aki azt írja, hogy lenézed a társaidat és a tanáraidat. Te képzelsz túl sokat magadról meg fűt-fát ígérgetsz és nem tartod be. Azt mondod megígértetik veled, és te nem ígéred meg. Hát...rosszul gondolod. Tudod, ha valamit nem akar az ember és becsületes, akkor nem fog olyat megígérni, amit nem fog betartani. Akkor sem, ha mások akarják ráerőszakolni. Miért nem mondod meg a szüleidnek, hogy nem akarsz menni? Mondd nekik, hogy mész másik szakkörre ami téged érdekel, mert az énekkar egyáltalán nem köt le és nincs is jó hangod hozzá, és kellemetlennek érzed, hogy jó énekhang nélkül kornyikálsz. Vagy sport vagy bármi, ami leköt. Nem kell otthon punnyadnod, igazuk van. Szóval először kicsit magadba nézz és gondolkozz el, mielőtt másokat leoltasz.

2011. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Te már kérdezted meg ezt tegnap vagy azelőtt, igaz?

Ha nem akarsz ne menj, nekem is sok dolog volt amivel nem hagytak békén amig rájuk nem hagytam, aztán nem mentem el.

2011. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
De akkor megint én leszek a rossz.
2011. okt. 4. 15:52
 27/38 A kérdező kommentje:
De tudják hogy jó hangom van,mert hallottak már énekelni.
2011. okt. 4. 15:53
 28/38 anonim ***** válasza:
Akkor nem ígéred meg máskor, ilyen egyszerű. Leírtam már egyszer.
2011. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
De akkor is rossz vagyok.Akkor is rosszul érzem magam.Múltkor is azt mondta of mikor mondtam neki hogy én nem szeretnék hogy "mert te ilyen vagy semmit nem akarsz csinálni te semmit nem csinálsz"
2011. okt. 4. 15:55
 30/38 anonim ***** válasza:
Na ilyet mondott volna nekem az ofőm, anyám úgy lebaszta volna hogy többet a suliba se mert volna bejönni :D
2011. okt. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!