Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a 18 éves...

Mit szólnál, ha a 18 éves fiad hazaállítana a kölkével?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 20:45
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
89%
Jaj ugyan már utolsó:D Arról a 0,001%-ról beszélsz most komolyan?:) Biztos marha felelősségteljes a kislány is meg a kisfiú is ha nem kérnek segítséget a szüleiktől vagy akármilyen felnőttől amikor kiderül hogy úton a baba, hanem mi után megszületett odapasszolják az "apuka" szüleihez. Megesik persze hogy tisztes fogamzásgátló szedés mellett is teherbe esik az ember lánya (rohadt ritka, de volt már rá példa a világtörténelemben), de ilyenkor el lehet dönteni hogy akarják-e a gyereket vagy nem. Ha még szülőknél laknak akkor együtt meg hánnyák vetik a dolgokat. Ez lenne a normális. Nem az hogy hazaállít valaki egy kifejlett csecsemővel, hogy tessék anyu, képzeld van egy unokád. És képzeld mostantól te neveled. Szóval igen is, ha rendesen fel van világosítva, meg meg van nevelve a gyerek, akkor van annyi eszük hogy tisztában legyenek vele hogy van más lehetőség is mint megszülni és eldobni a gyereket.
2011. szept. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
37%
HÁT AZÉRT ÉN NEM MONDANÁM, HOGY ROHADT RITKA!!! Jaaa, hogy az abortuszról beszélünk, mint megoldásról?!! Ja hogy ha már terhes, akkor meg is ölhetjük!??! Ja hogy EZT nevezitek felvilágosításnak?! Bocs.... de én nem gyilkolásznám a megfogant emberi életet! Ez nem megoldás!!! Akkor már túl késő!
2011. szept. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
82%
nyakonvágnám. elzavarnám a fiacskámat dolgozni, hogy eltudja tartani a gyerekét. segítenék neki a nevelésben, de nem nevelném illetve gondoskodnék a gyerekéről helyette.
2011. szept. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
84%

Ha túlestünk az első sokkhatáson, akkor ilyeneket mondanék:

Ó de boldog vagyok! Egy kistestvérke jött a családunkba. De régen volt már kisbabám! Örülök neki.

Lehet, hogy egy angyal jött közénk! Befogadjuk, természetesen!


Eggyel több, akit szerethetünk!


Nézd kisfiam, még te is gyerek vagy. Együtt fölneveljük. Nem vagyok még olyan öreg, hogy ne örülnék egy kisbabának. Neked tanulnod kell még. De majd mellettem megtanulod az apaságot, meg a felelősséget.


Figyelmedbe ajánlom: Danielle Steal: Apu c. könyvét.

2011. szept. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
86%
Beleverném a fejemet a falba, hogy ugyan mit tehettem én a "kölkömmel", amiért 17 évesen összeszedett egy gyereket, vagy csinált egyet.
2011. szept. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
85%
Ps: emellett azonban azt is pontosan tudnám - mert mots us tudom -, hogy egy 18 éves "kölkét" a 18 évesnek kell felnevelnie, akármit is tett vele az anyja vagy az apja, mert egyrészt ő már nagykorú, övé a felelősség (miért nem védekezett), és bármennyire is áldozat egy ember, mindig ott a választása, hogy ő másként él, mint aszüléje, ő nem válik agresszorrá, ő nem veri le a gyerekén azt, amt ő kapott a szülőjétől. Amikortól ezt teszi, ő is agresszorrá válik, és már kevés a mentség arra, hogy áldozat volt.
2011. szept. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
82%

nagyon remélem, hogy nem csak a gyerekkel állít majd haza, hanem én már a terhesség elejétÔl követhetem a fejleményeket..

az unokámat imádnám és segíteném, akkor is ha a fiamból egy lókötô lesz.. ha kellene, felnevelném, szeretettel..

2011. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
80%
De bizony rohadt ritka ha az ember odafigyel. Más kérdés ha az ember elfelejti hogy pl hasmenés esetén kell pl gumit is használni. Azt ne mondd már hogy tele van a szülészet olyan kismamákkal akik rendesen szedték a tablettát mégis teherbe estek. Egy-egy talán akad, de azért na. Másik. Ha én mindent megteszek azért hogy ne essek teherbe az nyilván azért van mert nem akarok gyereket. Ha önhibámon kívül mégis terhes leszek, hadd döntsem már el én hogy meg akarom-e tartani. Ha például nemi erőszakból fogant babáról lenne szó biztos extra boldog lennék. Ja vagy le is passzolhatom valakinek. Bocs, de én csak akkor szülnék ha késznek érezném magam egy ekkora felelősségre, és csakis olyan férfitól akit szeretek és szintén akar gyereket. Ha te megtartanád bármilyen körülmények között az a te dolgod. Én másképp látom. Ez a válasz az abortuszellenesnek szólt. Menj kérdezd körbe a mexikói nőket a témáról, ott tilos az abortusz minden körülmények között. Ott a te világod.
2011. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
25%
Az ember életet nem lehet csak úgy kioltani, mert nem érzed magad késznek rá! Ez van, mondvacsinált indokot meg a saját lelkiismereted miatt nyugodtan kreálhatsz, nekem nem magyarázod meg, hogy miért lehet meggyilkolni egy ártatlan életet! Erre nincs mentség és kész! Az én lelkiismeretem nyugodt és aki ezen felháborodik, ott bizony akkor el lehet gondolkodni. Ennyi.
2011. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Kezdődik már az abortuszellenes kampány. Csak tudnám ki a f*szom kérdezte.

Még jó, hogy a te szavad senkit nem érdekel, aki esetleg ebben a helyzetben van. Kívülről pofázni mindenki tud, de szerintem nem ártana előbb a saját portádon rendet tenni.

2011. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!