Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért kell velem ezt csinálni?

Mért kell velem ezt csinálni?

Figyelt kérdés
kikészít anyu.Megírtétették velem egy csomószor az osztályfőnökkel hogy elmegyek az énakkarba,de én nem akarok és sose mentem.Most megint megígértetik,de ha nemet mondok akkor az jön hogy nem csinálok semmit,meg elzárkózok...Pedig nem vannak barátnőim szín ötös tanuló vagyok.Szimplán csak a barátaimat válogatom meg.Mindenkivel beszélek az osztályba.Ma kéne menni 6-ra és anyu most a képembe vágja hogy ha nem megyek el akkor szégyenbe hozom.Tudja hogy ez nkem milyen rosszul esik.Magamat is leégetem hogy mindig megígérem és sose megyek.De annyira értetlenek hogy nem fogják fel hogy rámerőszakolják.Anyu azt mondta hogy nem akarok társaságba járni.Az a gyökér osztályfőnök mondhatott neki ilyet pedig ÚRISTEN pont én ne akarnék???:D Csak ebbe az iskolába nem akarok mert retkes szakképzős vagyok pedig gimibe indultam csak a barátnőm miatt átjöttem hogy vele legyek.És már nem avgyun k barátnők.Ezeknek az agyi szintja a padlót súrolja.....Most meg nekem ég a képem hogy megint nem megyek el.Pedig ŐK ígértették meg velem mikor tudják nagyon jól hogy nem akarok.Mért én avygok a hibás rossz vagyok?? Mit csináljak?
2011. okt. 4. 15:17
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Tavaly szar tanuló voltam mert olyan baráti körrel voltam akik szinténszarul tanultak akkor az volt a baj.Most változtattam magamon basszus és msot megint nem vagyok jó mert azt éreztetik hogy elzárkózok pedig nem!!!! Bedumálom saját magam is elhiszem..!!!!!!!!!!!!!Utálom őket!
2011. okt. 4. 15:20
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Elmentél a barátnőd miatt egy olyan suliba ahol kb mindenkit hülyének tartasz.Akkor ki is a hülye??
2011. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj kiscsillag! Nem kellene lenézned az iskoládat, sem az osztálytársaidat. Mitől is érzed magad különbnek tőlük?! Ígérgetsz felelőtlenül bele a nagyvilágba, ez nem erény, sőt...
2011. okt. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Mert szerettem a barátnőmet akkor még.De nem ez most a lényeg
2011. okt. 4. 15:24
 5/38 anonim ***** válasza:
53%
Menj át gimibe!
2011. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
53%
Nem ígérünk olyat, amit tudjuk hogy nem fogunk teljesíteni.
2011. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
DE MÁR HOGY tE SE ÉRTED!! Ők igértették meg velem!! Ha azt mondom hogy nem akkor is szarul érzem magam mert nemet mondtam ha meg igent mondok és nem megyek el akkor meg azért érzem orsszul magam.De nem akarok menni mert nem tetszik.Mért kénee??
2011. okt. 4. 15:25
 8/38 A kérdező kommentje:
Már nem vesznek át és ahhoz hatalmas különbözetit kell tennem mert ők már fényévnyire előttünk vannak!:((( Annyira sajnálom hogy ott hagytam a sulit:(( Mióta itt vagyok annyit sírok amennyit az életembe nem sírtam
2011. okt. 4. 15:26
 9/38 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz menni akkor miért nem azt mondtad meg nekik? Akkor meg menj olyan szakkörre ami téged is érdekel.


Amúgy azért mert szakképző egy iskola nem feltétlenül rosszabb, mint egy gimi.. Az meg a te hülyeséged ha egy barátnő miatt mész abba az iskolába...


Én szakközépiskola és szakiskolába jártam, és szakközepes voltam...sokkal jobb volt ez a suli, mint a pár utcával arrébb található gimi, ahol szintén úgy lenéztek minket, mert hogy a "mi sulink" ba szakképzősök is járnak. Érdekes egyik ismerősöm odajárt jól tanult, stb. Ő most egy gyárban dolgozik 3 műszakban én csak szakközepes és fősulis :) ezzel csak arra akartam utalni, hogy miért kell így lenézned????

2011. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Ebbe az osztályba senki nem olyan mint én.Mindenki lenézi a másikat megszólja őket meg a hátuk mögött beszélnek és én nem akarok idén is velük lenni.Onnan tudom hogy tavaly ők voltak a barátaim.És tavaly még én is olyan voltam de elgondolkodtam hogy nem akarok olyna lenni aki másokat megbánt mint ők..Túl sokat képzelnek magukról...
2011. okt. 4. 15:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!