Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a páromnak miért...

Mit mondjak a páromnak miért nem viszem el családi összejövetelre, ha az igazat nem mondhatom?

Figyelt kérdés

mert mindig amikor elvittem, mindig rosszul éreztem vele magam a saját családomban.

egyrészt nem bírom látni, ahogy mostohaanyámmal flörtöl, tesom seggét, mellét bámulja, mindenki aki nő a családban ha én vagyok ott rám se néznek, csak hol van a párom, azt keresik.

apa, meg akik férfiak, meg annyira tisztelik, becsülik - mert amolyan "rendes és jóvágású gyerek" hogy úgy állítanak engem be, hogy vigyázzak, nehogy kidobjon ő engem - mintha én semmit nem érnék, ő az isten vagy ilyesmi :(


ez van minden húsvétkor és karácsonykor és szül.napkor és stb.

nos most megint egy nagyobb összejövetel lesz, úgy döntöttem nem viszem el a saját páromat (akivel elvileg nemsoká házasodnánk)

mivel nem akarom ezeket az okokat elmondani, mert higyjétek el, mindenki szemében én jönnék le beteges féltékenynek,tehát a VALÓDI INDOKKAL MAGAMAT JÁRATNÁM LE meg hasonló, ÍGY MIT MONDJAK neki, miért nem viszem el őt?


2011. szept. 6. 17:26
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

pl amikor a párom elkezdett vigyorogva cserfeskedni mostohaanyámmal, még mostohaanyám kedbesen, bájosan fogta magát és kiment a konyhába, a párom meg végignézte hátulról.


tehát jól esik mostohaanyámnak, hogy 10 évvel fiatalabb pasi érdeklődik iránta, de nem használja ezt ki, mert normális.

tesomnak is tetszik, de ő sem viszonozza.

mindkettőnek csak jól esik, dehát kinek nem esne jól

őket nem hibáztatom.


apa meg nem látja a metakommunkiációt.


és ha verne, se hinnem nekem.

mert olyan szorgalmas, becsületes, dolgos a párom - alapon.

2011. szept. 7. 12:44
 32/39 A kérdező kommentje:

szóval még mindig nincs válasz

mi legyen a kifogás a páromnak?

2011. szept. 7. 17:43
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne kifogàst keressél, hanem a pàrodnak oszd ki a fejét, hogy ember módjàra viselkedjen. Ha nem hajlandó akkor maradjon otthon. Ezt jól vésd a fejébe, hogy nem vagy hajlandó a butasàgait elnézni. Te meg ne figyeljél mindent, hogy kit mér végig.Vagy ha figyeled,akkor vàgd hàtba. Màst nem tudok mit mondani.
2011. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

már volt erre példa

semmi nem változott

2011. szept. 8. 08:49
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudjàl, de a te pàrod egy pökhendi alak lehet, aki elhiszi magàról, hogy mindent megtehet. Ehhez még a csalàdod is hozzàsegiti. Nem tudom most igy akarsz vele egész életedben kinlódni?
2011. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

hát sűrűn imádkoztam és úgy néz ki, nem tud eljönni a családi összejövetelre, mert dolgoznia kell


ha az imáim mindig így meghallgatásra találnak, akkor menni fog vele az élet.

2011. szept. 9. 11:34
 37/39 anonim válasza:
Még mindig elhiszi valaki, hogy ez igaz? Szerintem csak valami önmagát kutatónak tartó valaki szórakozik ezzel. Egy másik topikban már rég körüljárták és kivesézték a témát. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..
2011. okt. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Segítség, megint jönnek az ünnepek!!!


Mit mondjak a páromnak, miért nem viszem magammal?

Tavaly megúsztam, mert dolgoznia kellett.

Szóval attól félek, hogy szakítani akar velem ezért, mert már így is sokszor hanyagolta,. hogy nem akarok ide-meg oda menni vele.

de én nem akarok szakítani, csak félek már a megalázó helyzetektől és próbálom kerülni.


Amúgy nem értem miből gondolja azt vki, hogy kamu a kérdés....

2012. ápr. 3. 18:38
 39/39 Zsizsik666 ***** válasza:
100%

Ez milyen kérdés??? Ha nem kamu, "érdekes" ember vagy. Én teljesen ledöbbentem.

Meg mi az hogy szakít, ha nem mentek el a családodhoz? Menjetek máshová. Ha ez neked így jó, mondd meg neki, hogy mindig máshova nézzen, forgassa a tekintetét össze-vissza xD

2012. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!