Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a 18 éves...

Mit szólnál, ha a 18 éves fiad hazaállítana a kölkével?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 20:45
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Birom a marha nagy empatikus kepesseget az ab ellenes szemelyeknek. A korulmenyek le vannak szarva, a lenyeg hogy a megtermekenyitett petesejt emberre fejlodjon. Bizonyara azt kepzelik hogy konnyu dontes es csak unalomuzesbol csinaljak a nok. Vannak sajnos olyanok is akik ezt valamifele vedekezesi modnak tekintik. De szerintem nem ez az altalanos. Nekem van olyan baratnom aki eroszak nyoman esett teherbe, es elvetette. Meg tudom erteni anelkul hogy en hala egnek nem voltam es remelem nem is leszek ilyen helyzetben. Az o artatlansaga nem szamit? Miert baj eloterbe helyezni annak az artatlan embernek az erdekeit eloterbe helyezni akinek mar van keze,laba es vannak erzesei? Mondjuk gondolom szerinted mar senki sem artatlan aki betoltott egy bizonyos kort. Mondvacsinalt urugyek... Pfff
2011. szept. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
61%

Én a sokkhatás után leülnék vele beszélgetni. Megbeszélni, meghallgatni, hogy mit szúrtam el annyira, hogy (ha még magamtól nem jöttem rá, vagy rájöttem, de nem érdekelt), 9 hónapig nem mert hozzám fordulni ezzel a nagy dologgal. Ezen kell változtatni a szülő gyerek kapcsolatán, meghallgatni egymást, és lássuk mi lesz. A baba ellátásában segítenék, szeretném, a fiamat vagy suliba, vagy dolgozni küldeném. Ha olyan típus, hogy hőzöng, akkor magára hagynám talán néhány napig a babájával, hagy lássa micsoda feladat, felelősség. Ha az egésztől ki lennék akadva, nem tudnám a gyereket elfogadni, akkor pedig adoptálást felvetném. De magam szeméből nézve megtartanánk a babát.

Te mit mondtál ?

2011. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
89%
kiakadnék
2011. szept. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
Noss, mivel elméletileg kérdezted: Én egy véletlenül összehozott gyerek vagyok, lány 19 éves, és anyám ugyan mindent megad de apámmal 8 éves korom óta elváltak, 10 év házasság után, és apám soha még csak le se sz...rt. Szerintem ha Rólad írna az anyád ilyet, (tudom hogy elméletileg) akkor hogy esne pl... Hogy nevelhették az anyád ha a saját gyerekéről (Rólad) és az unokájáról ilyen véleményt alkotna... Visszatérve: Én nem nevelném fel, abszolút NEM-et mondanék, mivel b...ni jó de a következménye nem kell, hiába az unokám, az apja 18 nagykorú. Anyagilag sem segítenék mert: -ez a fiú és a csaja hibája, ha már hagyták megszületni akkor tessék szembenézni azzal a ténnyel hogy szülő és minden más utcsó kivéve a "kölök" semmi disco se csavargás, másrészről a saját apám is ezt csinálta velem akkor a gyerektartást behajtanám a fiam gyerekének anyján. Annyit segítenék csak h tanáccsal ellátnám de nem kapatnám el, Te is felnevelted a fiút most ő a soros.
2011. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

-ha csak lepasszolná nekünk, és ő rá sem nézne, bulizna, akkor akár a fiam, akár nem, én nem segítenék neki... mármint azt hiszem, a gyereket felnevelném (hiszen ő nem tehet semmiről, és inkább áldozatot hozok, minthogy szegényke éhenhaljon)... viszont a fiamnak nem segítenék semmiben, nem adnék neki szállást, pénzt stb.

-ha bonyolultabb a dolog (és nemcsak az a szabvány sztori, hogy bulizós fiam összejött részegen egy buliban vmi csajjal, az meg lepasszolta szülés után a gyereket), akkor engedném, hogy nálunk lakjon, és vmilyen szinten segítenék neki, de akkor is elvárnám, hogy hja nem tanul, akkor dolgozzon, és vmilyen szinten fizesse ki a ráeső költségeket...

2011. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Először ledöbbennék, aztán megkérném, beszéljük meg közösen a lányzóval, hogy mi lesz ezután. Ha úgy alakulna, felnevelném, hisz az unokám, és a kicsi nem tehet semmiről. Bár lenne olyan elvárásom, hogy nevelgesse a gyerekét attól függetlenül, hogy otthon laknak. Fú, van 2 fiam...
2011. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!