Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a páromnak miért...

Mit mondjak a páromnak miért nem viszem el családi összejövetelre, ha az igazat nem mondhatom?

Figyelt kérdés

mert mindig amikor elvittem, mindig rosszul éreztem vele magam a saját családomban.

egyrészt nem bírom látni, ahogy mostohaanyámmal flörtöl, tesom seggét, mellét bámulja, mindenki aki nő a családban ha én vagyok ott rám se néznek, csak hol van a párom, azt keresik.

apa, meg akik férfiak, meg annyira tisztelik, becsülik - mert amolyan "rendes és jóvágású gyerek" hogy úgy állítanak engem be, hogy vigyázzak, nehogy kidobjon ő engem - mintha én semmit nem érnék, ő az isten vagy ilyesmi :(


ez van minden húsvétkor és karácsonykor és szül.napkor és stb.

nos most megint egy nagyobb összejövetel lesz, úgy döntöttem nem viszem el a saját páromat (akivel elvileg nemsoká házasodnánk)

mivel nem akarom ezeket az okokat elmondani, mert higyjétek el, mindenki szemében én jönnék le beteges féltékenynek,tehát a VALÓDI INDOKKAL MAGAMAT JÁRATNÁM LE meg hasonló, ÍGY MIT MONDJAK neki, miért nem viszem el őt?


2011. szept. 6. 17:26
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha mellette maradsz egész életedben , ha együtt maradtok szenvedni fogsz. En igy voltam és vagyok. A nõvérem pl. azt mondta nekem, hogy én mivel csàbitottam el a férjemet. Sajàt testvéreim irigyek ràm.Sajnos gyerekkoromban is le voltam taposva.
2011. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

kedves utolsó

ezek a testvéreid is, hogy milyenek :(


az én mostohaanyám és tesom meg simán visszamosolyog, meg cserfeskednek - tetszik nekik, habár melyik nőnek ne tetszene, ha neki játszák a fejüket

2011. szept. 6. 18:03
 23/39 anonim válasza:
62%

Szerintem ne törődj semmivel,vidd el magaddal ÉS TE LÉGY A LEGSZEXisebb ruciba ,viselkedj nőiesen hogy csak Téged tudjon dicsérni,legyél különleges,főleg ezen a napon.

A családtagok TÉGED fognak dicsérni ha MOST ELŐVESZED az okos,NŐIES rafinériát.Én már előző napon elkezdeném!!!Ne hagyd Magad elvégre ŐT akarod férjül.

2011. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
91%
a segget meg a mellet ki engedi írni, nem kell a betűk helyére csillag meg pont meg ilyesmik (csak észrevettem XD)
2011. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ez mind jó,amit leirsz, csak tudod amikor a kérdezõnek ennyi emberrel kell megküzdenie, és még a pàrja is elcsàbùl, sajnos nehéz. Kellene még valaki mellé,akivel visszaüthet és kineveti a pàrjàt és a flörtölõ mostohaanyàt stb.
2011. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet, hogy tényleg beképzeled. Ha apukádnak nem tűnik fel, mostohaanyád se hiszem, hogy kacérkodna. Szerintem félted a tesódtól.
2011. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
88%

jaj már ennyi erővel verhetne is a pali azt sem hinnék el a szüleid???

te fogsz vele élni nem a szüleid döntsd el ez kell-e neked.

ha már most ezt csinálja, beszélj vele.

2011. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg így van, akkor érdekes családod van!

Apád: többre tartja a jövendőbeli vejét, mint a saját lányát, sőt nem is hiszi el a lányának, amit mond.

Mostohaanya: tetszik neki, h a pasid kacérkodik vele...(és ezt se hiszi el apád természetesen)

Tesód: nem tudom ő mit reagál rá.


Kérdem én: mi lesz ha összeházasodtok? Vagy ha a szerelem szeretetté alakul? Akkor nem csak megbámulja a mostohaanyád fenekét, hanem le is fekteti?


Bocsi, ha kicsit durván fogalmaztam, de szerintem ha ilyen a párod, nem őmellette fogsz boldogan megöregedni.

Igazából a családod sem értem.

2011. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

"Ha apukádnak nem tűnik fel, mostohaanyád se hiszem, hogy kacérkodna. Szerintem félted a tesódtól."


SOHA semmilyen esetben nem látom a nőket bármilyen nőket hibásnak, mert egyértelműen látszik, hogy a párom kezdeményezi ezeket a suttyóságokat!

2011. szept. 7. 12:39
 30/39 A kérdező kommentje:

"TE LÉGY A LEGSZEXisebb"


nem válogat a nők között, a tehenekre is "kacsintgat"

felesleges lenne akár szexbombának is kinéznem

2011. szept. 7. 12:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!