Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a páromnak miért...

Mit mondjak a páromnak miért nem viszem el családi összejövetelre, ha az igazat nem mondhatom?

Figyelt kérdés

mert mindig amikor elvittem, mindig rosszul éreztem vele magam a saját családomban.

egyrészt nem bírom látni, ahogy mostohaanyámmal flörtöl, tesom seggét, mellét bámulja, mindenki aki nő a családban ha én vagyok ott rám se néznek, csak hol van a párom, azt keresik.

apa, meg akik férfiak, meg annyira tisztelik, becsülik - mert amolyan "rendes és jóvágású gyerek" hogy úgy állítanak engem be, hogy vigyázzak, nehogy kidobjon ő engem - mintha én semmit nem érnék, ő az isten vagy ilyesmi :(


ez van minden húsvétkor és karácsonykor és szül.napkor és stb.

nos most megint egy nagyobb összejövetel lesz, úgy döntöttem nem viszem el a saját páromat (akivel elvileg nemsoká házasodnánk)

mivel nem akarom ezeket az okokat elmondani, mert higyjétek el, mindenki szemében én jönnék le beteges féltékenynek,tehát a VALÓDI INDOKKAL MAGAMAT JÁRATNÁM LE meg hasonló, ÍGY MIT MONDJAK neki, miért nem viszem el őt?


2011. szept. 6. 17:26
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
92%

"ha idegen csajokra csorgatja a nyálát, ennyire nem zavar"


És tényleg hozzá akarsz menni? :):S

2011. szept. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
épp hogy nem szeretem ha megaláznak, ezért sem viszem magammal
2011. szept. 6. 17:40
 13/39 anonim ***** válasza:
91%
Mond meg a párodnak, hogy a tesódat és a mostohaanyádat zavarja, hogy csorgatja rájuk a nyálát.
2011. szept. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

itt mindenhol azt írták erre: szerelmet fogadott nem vakságot

ha épp csorgatja a nyálát

2011. szept. 6. 17:41
 15/39 anonim ***** válasza:
89%
Akkor azt hiszed, hogy nem kaphatsz jobbat, ezért megelégszel vele, vagy jobban szeretsz másokra hagyatkozni, mint a saját értékítéletedre, esetleg anyagilag függesz a párodtól annyira, hogy nem tudnál nélküle boldogulni?
2011. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
87%

"Hűséget fogadott, nem vakságot" így a pontos.

És egyébként igen, a ffiak 98%-a megnézi a formásabb nőket a szeme sarkából. Az a különbség, hogy nem "csorgatja"!

2011. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
89%
Ha te megengedted, hogy bárkire csorgassa a nyálát, mert nem vak, akkor ne csodálkozz.Gratulálok, engem így megalázna a párom, még a nevét is elfelejteném.
2011. szept. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
94%

ma 17:44

Pontosítanám, az embereknek talán 99%-a megnézi a feltűnően jól kinéző embertársait, legalábbis egy pillanatra biztosan megakad rajtuk a szemük (még néha a feltűnően csúnyákon is... pont a feltűnőségük miatt).


De teljesen igazad van, ez még tényleg nem azt jelentené, hogy meg is kívánja, vagy hogy csorgatná utána a nyálát és még csak nem is muszáj feltűnően bámulni valakit.

2011. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
84%
hu én öszintén meg értelek nem irigyelek
2011. szept. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
91%
Te nem vagy komplett, ha ezt elviseled...Ha tisztelne téged az a férfi, nem nézne más nőket, amikor te ott vagy. A családtagjaidat meg pláne nem.
2011. szept. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!